Petržalský akvatlon pre všetkých, 02.12.2017
Bratislava - Petržalka, Krytá plaváreň
Nádeje C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádeje B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádeje A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behOPEN muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m beh
Výsledky po plávaní
1. 25m nádeje (beh 125m): 25 m - 125 m
Počet pretekárov:1
Výsledky po plávaní
2. 50m nádeje (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:1
Výsledky po plávaní
3. 100m nádeje (beh 500m): 100 m - 500 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 22 | Drahovská Eliška | 2007 | Z10 | ŠBR Piešťany | SVK | 01:27,4 | 7 | 3 | 01:28,1 |
2 | 21 | Gállová Vanessa | 2007 | Z10 | prestigio realiz team bratislava | SVK | 01:17,0 | 7 | 3 | 01:40,3 |
3 | 27 | Slivonova Vanesska | 2007 | Z10 | STK PEZINOK | SVK | 01:50,0 | 8 | 3 | 01:42,0 |
4 | 28 | Rončkevičová Radka | 2008 | Z10 | motigo | SVK | 01:55,0 | 8 | 3 | 01:47,7 |
5 | 142 | Belan Michal | 2008 | M10 | Šamorín | SVK | 00:00,0 | 8 | 3 | 01:52,8 |
Počet pretekárov:5
Výsledky po plávaní
4. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
5. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
5a. 400m open (beh 2000m): 400 m - 2000 m
Počet pretekárov:5
Výsledky po plávaní
7. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 73 | Dodok Oliver | 2000 | M18 | Prestigio Realiz Team BA | SVK | 11:40,0 | 18 | 3 | 12:11,6 |
| 80 | Tolkunov Tomas | 1998 | M20 | Triax Bratislava | SVK | 11:30,0 | 18 | 3 | 12:11,6 |
3 | 78 | Račko Michal | 2000 | M18 | Triax Bratislava | SVK | 13:15,0 | 19 | 3 | 13:13,9 |
4 | 69 | Vrábel Jozef | 2002 | M16 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 13:40,0 | 19 | 3 | 13:27,2 |
5 | 103 | Podhorný Marián | 1975 | M40 | ŠTK Pezinok | SVK | 15:30,0 | 20 | 3 | 15:24,9 |
6 | 125 | Fulekova Jana | 1979 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | 25:00,0 | 23 | 3 | 16:05,8 |
7 | 112 | Beklemdžiev Ivo | 1965 | M50 | PK Vorvane | SVK | 18:30,0 | 22 | 3 | 17:11,2 |
8 | 92 | Rosinsky Daniel | 1991 | M20 | ERSTE Asset management SLSP | SVK | 18:30,0 | 22 | 3 | 17:12,9 |
9 | 98 | Szabo Juraj | 1981 | M20 | 3nt | SVK | 20:00,0 | 23 | 3 | 18:03,4 |
10 | 127 | Slivonova Vladka | 1976 | Z40 | STK PEZINOK | SVK | 17:45,0 | 21 | 3 | 18:09,7 |
11 | 203 | Šintál Marián | 1985 | M20 | x | SVK | 00:00,0 | 21 | 3 | 18:12,2 |
12 | 155 | Krížik Michal | 1992 | M20 | x | SVK | 00:00,0 | 22 | 3 | 18:40,3 |
13 | 89 | Bigos Pavol | 1983 | M20 | Triax Bratislava | SVK | 18:00,0 | 21 | 3 | 18:49,7 |
14 | 99 | Vajcik Michal | 1982 | M20 | Bratislava | SVK | 20:00,0 | 23 | 3 | 19:53,8 |
15 | 61 | Janikovsky Tomas | 1991 | M20 | Bratislava | SVK | 22:00,0 | 17 | 3 | 21:12,0 |
- | 121 | Tavačová Barbora | 1993 | Z20 | Triatlon Team Nereus Žilina | SVK | 15:50,0 | 20 | 3 | ??? |
Počet pretekárov:16