Petržalský akvatlon pre všetkých, 02.12.2017
Bratislava - Petržalka, Krytá plaváreň
Nádeje C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádeje B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádeje A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behOPEN muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m beh
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
141 | Belanova Tereza | 2013 | Z7- | x | SVK | 00:00,0 | 1 | 1 | 01:15,7 |
134 | Jakušová Barbora | 2008 | Z10 | ŠTK Pezinok | SVK | 00:00,0 | 7 | 1 | 01:52,8 |
231 | Jurčovič Michal | 1987 | M20 | ŠTK Pezinok | SVK | 00:00,0 | 23 | 1 | 28:20,8 |
20 | Klobušník Šimon | 2007 | M10 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 00:00,0 | 8 | 1 | 02:09,0 |
140 | Konrád Elizabeth | 2013 | Z7- | TRIAX | SVK | 00:00,0 | 1 | 1 | 01:28,5 |
150 | Korbel Pavol | 1978 | MF | Žilina Mladosť | SVK | 00:00,0 | 17 | 1 | 10:02,5 |
138 | Koreň Matúš | 2002 | M16 | x | SVK | 00:00,0 | 19 | 1 | 14:11,9 |
143 | Minns Esther | 2008 | Z10 | Mercury | SVK | 00:00,0 | 8 | 1 | 01:38,5 |
43 | Motaj Marek | 2003 | M14 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 00:00,0 | 13 | 1 | 06:24,1 |
5 | Motaj Michal | 2011 | M7- | Prestigio Realiz team BA | SVK | 00:00,0 | 1 | 1 | 00:46,9 |
232 | Petrovská Klaudia | 1991 | Z20 | 3NT | SVK | 00:00,0 | 23 | 1 | 16:55,9 |
| Aa2 Volne | 2012 | M7- | volna draha | SVK | 01:00,0 | 2 | 1 | |
4 | Žilecký Oliver | 2011 | M7- | Prestigio realiz team | SVK | 01:00,0 | 1 | 1 | |
16 | Lukežič Adam | 2008 | M10 | motigo | SVK | 01:45,0 | 7 | 1 | 02:04,8 |
26 | Podolincak Viktoria | 2007 | Z10 | Tri Team Parndorf | SVK | 01:47,0 | 7 | 1 | 01:40,5 |
| Aa4 Volne | 2009 | M08 | volna draha | SVK | 02:00,0 | 4 | 1 | |
| Aa5 Volne | 2009 | M08 | volna draha | SVK | 02:00,0 | 5 | 1 | |
31 | Bottlíková Nina | 2007 | Z10 | motigo | SVK | 02:12,0 | 8 | 1 | 02:05,3 |
| Aa9 Volne | 2008 | M10 | volna draha | SVK | 03:00,0 | 9 | 1 | |
| Aa10 Volne | 2006 | M12 | volna draha | SVK | 06:00,0 | 10 | 1 | |
| Aa11 Volne | 2006 | M12 | volna draha | SVK | 06:00,0 | 11 | 1 | |
64 | Baracková Adela | 1988 | ZF | Piešťany | SVK | 06:30,0 | 15 | 1 | 06:03,2 |
52 | Hajdúch Lukáš | 1999 | MF | Prestigio Realiz team | SVK | 07:00,0 | 15 | 1 | 09:04,4 |
63 | Suchá Veronika | 2004 | Z14 | MAC Rača | SVK | 08:50,0 | 13 | 1 | 08:55,2 |
67 | Roubíčková Monika | 1972 | ZF | BA | SVK | 12:00,0 | 16 | 1 | 09:30,8 |
101 | Čičmanec Marek | 1977 | M40 | Senec | SVK | 12:50,0 | 18 | 1 | 13:08,5 |
110 | Skalnik Martin | 1966 | M50 | Run for Fun - Triathlon | SVK | 13:00,0 | 18 | 1 | 12:58,2 |
102 | Jarosinec Miroslav | 1971 | M40 | Triax Bratislava | SVK | 14:46,0 | 19 | 1 | 15:09,9 |
71 | Hrtan Matej | 2002 | M16 | 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 15:00,0 | 19 | 1 | |
87 | Bulík Igor | 1985 | M20 | motigo | SVK | 17:20,0 | 20 | 1 | 17:07,2 |
88 | Halvoň Matej | 1983 | M20 | Prestigio Realiz Team BA | SVK | 17:30,0 | 20 | 1 | 17:37,1 |
111 | Krížik Rudolf | 1968 | M50 | Run for Fun - Triathlon | SVK | 18:15,0 | 21 | 1 | 18:58,7 |
123 | Valasikova Miroslava | 1982 | Z20 | Levice | SVK | 18:15,0 | 21 | 1 | 18:38,2 |
114 | Putala Martin | 1965 | M50 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 19:00,0 | 22 | 1 | 18:20,8 |
97 | Konopka Lubomir | 1981 | M20 | Triax | SVK | 20:00,0 | 22 | 1 | 18:27,0 |
131 | Polakova Jarmila | 1973 | Z40 | 3NT Bratislava | SVK | 22:00,0 | 23 | 1 | |
132 | Drahošová Alena | 1973 | Z40 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 23:00,0 | 23 | 1 | |