Triatlon pre všetkých - Šprint, 06.09.2014
Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero
Sl.pohár dorastenci/ky, juniori/ky, Open:
0,75km plávanie - 20km cyklistika - 5km beh
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Antala Michal
1983
Mopen
-
SVK
2
Drienovsky Vlado
1984
Mopen
-
SVK
3
Eibner Peter
1985
Mopen
-
SVK
4
Jurčiak Marek
1987
Mopen
-
SVK
5
Zátopek Ondrej
1988
Mopen
-
SVK
6
Zipaj Peter
1979
Mopen
-
SVK
7
Jároši Patrik
1997
Mopen
...
SVK
8
Šteuček Branislav
1968
Mopen
Aquapark-triatlon Turčianske Teplice
SVK
9
Šteuček Martin
1994
Mopen
Aquapark-triatlon Turčianske Teplice
SVK
10
Matocha Mário
1983
Mopen
AŠK Inter Bratislava
SVK
11
Remenár Milan
1969
Mopen
ASK SportReport Pezinok
SVK
12
Kršiak Milan
1973
Mopen
Asseco Running Club
SVK
13
Turna Stefan
1970
Mopen
Asseco running club
SVK
14
Valachovic Martin
1974
Mopen
BA
SVK
15
Chovanec Michal
1984
Mopen
Bardejov
SVK
16
Demovič Dušan
1967
Mopen
Bratislava
SVK
17
Mikolas Martin
1979
Mopen
Bratislava
SVK
18
Stromko Erik
1972
Mopen
Breznansky šmalec
SVK
19
Pašteka Mikuláš
1982
Mopen
Čekan Mekenroff 1897
SVK
20
Kucharčík Lukáš
1986
Mopen
Chlpaté Gazely
SVK
21
Vavrík Tomáš
1989
Mopen
Chlpate gazely
SVK
22
Bezecny Michal
1985
Mopen
Čiga biga team marathon
SVK
23
Mäsiar Ľubomír
1984
Mopen
CK Dukla Bratislava
SVK
24
Matyšek Michal
1962
Mopen
CK Falange
SVK
25
Rácz Peter
1987
Mopen
Discredit
SVK
26
Vrba Michal
1981
Mopen
Doprastav
SVK
27
Paškan Martin
1967
Mopen
fit & fun club
SVK
28
Schmiedl Gustáv
1964
Mopen
Gabbo Senec
SVK
29
Pohrebovič Roman
1969
Mopen
Herbalife team
SVK
30
Kráľ Radim
1990
Mopen
KKK Komárno
SVK
31
Nemčok Tomáš
1984
Mopen
KMT Banská Štiavnica
SVK
32
Gajdoš Tomáš
1996
Mopen
Košice
SVK
33
Juraško Peter
1968
Mopen
Košice
SVK
34
Jalč Ľubomír
1983
Mopen
KPMG
SVK
35
Terpák Pavol
1986
Mopen
KPŠ NEREUS Žilina
SVK
36
Peterský Daniel
1971
Mopen
KTL Bratislava
SVK
37
Hrtan Zolo
1971
Mopen
Larynx team Bratislava
SVK
38
Repka Tomáš
1981
Mopen
Lasosport
SVK
39
Valachovič Michal
1987
Mopen
Malacky
SVK
40
Harčarik Peter
1973
Mopen
MARTIN
SVK
41
Cecetka Dano
1970
Mopen
MOLfit 3team Bratislava
SVK
42
Hruzik Roman
1972
Mopen
MolFit3TEAM
SVK
43
Medvid Peter
1988
Mopen
n/A
SVK
44
Farber Tomas
1979
Mopen
Nemam
SVK
45
Kucsera Miki
1969
Mopen
Novozamocka strela
SVK
46
Nagy David
1967
Mopen
Penati
SVK
47
Riška Peter
1964
Mopen
Piccard Senec
SVK
48
Krepop Martin
1982
Mopen
Realiz Sport Team
SVK
49
Keszocze Martin
1965
Mopen
RealizSportTeam Bratislava
SVK
50
Adame Peter
1972
Mopen
Runshop
SVK
51
Krajčirovič Tomaš
1969
Mopen
runshop running expert
SVK
52
Horvát Tomáš
1972
Mopen
samostatne
SVK
53
Sedliacik Pavol
1973
Mopen
sbr piestany
SVK
54
Dudášik Martin
1984
Mopen
ŠK Atóm Levice
SVK
55
Dodok Patrik
1973
Mopen
Sportdiag team
SVK
56
Gossányi Peter
1972
Mopen
SportDiag Team
SVK
57
Rogel Branislav
1972
Mopen
SpotDiag
SVK
58
Tomasch Peter
1985
Mopen
STU Bratislava
SVK
59
Horak Michal
1982
Mopen
Tatra Banka
SVK
60
Repčík Marek
1976
Mopen
techwood
SVK
61
Perdík Pavol
1987
Mopen
Tím Ivana Hanáka
SVK
62
Ráchela Michal
1990
Mopen
Tím Ivana Hanáka
SVK
63
Karaba Ľubomír
1982
Mopen
TJ Dynamo DK
SVK
64
Fazekas Zsolt
1975
Mopen
TK Nové Zámky
SVK
65
Szabó Peter
1982
Mopen
TK Nové Zámky
SVK
66
Bernáth František
1959
Mopen
TK TRIATLON Dvory nad Žitavou
SVK
67
Pavlík Ján
1989
Mopen
TRIAN ŠK UMB B. Bystrica
SVK
68
Soták Martin
1994
Mopen
Triatlon Team Trnava
SVK
69
Cabadaj Juraj
1982
Mopen
Triax
SVK
70
Fritz Samuel
1994
Mopen
Triax
SVK
71
Jurkovic Jakub
1994
Mopen
Triax
SVK
72
Lederer Lukas
1994
Mopen
Triax
SVK
73
Matúšek Martin
1990
Mopen
Triax
SVK
74
Nemčok Rado
1979
Mopen
Triax
SVK
75
Krajnak Pavol
1952
Mopen
triaxx
SVK
76
Čula Tibor
1988
Mopen
Triklub FTVŠ Bratislava
SVK
77
Balog Albert
1969
Mopen
TTK Košice
SVK
78
Konrad Filip
1988
Mopen
VK Dunajčík
SVK
79
Helmecy Maroš
1988
Mopen
VSEMvs
SVK
80
Šiška Ondrej
1991
Mopen
xxx
SVK
81
Gajdošík Andrej
1987
Mopen
Zilina
SVK
82
Kráľ František
1966
Mopen
Žilina
SVK