Zimný akvatlon Nové Zámky, 20.12.2015

Nové Zámky, Plaváreň a Sihoť

Nádej chlapci/dievčatá (do 11 rokov): 200m plávanie - 1km behMl.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2km beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2km beh
PDF propozície.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
122Adam Slavomír2004M12Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK03:11,0
269Adamča Norbert1978MFADA WASTE s.r.o.SVK07:59,3
338Adamčová Agátka2008Z11-ADA WASTE s. r. o.SVK00:55,0
467Antalíková Ivana1998ZFTK Nové ZámkySVK07:10,6
5102Arnold Oliver1999M163NT BratislavaSVK12:00,4
614Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK02:57,7
772Bátovský Milan1971MFŠK Atóm LeviceSVK09:00,0
8126Bédi Matúš1995M20Triax BASVK14:45,0
911Beke Ema2004Z12Prestigio RealizSVK02:54,0
1034Beke Eva2006Z11-BratislavaSVK04:05,0
11134Beke Stefan1966M50Prestigio RealizSVK15:15,0
12145Bekeova Daniela1975Z40BratislavaSVK16:45,0
13137Bengoechea Benat1994M20TK Nové ZámkyESP15:55,0
14165Bobrik Radovan1972M40EMKO športovy klubSVK20:00,0
15104Brunovsky Simon1993M20TRIAXSVK12:20,0
16117Buček Michal1981M20Tatran Karlova VesSVK13:40,0
1756Cícer Andrej2001M14ŠK ATÓMLeviceSVK05:45,0
18163Cisár Jaroslav1961M50Triklub FTVS BratislavaSVK19:20,5
1920Cisárová Mirka2003Z12Prestigio Realiz Team BASVK03:10,0
20162Čaputa Martin1990M20Triatlon klub SenecSVK19:10,0
2150Daňová Zuzana2002Z14KP Aquacity PopradSVK05:12,0
22184Drahosova Alena1973Z40ASK Sportreport PezinokSVK30:00,0
2342Dunčko Dominik2005M11-SK IgloviaSVK00:00,0
2474Dunčková Pavlina2001Z14SK IgloviaSVK00:00,0
25138Ďurák Peter1977M20Aj MY sme BEH :)SVK15:58,1
264Ďurák Šimon2003M12J&T SportteamSVK02:37,1
27114Džalaj Karol1981M20VŠC Dukla BBSVK13:30,0
28105Fazekaš Tadeáš1996M20ŠK Atom LeviceSVK12:26,7
2912Fiťková Martina2003Z12ŠK Atom LeviceSVK02:55,0
302Francisci Adrian2003M12TK Nové ZámkySVK02:30,4
3168Frindrich Ondrej1988MFBernolakovoSVK07:30,2
32166Gajdoš Peter1974M40ŠK AtomSVK20:00,0
33127Gajdoš Rastislav1997M18Prestigio Realiz TeamSVK14:47,9
3443Gajdošová Žaneta2007Z11-ŠK AtomSVK00:00,0
3551Gašpar Jozef1999MFTRISPORTSVK05:30,0
3640Gossányi Nela2005Z11-SportDiag TeamSVK07:30,2
37147Gossányi Peter1972M40SportDiag TeamSVK17:20,0
3841Gossányi Peto2007M11-SportDiag TeamSVK07:30,2
391Hanzlíková Simona2003Z12TTTSVK02:25,0
4019Haulíková Paulína2005Z11-ŠK ATOM LEVICESVK03:09,3
41136Havlík Róbert1991M20Elite Sport Team LeviceSVK15:35,0
42119Hettych Daniel2000M16Prestigio Realiz TeamSVK13:55,6
43148Hluska Milan1974M40TriaxxSVK17:20,0
44120Horínek Marián1973M40Prestigio Realiz TeamSVK13:55,6
45176Iboš Zoltán1970M40Pirana TopoľčanySVK25:01,0
46107Ibošová Laura2000Z16Pirana TopoľčanySVK12:30,0
47123Ignacakova Dana1993Z20prestigio realizSVK14:10,0
48185Jacko Andrej1955M60TK Nové ZámkySVK30:00,0
49124Janiga Peter1984M20VK Tatran KVSVK14:30,0
50143Jánoš Slavomír1972M40SK Atom LeviceSVK16:44,0
5165Jánošová Karin2002Z14SK Atom LeviceSVK06:35,0
52164Jánošová Mirka1973Z40SK Atom LeviceSVK19:58,0
53182Janovčík Miroslav1959M50TK Triatlon Dvory nad ŽitavouSVK22:00,0
5475Jenčušová Nora2002Z14SK IgloviaSVK00:00,0
5513Juhász Attila2005M11-Delta klub KomárnoSVK02:56,7
56149Kalinova Lubomira1982Z203atletika PDSVK18:00,0
57141Kašubova Aneta2000Z16Žabka CadcaSVK16:03,0
5839Kašubová Karolína2003Z12Žabka ČadcaSVK07:05,0
593Keszocze Jakub2003M123NT BratislavaSVK02:35,0
60167Keszocze Martin1965M503NT BratislavaSVK20:00,0
61177Kolenová Blanka1972Z40Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK26:30,0
6276Kolinkova Katarina1977ZFTriatlon Team TrnavaSVK00:00,0
63129Komjaty Stefan1974M40TriaxSVK14:50,0
6464Koreň Matus Jakub2002M143NT Trinity triathlon teamSVK06:32,1
65103Kozlovský Matúš1998M18TriaxSVK12:15,0
66121Kráľ Radim1990M20TK Nové ZámkySVK14:00,0
67108Kuriačková Ivana1994Z20ŠK Atóm LeviceSVK12:30,0
68171Lencesova Jana1965Z40PVK BratislavaSVK21:38,2
69158Lerch Silvia1959Z55PVK BratislavaSVK18:53,0
70169Leskovsky Milan1965M50EMKO športový klubSVK21:00,0
71131Liška Michal1992M20KVS Ocean BASVK15:00,0
725Mácsaiová Jana2004Z12ŠK AQUASPORT LeviceSVK02:44,3
73150Majernikova Laura1968Z40TriaxSVK18:00,0
74173Mak Maximilian1997M18Realiz sport teamSVK22:30,0
7525Marčeková Viktória2004Z12Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK03:20,0
76146Martinčík Patrik1984M20ŠK Atóm LeviceSVK17:00,0
77151Mészáros Jakub1991M20ŠK Atóm LeviceSVK18:00,0
78111Micek Marek1985M20TRIAXSVK12:45,0
79168Micik Rastislav1969M40TriaxSVK20:00,0
80152Mičík Martin2000M16TriaxSVK18:00,0
81159Michalec Dušan1974M40EMKO športový klubSVK19:00,0
8244Miklóšová Karolína2007Z11-ŠK Atón LeviceSVK00:00,0
83142Mináriková Alexandra2000Z16Žabka CadcaSVK16:03,0
8436Mjartan Marian2008M11-ŠK ATÓM LeviceSVK04:36,0
8535Moravská Debora2007Z11-ŠK Atom LeviceSVK04:12,0
8627Moravská Tamara2005Z11-ŠK Atom LeviceSVK03:33,0
8760Mudráková Hana2002Z14ŠK Atóm LeviceSVK05:59,4
88181Németh Tibor1970M40TK Dvory nad ŽitavouSVK19:30,0
899Neupaverová Karolína2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:46,3
90153Nováčik Martin1986M20BratislavaSVK18:00,0
91154Novakova Monika1975Z40TriaxSVK18:00,0
92160Oceľ Marek1984M20Dunajská LužnáSVK19:02,0
93109Orlický Andrej1977M20Triatlon Team TrnavaSVK12:30,0
9430Pál Tomáš2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK04:00,0
9515Paulíny Šimon2005M11-TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:57,8
9659Paulínyová Ema2002Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK05:49,9
9762Pavlák Michal2002M14Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK06:10,0
9818Pivarčiová Nikol2005Z11-ŠK Atom LeviceSVK03:09,0
9954Poláková Katarína1995ZF3NT BratislavaSVK05:31,1
10031Porubská Tatiana2007Z11-ŠK ATÓM LeviceSVK04:00,0
101172Požgay Marek1987M20Formula clubSVK22:00,0
102170Pury Jozef1968M40Triax BratislavaSVK21:34,0
103174Randl Eduard1970M40EMKO športový klubSVK24:57,0
10429Rebidáš Šimon2005M11-Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK03:40,0
105155Riman Peter1958M50Triatlon Team TrnavaSVK18:00,0
106118Riška Dalibor2000M16Triatlon Team TrnavaSVK13:40,3
10728Rohárová Rebecca2005Z11-TRIAN ŠK UMB B.BYSTRICASVK03:33,2
10853Roziak Ján1981MF3NT BratislavaSVK05:31,0
10923Salazar Francesco2006M11-3NTSVK03:12,4
11017Salazar Stefania2005Z11-3NTSVK02:58,7
11158Siváček Marián1989MFMyjavaSVK05:47,0
1126Slimák Adam2004M12KP AquacitySVK02:45,0
11361Slivka Matej2001M14Žabka ČadcaSVK05:59,7
114122Smetana Martin1998M183NT BratislavaSVK14:03,0
115112Smetana Miki1988M203NT BratislavaSVK13:01,0
11673Smetanová Ingrid1967ZF3NT BratislavaSVK11:10,0
11726Suchý Gabriel2004M12Štúdio L+SSVK03:20,0
1187Svistáková Ráchel2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:45,0
11910Ščevlík Jakub2005M11-TK Nové ZámkySVK02:52,0
12052Ščevlík Matej2001M14TK Nové ZámkySVK05:30,0
121139Šimalčík Lubomir1984M20Triatlon Team TrnavaSVK16:00,0
122156Šteller Peter1970M40SenecSVK18:00,0
12363Šulek Ján1981MFPrestigio realiz sport teamSVK06:25,0
124133Tavačová Barbora1993Z20Triatlon team KPŠ Nereus ŽilinaSVK15:10,0
12521Tesárová Katarína2004Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,0
12670Tirscherová Andrea1984ZFTriatlon Team TrnavaSVK08:00,0
127130Titková Viktória2000Z16ŠK ATÓM LeviceSVK14:50,0
12866Toma Jakub2001M14ŠK ATÓM LeviceSVK06:50,0
12937Tomkova Sara2007Z11-ŠK ATOM LEVICESVK04:40,0
13032Tomová Nina2005Z11-ŠK ATÓM LeviceSVK04:00,0
13124Vajová Patrícia2004Z12TRIAN ŠK UMBSVK03:15,0
132161Vančo Michal2000M16Plavecký klub SenecSVK19:03,5
133140Varga Michal1982M20Triax BratislavaSVK16:00,0
134101Verbovský Matúš1998M18ŠK ATÓM LeviceSVK11:59,1
1358Vlčková Dáša2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:46,0
136135Vojník Filip2000M16Trian ŠK UMBSVK15:25,0
13757Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK05:45,0
13816Vráblová Margaréta2005Z11-TRISPORTSVK02:58,0
139175Walterová Andrea1973Z403NTSVK25:00,0
140125Wiebauer Tomáš1977M20www.sansport.skSVK14:30,0
141115Zacik Pavol1999M16SMTA NitraSVK13:30,0
142116Zacik Peter1999M16SMTA NitraSVK13:30,0
14333Zachar Oliver2007M11-Nove ZamkySVK04:00,0
14455Zátopek Ondrej1988MFTriax BratislavaSVK05:35,7
145157Zavadská Alexandra2000Z16Triatlon Team KPŠ Nereus ŽilinaSVK18:30,0
146110Žáčik Šimon1991M20SMTA NitraSVK12:40,0
14771Žvačeková Lucia1984ZFTriatlon Team TrnavaSVK08:00,0