Levický akvatlon, 23.02.2019
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
14 | Firák Matej | 2010 | M08 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 00:00,0 | 2 | 1 | 01:03,2 |
15 | Kašiar Hugo | 2010 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 2 | 1 | 01:04,3 |
28 | Taha Marwan | 2009 | M10 | - nezistený - | SVK | 01:45,0 | 4 | 1 | 01:43,0 |
82 | Mesároš Matej | 2003 | M16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 14:50,0 | 11 | 1 | 13:21,0 |
81 | Vrábel Jozef | 2002 | M16 | Slovenská Triatlonová Akadémia | SVK | 12:45,0 | 10 | 1 | 13:18,3 |
130 | Krížik Michal | 1992 | M20 | Run For Fun BA | SVK | 00:00,0 | 14 | 1 | 17:05,1 |
100 | Olejár Peter | 1979 | M40 | ŠK Oravaman Nižná | SVK | 16:50,0 | 12 | 1 | 15:51,1 |
98 | Ozorák Miroslav | 1973 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 13:33,0 | 0 | 1 | 13:23,3 |
131 | Vetrák Róbert | 1977 | M40 | 3NT | SVK | 00:00,0 | 14 | 1 | 15:47,9 |
107 | Krížik Rudolf | 1968 | M50 | Run for Fun - Triathlon | SVK | 16:50,0 | 12 | 1 | 16:57,2 |
105 | Skalnik Martin | 1966 | M50 | Run for Fun - Triathlon | SVK | 12:55,0 | 10 | 1 | 13:30,0 |
110 | Baksa Ľubomír | 1959 | M60 | - nezistený - | SVK | 20:00,0 | 13 | 1 | 20:15,7 |
111 | Riman Peter | 1958 | M60 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 20:00,0 | 13 | 1 | 19:58,3 |
1 | Ferianc Dominik | 2012 | M7- | - nezistený - | SVK | 00:00,0 | 1 | 1 | |
21 | Šmondrková Karin | 2011 | Z08 | - nezistený - | SVK | 01:30,0 | 3 | 1 | 01:29,2 |
36 | Licskó Noémi | 2009 | Z10 | Osze Triatlon | HUN | 00:00,0 | 5 | 1 | 01:46,1 |
37 | Pokoraczká Laura Simona | 2008 | Z10 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 00:00,0 | 5 | 1 | 01:28,3 |
55 | Brňáková Martina | 2006 | Z12 | - nezistený - | SVK | 03:50,0 | 7 | 1 | 03:39,0 |
47 | Gajdošová Žaneta | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:55,0 | 6 | 1 | |
48 | Moravská Debora | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:56,0 | 6 | 1 | 02:55,7 |
68 | Foltínová Kristína | 2004 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:17,0 | 8 | 1 | 05:22,1 |
69 | Péterfi Liza | 2005 | Z14 | Osze Triatlon | HUN | 05:20,0 | 8 | 1 | 05:58,9 |
119 | Balintová Hana | 2003 | Z16 | TRIAX Bratislava | SVK | 15:00,0 | 11 | 1 | 14:27,5 |
121 | Titková Viktória | 2000 | Z18 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 16:10,0 | 0 | 1 | 15:15,4 |
78 | Mikulova Petra | 1985 | ZF | Tri2Fly | SVK | 08:10,0 | 9 | 1 | |