Triatlon pre všetkých - Šprint, 05.09.2015
Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero,
mapa
Sl.pohár dorastenci/ky, juniori/ky, Open:
0,75km plávanie - 20km cyklistika - 5km beh
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Adamča Norbert
1978
Mopen
ADA WASTE s. r. o.
SVK
2
Antala Michal
1983
Mopen
Krušovce
SVK
3
Arnold Oliver
1999
M16+
3NT
SVK
4
Bartal Richard
1969
Mopen
Bratislava
SVK
5
Bäumlová Karin
1990
Zopen
Procycling Dexter
SVK
6
Bielik Rastislav
1991
Mopen
J&T Sportteam Bratislava
SVK
7
Brunovský Simon
1993
Mopen
TRIAX
SVK
8
Coric Bohuslav
1959
Mopen
Agrimex team
SVK
9
Čaputa Martin
1990
Mopen
Kráľová pri Senci
SVK
10
Dubaj Ondrej
1996
M18+
SMTA Nitra
SVK
11
Dudášik Martin
1984
Mopen
ŠK ATÓM Levice
SVK
12
Dušička Michal
1987
Mopen
Čučoriedkove guľôčky
SVK
13
Dvořáček Filip
1994
Mopen
ŠK Atom Levice
SVK
14
Fábry Martin
1987
Mopen
for FUN
SVK
15
Farkaš Tomáš
1968
Mopen
3NT
SVK
16
Farkašová Martina
1988
Zopen
Bratislava
SVK
17
Fazekaš Tadeáš
1996
M18+
ŠK Atom Levice
SVK
18
Figura Tomáš
1996
M18+
3NT Bratislava
SVK
19
Fillo Tomáš
1985
Mopen
EzyProtein Sport Team
SVK
20
Graszl Ján
1976
Mopen
TK TRIATLON Dvory / Žitavou
SVK
21
Grman Branislav
1977
Mopen
Chlpaté gazely
SVK
22
Hamerlík Stanislav
1970
Mopen
TRIATLON team Trnava
SVK
23
Hamrák Richard
1997
M18+
Triatlonový klub Košice
SVK
24
Havrilla Gabriel
1976
Mopen
SK Multisportteam
SVK
25
Heglas Ladislav
1979
Mopen
Zilina
SVK
26
Hettych Daniel
1998
M16+
Prestigio Realiz Team
SVK
27
Hireš Branislav
1976
Mopen
Take it easy
SVK
28
Holly Martin
1974
Mopen
Novi bystricania
SVK
29
Holly Peter
1975
Mopen
Novi bystricania
SVK
30
Horvát Tomáš
1972
Mopen
Piestany
SVK
31
Hric Juraj
1999
M16+
ŠK Iglovia
SVK
32
Hrtan Maťo
1999
M16+
3nt Bratislava
SVK
33
Hrtanova Lucia
1988
Zopen
pro-body.sk
SVK
34
Janda Jiri
1969
Mopen
Zilina
SVK
35
Jarincik Slavomir
1985
Mopen
Litmanova
SVK
36
Juraško Peter
1968
Mopen
pro-body.sk
SVK
37
Kačic Peter
1970
Mopen
Nové Mesto nad Váhom
SVK
38
Karaba Ľubomír
1982
Mopen
TJ Dynamo DK
SVK
39
Karaffová Diana
1982
Zopen
KPŠ Nereus Žilina
SVK
40
Kastier Vladimir
1981
Mopen
EY
SVK
41
Klinčúch Roman
1971
Mopen
Mas.Ter. RK-PB
SVK
42
Kostka Jan
1997
M18+
Alcasys
SVK
43
Kotrady Marcel
1973
Mopen
Bratislava
SVK
44
Kováčová Natália
1993
Zopen
ŠK Atom Levice
SVK
45
Kozlovský Matúš
1998
M16+
Triax
SVK
46
Kráľ František
1966
Mopen
Žilina
SVK
47
Krepop Martin
1982
Mopen
Prestigio Realiz Team
SVK
48
Kršiak Milan
1973
Mopen
Bratislava
SVK
49
Kucharcik Jan
1977
Mopen
Chlpate gazely
SVK
50
Kucharčík Lukáš
1986
Mopen
Chlpaté Gazely
SVK
51
Kulkova Eva
1983
Zopen
TJ Dynamo DK
SVK
52
Mak Maximilián
1997
M18+
Prestigio Realiz Team
SVK
53
Matúšek Martin
1990
Mopen
4buddy
SVK
54
Medvid Peter
1988
Mopen
Uctovnicek amater
SVK
55
Migilová Martina
1998
Z16+
KPŠ NEREUS Žilina
SVK
56
Miklóšová Ivona
1996
Z18+
Šk Atóm Levice
SVK
57
Mikoláš Martin
1979
Mopen
Bratislava
SVK
58
Mizera Daniel
1999
M16+
J&T
SVK
59
Mráz Martin
1999
M16+
3NT BA
SVK
60
Nemčok Tomáš
1984
Mopen
KMT Banská Štiavnica
SVK
61
Novak Lukas
1986
Mopen
TJ Dynamo DK
SVK
62
Novakova Monika
1975
Zopen
Triax
SVK
63
Obergries Boris
2000
M16+
New-wave multisport
SVK
64
Očenáš Daniel
1997
M18+
ŠK Raja
SVK
65
Peterský Daniel
1971
Mopen
3klub Šamorín
SVK
66
Podhorec Rasto
1972
Mopen
Hainburg a d Donau
SVK
67
Podhorný Marián
1975
Mopen
Bratislava
SVK
68
Polák Juraj
1998
M16+
3NT Bratislava
SVK
69
Popovec Adam
1990
Mopen
Bratislava
SVK
70
Remenár Milan
1969
Mopen
ASK Sportreport Pezinok
SVK
71
Renner Walter
1960
Mopen
ck Kežmarok
SVK
72
Simonides Samuel
1998
M16+
Aquapark-triatlon, Turčianske Teplice
SVK
73
Sladek Robert
1975
Mopen
Chlpaté gazely
SVK
74
Smetana Marek
1997
M18+
3NT Bratislava
SVK
75
Smetana Martin
1998
M16+
3NT Bratislava
SVK
76
Suchá Radka
1994
Zopen
Triax
SVK
77
Suchý Gabriel
1968
Mopen
Štúdio L+S
SVK
78
Suchý Martin
1998
M16+
ŠK Atóm Levice
SVK
79
Suliman Peter
1984
Mopen
Ezyprotein Sport Team
SVK
80
Škvarka Peter
1983
Mopen
Triax Bratislava
SVK
81
Šmid Marek
1986
Mopen
FSE
SVK
82
Šoš Mario
1972
Mopen
hrnčiarovce nad parnou
SVK
83
Špiriak Matej
1998
M16+
Aquapark-triatlon, Turčianske Teplice
SVK
84
Šuchová Barbora
1997
Z18+
Slovenský veslársky klub
SVK
85
Terpák Pavol
1986
Mopen
KPŠ NEREUS Žilina
SVK
86
Thurska Gabriela
1981
Zopen
Hrom do piecky!
SVK
87
Tóthová Iveta
1997
Z18+
Triatlonový klub Košice
SVK
88
Trojak Martin
1981
Mopen
TJ Dynamo DK
SVK
89
Vajduľák Peter
1972
Mopen
Tvrdošín
SVK
90
Valachovic Martin
1974
Mopen
Bratislava
SVK
91
Valachovič Michal
1987
Mopen
Malacky
SVK
92
Viglas Pavol
1997
M18+
Sk atom levice
SVK
93
Walterová Andrea
1973
Zopen
3NT Bratislava
SVK
94
Walterová Janka
2000
Z16+
3NT Bratislava
SVK
95
Zahumensky Martin
1979
Mopen
Adastra Partnering
SVK
96
Zubacký Marko
1971
Mopen
Prestigio Realiz Team
SVK
97
Žember Ondrej
1981
Mopen
coffeetime.digital
SVK