Levický akvatlon, 23.02.2019
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
114 | Kropkó Márti | 2003 | Z16 | - nezistený - | HUN | 11:40,0 | 11 | 3 | 11:45,4 |
56 | Kropkó Márton | 2005 | M14 | - nezistený - | HUN | 04:30,0 | 8 | 3 | 04:34,7 |
99 | Baluch Ladislav | 1974 | M40 | TDMK Krompachy | SVK | 15:40,0 | 12 | 3 | 15:54,6 |
31 | Cícerová Laura | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:25,0 | 5 | 3 | 01:25,3 |
72 | Fekete Nina | 2004 | Z14 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 05:50,0 | 9 | 3 | 05:58,5 |
24 | Ferianc Filip | 2008 | M10 | - nezistený - | SVK | 01:20,0 | 4 | 3 | |
17 | Gajdošová Barbora | 2010 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:55,0 | 3 | 3 | 00:50,6 |
76 | Gajdošová Bohuslava | 1982 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 08:00,0 | 0 | 3 | 07:37,4 |
8 | Hričina Andrej | 2010 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:47,0 | 2 | 3 | 00:49,1 |
93 | Kršek Matúš | 1981 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | 15:45,0 | 12 | 3 | 15:32,2 |
122 | Kuriačková Ivana | 1994 | Z20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:30,0 | 11 | 3 | 12:45,0 |
43 | Lacková Natália | 2007 | Z12 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 02:28,0 | 6 | 3 | 02:33,8 |
50 | Laktišová Simona | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:00,0 | 7 | 3 | 03:01,4 |
51 | Miklóšová Karolína | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:00,0 | 7 | 3 | 03:02,6 |
18 | Mikulová Chloe Alexandria | 2011 | Z08 | - nezistený - | SVK | 00:55,0 | 3 | 3 | 00:51,4 |
23 | Mjartan Marian | 2008 | M10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:00,0 | 4 | 3 | 01:19,2 |
44 | Moskáľová Margaréta | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:37,0 | 6 | 3 | 02:36,2 |
101 | Németh Tibor | 1970 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 18:45,0 | 13 | 3 | 18:23,4 |
89 | Palúch Jakub | 1990 | M20 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 12:05,0 | 10 | 3 | 12:25,4 |
57 | Paulíny Šimon | 2005 | M14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 04:50,0 | 8 | 3 | 04:49,8 |
77 | Pivarčiová Lucia | 1983 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 08:00,0 | 0 | 3 | 07:59,7 |
80 | Rojtáš Peter | 2002 | M16 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 12:00,0 | 10 | 3 | 12:15,4 |
4 | Slovak Dominik | 2013 | M7- | - nezistený - | SVK | 00:00,0 | 1 | 3 | 00:35,1 |
9 | Slovak Patrik | 2010 | M08 | - nezistený - | SVK | 00:48,0 | 2 | 3 | 00:48,2 |
5 | Šebova Lenka | 2013 | Z7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 1 | 3 | 00:35,3 |
73 | Tesárová Katarína | 2004 | Z14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 06:00,0 | 9 | 3 | 06:05,9 |
83 | Tolnai Mate | 2003 | M16 | - nezistený - | SVK | 19:00,0 | 13 | 3 | 19:05,5 |
30 | Urbanová Linda | 2008 | Z10 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 01:20,0 | 5 | 3 | 01:23,8 |
103 | Živna Radovan | 1970 | M40 | - nezistený - | SVK | 25:30,0 | 14 | 3 | 21:24,2 |