Akvatlon Šurany, 10.07.2016

TONA Beach Šurany, mapa

Deti - nádeje A(do 9 rokov) a B(10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy, veteráni/veteránky: 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
110Mandák Alex2007M09-ŠK ATOM LEVICESVK
214Mjartan Marian2008M09-ŠK Atóm LeviceSVK
318Mozola Matus2007M09-Chorvátsky GrobSVK
41Bátovský Boris2005M10+ŠK Atóm LeviceSVK
53Juhász Attila2005M10+PK Delta KomárnoSVK
65Katreniak Ján2006M10+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
719Pál Tomáš2005M10+ŠK ATÓM LeviceSVK
823Salazar Francesco2006M10+3NT BratislavaSVK
940Adam Slavomír2004M12+ŠK TRIAN UMB Banská BystricaSVK
1042Francisci Adrian2003M12+TK Nové ZámkySVK
1143Holík Dávid2003M12+DrahovceSVK
1245Lizák Filip2004M12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
1347Mesároš Matej2003M12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
1449Mozola Peter2003M12+Chorvátsky GrobSVK
1552Podhorný Šimon2003M12+PezinokSVK
1654Suchý Gabriel2004M12+Veľké ÚľanySVK
1761Balamucký Aleš2002M14+TK Žabka ČadcaSVK
1862Barto Aurel2001M14+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
1963Beluš Kristián2001M14+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2064Cícer Andrej2001M14+ŠK ATÓMLeviceSVK
2165Gašpar Nikolas2001M14+TRISPORT Nová DubnicaSVK
2268Koren Matus Jakub2002M14+3NT BratislavaSVK
2370Krajczár Dominik2002M14+BUI triatlonHUN
2479Toma Jakub2001M14+ŠK Atóm LeviceSVK
25114Gašpar Jozef1999M16+TRISPORT Nová DubnicaSVK
26115Grman Matej2000M16+Aquasport LeviceSVK
27116Horváth Tibor1999M16+Prestigio Realiz team BASVK
28142Riška Dalibor2000M16+Triatlon Team TrnavaSVK
29151Zacik Pavol1999M16+SMTA NitraSVK
30156Žáčik Peter1999M16+SMTA NitraSVK
31157Žlkovan Jakub2000M16+ŠK AQUASPORT LEVICESVK
32Kozlovský Matúš1998M18TriaxSVK
33Tolkunov Tomáš1998M18TraixSVK
34112Drahovský Tadeáš1997M18+ŠBR PiešťanySVK
35145Smetana Martin1998M18+3NITY Triathlon team BartislavaSVK
36154Ziman Peter1997M18+ŠK Atom LeviceSVK
37Varga Michal1982M20Triax BratislavaSVK
38105Brunovský Simon1993M20+TRIAX BRATISLAVASVK
39106Bulík Igor1985M20+motigoSVK
40118Chovanec Ivan1986M20+AnextSVK
41133Martinčík Patrik1984M20+ŠK Atóm LeviceSVK
42134Miček Marek1985M20+TRIAX BRATISLAVASVK
43144Slodičák Bohumil1987M20+motigoSVK
44146Sudra Juraj1977M20+www.tennisschule-george.chSVK
45149Vitek Róbert1989M20+ANEXTSVK
46102Bátovský Milan1971M40+ŠK Atóm LeviceSVK
47104Bobrik Radovan1972M40+Športový triatlonový klub PezinokSVK
48113Gajdoš Peter1974M40+ŠK AtomSVK
49130Mácsai Ladislav1973M40+IRONMAN TEAM LeviceSVK
50135Michalec Dušan1974M40+PezinokSVK
51137Nemeth Tibor1970M40+Triatlon klub Dvory nad ŽitavouSVK
52138Ozorák Miroslav1973M40+TK Nové ZámkySVK
53139Podhorný Marián1975M40+PezinokSVK
54143Rohár Ivan1972M40+Trian ŠK UMBSVK
55148Šteller Peter1970M40+senecSVK
56103Beke Stefan1966M50+Prestigio Realiz team BASVK
57108Cisár Jaroslav1961M50+Triklu FTVS BratislavaSVK
58122Janovčík Miroslav1959M50+TK Nové ZámkySVK
59124Kopec Milos1962M50+TopolcanySVK
60125Kovačič Marek1966M50+CZECZE
61127Kubo Vladimír1963M50+MsP Lipt. MikulášSVK
62129Leskovsky Milan1965M50+Športový triatlonový klub PezinokSVK
63140Putala Martin1965M50+BratislavaSVK
64141Riman Peter1958M50+Triatlon Team TrnavaSVK
65153Zboňák Ivan1965M50+T.A.T. MartinSVK
66120Jacko Andrej1955M60+TK Nové ZámkySVK
6769Košecký Marek1974MFDelfíny Zlaté pieskySVK
6878Škarba Roman1978MFSK Atóm LeviceSVK
692Gajdošová Žaneta2007Z09-ŠK AtomSVK
706Kubová Alžbetka2007Z09-Delfín Liptovský MikulášSVK
718Laktišová Simona2007Z09-SK Atom LeviceSVK
729Licskó Noémi2009Z09-spORTRIpacsokHUN
7312Michalcová Simona2007Z09-PezinokSVK
7413Michaličkova Štefania2007Z09-kpš nereus žilinaSVK
7515Moravská Debora2007Z09-ŠK Atom LeviceSVK
7617Moskáľová Margaréta2007Z09-Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
7721Porubská Tatiana2007Z09-ŠK Atóm LeviceSVK
7826Snováková Bibiana2007Z09-MPKDKSVK
794Kardos Lilla2006Z10+spORTRIpacsokHUN
807Kubová Karolína2005Z10+Delfín Lipt. MikulášSVK
8111Michalcová Lucia2005Z10+PezinokSVK
8216Moravská Tamara2005Z10+ŠK Atom LeviceSVK
8320Pivarčiová Niko2005Z10+SK Atóm LeviceSVK
8422Rohárová Rebecca2005Z10+Trian ŠK UMBSVK
8524Salazar Stefania2005Z10+3NT BratislavaSVK
8625Selecká Tereza2005Z10+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
8727Tomová Nina2005Z10+ŠK Atóm LeviceSVK
8828Vidová Liana2005Z10+PK ŠG-SPU NitraSVK
8941Fiťková Martina2003Z12+ŠK ATÓM LeviceSVK
9044Katreniaková Zuzka2004Z12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
9146Mácsaiová Jana2004Z12+ŠK AQUASPORT LeviceSVK
9248Mesárošová Martina2003Z12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
9350Mozolová Daniela2004Z12+Chorvátsky GrobSVK
9451Neupaverová Karolína2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
9553Salcerová Karolína2003Z12+Triatlon team Dolný KubínSVK
9671Kubová Lucia2002Z14+ŠKP KošiceSVK
9772Michaličkova Zuzana2002Z14+kpš nereus žilinaSVK
9873Moskáľová Kristína2002Z14+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
9974Mudráková Hana2002Z14+Šk Atóm LeviceSVK
10076Podhorná Ema2002Z14+PezinokSVK
10177Psotová Elena2001Z14+SPK BratislavaSVK
102111Drahovská Lýdia1999Z16+ŠBR PiešťanySVK
103119Ibošová Laura2000Z16+Pirana TopoľčanySVK
104132Machálková Petra2000Z16+Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
105152Zavadská Alexandra2000Z16+Triatlon Team KPŠ Nereus ŽilinaSVK
106155Zimanová Miroslava2000Z18+ŠK Atom LeviceSVK
107101Baková Katarína1995Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
108107Bulíková Lucia1988Z20+motigoSVK
109117Chebenová Adriana1987Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
110126Kováčová Natália1993Z20+ŠK ATOM LeviceSVK
111136Miklóšová Ivona1996Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
112147Suchá Lucia1988Z20+PK ŠG-SPU NitraSVK
113150Vrbenská Radmila1990Z20+PK ŠG-SPU NitraSVK
114109Donáthova Katarina1973Z40+Beh pre behSVK
115110Drahošová Alena1973Z40+Športový triatlonový klub PezinokSVK
116121Jánošová Miroslava1973Z40+ŠK ATÓM LeviceSVK
117123Kolenová Blanka1972Z40+AQUA turčianske tepliceSVK
118128Laktišová Hana1973Z40+SK Atom LeviceSVK
119131Machálková Anežka1970Z40+Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
12060Antalíková Ivana1998ZFTK Nové ZámkySVK
12166Jurovcakova Monika1993ZFDelfíny Zlaté pieskySVK
12267Kolinkova Katarina1977ZFTriatlon Team TrnavaSVK
12375Pivarčiová Lucia1983ZFSK Atóm LeviceSVK