Levický akvatlon, 17.02.2018
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
144 | Skalník Martin | 1966 | M50 | Run For Fun - Triathlon | SVK | 12:47,0 | 14 | 1 | 13:08,0 |
145 | Málnási Tomáš | 1968 | M50 | TK Nové Zámky | SVK | 20:00,0 | 18 | 1 | 19:13,0 |
138 | Šintal Marian | 1970 | M40 | ŠTK Pezinok | SVK | 18:00,0 | 17 | 1 | 17:56,0 |
167 | Andrea Santavecz | 1971 | Z40 | - nezistený - | HUN | 00:00,0 | 19 | 1 | 20:05,0 |
143 | Cibula Roman | 1971 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 21:00,0 | 18 | 1 | 19:11,0 |
72 | Mandák Milan | 1974 | MF | ŠK ATOM LEVICE | SVK | 08:20,0 | 0 | 1 | 08:37,9 |
69 | Skokowski Krzysztof | 1974 | MF | ŠK ATOM Levice | SVK | 07:30,0 | 1 | 1 | 07:45,4 |
137 | Adamča Norbert | 1978 | M40 | Motigo | SVK | 17:59,0 | 17 | 1 | 17:25,0 |
83 | Gajdošová Bohuslava | 1983 | ZF | ŠK Atom | SVK | 08:00,0 | 0 | 1 | 08:17,1 |
88 | Zsuzsanna Matykó | 1983 | ZF | - nezistený - | HUN | 00:00,0 | 13 | 1 | 08:54,1 |
68 | Martin Dudášik | 1984 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:00,0 | 11 | 1 | |
116 | Brunovský Simon | 1993 | M20 | Triax Bratislava | SVK | 12:45,0 | 14 | 1 | 13:01,6 |
113 | Žáčik Pavol | 1999 | M18 | SMTA Nitra | SVK | 13:40,0 | 15 | 1 | |
156 | Mináriková Alexandra | 2000 | Z18 | KPŠ NEREUS Žilina | SVK | 00:00,0 | 19 | 1 | 17:01,0 |
153 | Hazuchová Líza | 2002 | Z16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 14:53,2 | 16 | 1 | 14:32,0 |
150 | Paulínyová Ema | 2002 | Z16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 13:30,0 | 15 | 1 | 13:25,4 |
154 | Ščerbíková Ivana | 2002 | Z16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 14:53,2 | 16 | 1 | 15:27,1 |
61 | Krajczár Dominik | 2003 | M14 | - nezistený - | HUN | 00:00,0 | 12 | 1 | 05:00,5 |
65 | Krisandova Lenka | 2004 | Z14 | SK Iglovia | SVK | 06:54,8 | 11 | 1 | 07:43,0 |
47 | Korbel Jakub | 2006 | M12 | STK Pezinok | SVK | 04:10,0 | 10 | 1 | 03:50,2 |
54 | Naňová Sofia | 2006 | Z12 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 03:10,0 | 9 | 1 | 03:16,7 |
30 | Adam Juraj | 2007 | M10 | ŠK Atom Levice | SVK | 00:00,0 | 8 | 1 | 01:43,3 |
35 | Magyarová Petra | 2007 | Z10 | ŠK ATOM LEVICE | SVK | 01:30,0 | 6 | 1 | 02:46,2 |
36 | Rudolphi Mia Sophie | 2007 | Z10 | SK Atom Levice | SVK | 01:30,0 | 6 | 1 | 01:30,8 |
40 | Pokoraczká Laura Simona | 2008 | Z10 | Aquasport Levice | SVK | 01:47,6 | 7 | 1 | 01:35,4 |
16 | Steinemann Lucia Sofia | 2009 | Z08 | SKAtom Levice | SVK | 00:45,0 | 3 | 1 | |
10 | Adamča Norbert | 2011 | M08 | motigo | SVK | 00:58,0 | 4 | 1 | 00:52,0 |
5 | Kobesová Dorota | 2011 | Z7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 2 | 1 | 00:34,9 |
3 | Vlha Michal | 2011 | M7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 2 | 1 | 00:35,1 |