Levický akvatlon, 23.02.2019
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
63 | Toma Jakub | 2001 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:30,0 | 0 | 5 | 06:35,7 |
65 | Verbovský Róbert | 1972 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:58,0 | 0 | 5 | 07:50,4 |
6 | Tahová Sára | 2014 | Z7- | - nezistený - | SVK | 00:00,0 | 1 | 5 | 01:14,2 |
16 | Kopernicky Tim | 2010 | M08 | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 2 | 5 | 00:55,2 |
22 | Madarász Panka | 2011 | Z08 | Osze Triatlon | HUN | 00:00,0 | 3 | 5 | 01:12,3 |
29 | Lukežič Adam | 2008 | M10 | motigo | SVK | 01:50,0 | 4 | 5 | 01:43,2 |
38 | Steinemannova Lucia Sofia | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 5 | 5 | 01:32,8 |
41 | Petráš Jakub | 2006 | M12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 02:50,0 | 6 | 5 | 03:07,4 |
49 | Snováková Bibiana | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:59,0 | 7 | 5 | |
42 | Jánoš Michal | 2006 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 7 | 5 | 03:33,3 |
71 | Pivarčiová Nikol | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:40,0 | 8 | 5 | 05:21,0 |
70 | Haulíková Paulína | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:40,0 | 8 | 5 | 05:25,5 |
123 | Balogh Barbara | 1992 | ZF | Osze Triatlon | HUN | 12:40,0 | 9 | 5 | 05:03,5 |
92 | Brunovský Simon | 1993 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | 13:30,0 | 10 | 5 | |
87 | Purgat Lukáš | 2000 | M18 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 14:32,0 | 10 | 5 | 14:58,2 |
124 | Miklóšová Ivona | 1996 | Z20 | 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 14:00,0 | 11 | 5 | |
118 | Mesárošová Martina | 2003 | Z16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 13:45,0 | 11 | 5 | 13:13,7 |
108 | Beklemdžiev Ivo | 1965 | M50 | - nezistený - | SVK | 17:46,0 | 12 | 5 | 17:23,4 |
95 | Lipták Roman | 1988 | M20 | TK Nové Zámky | SVK | 18:20,0 | 12 | 5 | 18:02,6 |
112 | Janovčík Miroslav | 1959 | M60 | TK Nové Zámky | SVK | 23:00,0 | 13 | 5 | 22:42,5 |
113 | Baťalík Jozef | 1957 | M60 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 25:00,0 | 13 | 5 | 27:58,9 |
132 | Škanderová Jana | 1983 | Z20 | Run For Fun BA | SVK | 00:00,0 | 14 | 5 | 19:33,4 |
128 | Kolenová Blanka | 1972 | Z40 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 00:00,0 | 14 | 5 | 23:00,1 |