Zimné plávanie - 3. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 24.03.2018

Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake mapa

Preteky v zimnom plávaní.
2. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Voľný spôsob: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m.
Prsia: 50m.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Arbet Lukáš1986M750PiešťanySVK
2Babala Stanislav1965M100Ľadové medvede spod ZoboraSVK
3Barta Peter1975M250Ľadové medvede spod ZoboraSVK
4Benko Vladimír1954M50PSĽMSVK
5Griesser-stermscheg Martina1974Z100 (Z50P)dynamo neubauAUT
6Hajdiaková Darina1954Z50PDelfíny Zlaté pieskySVK
7Hallama Eva1980Z50P (Z500)Soft EggsAUT
8Chudá Tatiana1973Z500SOHKSVK
9Chudáčik Václav1957M50P (M500)Slovenské ľadové medvede BratislavaSVK
10Imreová Jana1983Z500DelfinySVK
11Ježeková Ivana1953Z250DelfinySVK
12Kadúch František1963M250SLMSVK
13Kapeller Johannes1975M500 (M50P)vienna Ice swimmersAUT
14Katuninec Vladimir1983M50P (M100)vienna Ice swimmersAUT
15Kirschner Alex1952M500PBSSVK
16Klein Peter1971M250Pstruhy Slovenskeho RajaSVK
17Kollár Tomáš1987M250Dunajské VyzySVK
18Košecký Fabio1996M50P (M100)Delfíny Zlaté pieskySVK
19Košecký Marek1974M750 (M500)Sokol Hradec KrálovéSVK
20Kovács Kornel1981M500SĽMSVK
21Kugler Pavol1974M750 (M250)SĽMSVK
22Labounek Tomáš1981M500I. PKO PrahaCZE
23Lenčéš Ladislav1954M50PTurčianske nanuky, MartinSVK
24Macková Michaela1982Z50P (Z250)Pohronské ľadové medvedeSVK
25Masár Ivan1977M250TBMSVK
26Maškovič Miloš1968M250Seredský Spolok Zimných PlavcovSVK
27Matej Jozef1959M500trencianske tuleneSVK
28Medveďová Eva1974Z250SĽMSVK
29Mičic Peter1952M100TUČNIAKY ŽilinaSVK
30Mikuláš Marek1973M250Seredský spolok zimných plavcovSVK
31Nechalová Ingrida1984Z1000Fides/BrnoSVK
32Nováková Renata1997Z1000SCPAPCZE
33Nyary Richard1976M1000 (M500)SportfanaticSVK
34Ostrihoňová Andrea1963Z250ĽMBSVK
35Paprčka Milan1979M500 (M100)Slovenské ľadové medvede Banská Bystrica - ZvolenSVK
36Pastorková Michaela1977Z50PTučniaky ŽilinaSVK
37Pavlík Marek1981M100TNT TrenčínSVK
38Pék Dezider1973M500SportfanaticSVK
39Plaštiaková Marta1947Z50PTUČNIAKY ŽilinaSVK
40Popelka Petr1968M500 (M250)obec Strání,CZE
41Repčík Jozef1951M50PTučniaky ŽilinaSVK
42Ružekova Adriana1971Z250Trnavskí Bíli MedediSVK
43Schmidová Monika1966Z250Trenčianské tuleneSVK
44Schmidtova Eva1958Z500Delfiny Zlate pieskySVK
45Slabý Blažej1954M1000 (M750)Ladove medvede Dunajská LužnáSVK
46Sobota Milan1952M50PTučniaky ŽilinaSVK
47Sobotka Roman1970M250TBMSVK
48Sojka Lubos1979M750SohkSVK
49Szabóová Zuzana1979Z250 (Z100)TRIKLUB PopradSVK
50Šagát Juraj1995M100 (M50P)BratislavaSVK
51Špajdel Ľuboš1981M250 (M50P)STU TrnavaSVK
52Šupa Róbert1968M500LMBSVK
53Švantnerová Zdeňka1955Z100Trenčianske tuleneSVK
54Tonhajzer Vojtech1958M250Pohronské ľadové medvedeSVK
55Záriš Dušan1971M250LMBSVK