Časovka jednotlivcov Jasová, 23.09.2018
Jasová, okr. Nové Zámky, obecný úrad
Trať: 10,6km - povrch asfalt - prevýšenie 95m
Štart: 11:00
Organizátor:
veloprom.sk
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Čambal František
1960
D
Amman sro.
SVK
2
Borka Štefan
1963
D
CK KRALOVCAN
SVK
3
Filo Marian
1964
D
Cyklistick klub AB Sered
SVK
4
Valent Jaromir
1967
D
HANDIMEX
SVK
5
Málnási Tomáš
1968
C
Triatlon klub Nové Zámky
SVK
6
Vida Zoltán
1968
C
Nove Zamky
SVK
7
Gajdoš Richard
1969
C
Eurofins Nové Zámky
SVK
8
Moravcik Jaroslav
1970
C
Nové Zámky
SVK
9
Matkovič Patrik
1971
C
Jasová
SVK
10
Baka Zoltan
1972
C
Nové Zámky
SVK
11
Ivanič Karol
1972
C
Tvrdošovce
SVK
12
Szabo Juraj
1972
C
Nové Zámky
SVK
13
Nešťák Tibor
1973
C
CK AB Sereď
SVK
14
Zajiček Milan
1973
C
Šurany
SVK
15
Szabo Peter
1974
C
Šurany
SVK
16
Toth Milan
1974
C
Nove Zamky
SVK
17
Poliačik Igor
1975
C
Veloprom Nové Zámky
SVK
18
Vereb Robert
1975
C
Veloprom Nove Zamky
SVK
19
Vojtech Ivan
1975
C
Veloprom Nové Zámky
SVK
20
Graszl Ján
1976
C
Komárno
SVK
21
Hencz Szabolcs
1976
C
Hetény
SVK
22
Hetnerovic Branislav
1976
C
Surany
SVK
23
Doka Juraj
1977
C
CK AB Sereď
SVK
24
Lukáč Ľuboš
1977
C
CK AB Sereď
SVK
25
Matkovič Marek
1977
C
Jasová
SVK
26
Szoke Kristian
1977
C
Nove Zamky
SVK
27
Verebova Kristina
1977
Z
Veloprom Nove Zamky
SVK
28
Némethová Monika
1978
Z
Amman sro.
SVK
29
Keckes Jozef
1979
B
jasova
SVK
30
Mokras Martin
1979
B
Veloprom Nove Zamky
SVK
31
Jurik Peter
1980
B
Nové Zámky
SVK
32
Števár Peter
1980
B
Jasová
SVK
33
Buransky Marian
1981
B
Nove Zamky
SVK
34
Danko Dezider
1981
B
UNICORN CYCLING TEAM
SVK
35
Mátyusová Jana
1981
Z
Jasová
SVK
36
Novák Milan
1982
B
VeloProm Nové Zámky
SVK
37
Komáromy Peter
1983
B
Nové Zámky
SVK
38
Strečko Ondrej
1983
B
RCT Martin
SVK
39
Tóth Tomáš
1985
B
Tešedíkovo
SVK
40
Schreiner Zsolt
1986
B
Dubník
SVK
41
Tóth Marcel
1987
B
CK KRALOVCAN
SVK
42
Kralovic Tomas
1988
A
bejby gym
SVK
43
Hagan Roman
1990
A
Nové Zámky
SVK
44
Rosinsky Daniel
1991
A
Dedinka
SVK
45
Lubuški Gabriel
1992
A
Jasová
SVK
46
Szigl Ernest
1994
A
Komárno
SVK
47
Németh Martin
1997
A
Bánov
SVK
48
Filova Andrea
2003
X
Cyklisticky klub AB Sered
SVK
49
Zálešák Patrik
2004
Y
Nové Zámky
SVK
50
Števárová Hana
2005
X
Jasová
SVK
51
Matkovič Timotej
2006
Y
Jasová
SVK
52
Mátyus Michal
2006
Y
Jasová
SVK
53
Matkovič Tomáš
2007
Y
Jasová
SVK
54
Mátyusová Daniela
2007
X
Jasová
SVK
55
Matkovič Matúš
2008
Y
Jasová
SVK
56
Števár Matúš
2008
Y
Jasová
SVK
57
Hencz Krisztián
2009
Y
Hetény
SVK
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.