Levický akvatlon, 18.02.2017

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Propozície na STÚ stránke.
Pokyny na STÚ stránke.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
69Adam Slavomír1977MFTRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK08:00,013507:45,1
46Adam Slavomír2004M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:41,09202:40,7
166Adamča Norbert1978M20PataSVK18:49,021418:36,0
14Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK00:58,04100:55,9
13Adamová Lenka2009Z9-TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK00:54,04500:54,5
176Baksa Ľubomír1959M50ŠK ATÓM LeviceSVK20:00,022120:47,1
88Balamucky Aleš2002M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK05:50,012106:11,0
70Barna Denis1977MFSlovenská Triatlonová AkadémiaSVK08:00,0135
135Barto Aurel2001M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:20,017412:58,0
47Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK02:44,09202:42,1
179Bátovský Milan1971M40ŠK ATÓM LeviceSVK23:00,01224:33,0
126Bielik Rastislav1991M20ROYAL plavecký klub o.z.,SVK12:30,015112:28,2
148Biro Michal1986M20ROYAL plavecký klub o.z.,SVK15:59,019416:36,0
157Blasko Michal1980M20Prestigio Realiz team BASVK17:40,0204
167Bobrik Radovan1972M40Športový triatlonový klub PezinokSVK19:00,021218:07,8
188Bolíková Petra2000Z16TRIAX BratislavaSVK13:50,017514:18,5
123Brunovský Simon1993M20TRIAX BratislavaSVK12:15,015512:16,0
197Cicaková Martina1985Z20TRIAX BratislavaSVK18:00,020517:29,0
127Cícer Andrej2001M16ŠK ATÓM LeviceSVK12:30,016313:05,0
10Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:50,04200:52,2
159Cisár Jaroslav1961M50Slávia TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVK17:50,020218:26,1
110Cisárová Miroslava2003Z14Prestigio Realiz team BASVK05:47,012205:59,3
67Čardáš Adam1996MFŠK ATÓM LeviceSVK07:25,03306:57,0
119Čičmanec Marek1977M40- nezistený -SVK12:48,016412:59,5
156Dinžík Viliam1987M20TRIAX BratislavaSVK17:30,0203
118Dodok Oliver2000M16Prestigio Realiz team BASVK11:50,015412:02,0
160Dodok Patrik1974M40Prestigio Realiz team BASVK17:50,020217:15,5
140Doletina Ondrej1992M20TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK14:10,018313:42,0
38Dominová Viktória2007Z10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:52,07501:50,7
33Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK01:46,07301:45,0
204Drahovská Katarína1975Z40ŠBR PiešťanySVK21:00,023422:18,0
185Drahovská Lýdia1999Z18ŠBR PiešťanySVK13:00,016113:24,8
180Drahovský Jozef1975M40ŠBR PiešťanySVK23:00,023223:44,0
161Duba Gabriel1969M40ŠK ATÓM LeviceSVK17:50,0205
144Ďurák Peter1977M403NITY Triathlon team BartislavaSVK15:10,0185
82Farkas Peter1973MF- nezistený -SVK11:00,014107:07,5
49Farkaš Tomáš2005M12TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK03:40,010204:35,3
77Fazekaš Jakub1985MFŠK ATÓM LeviceSVK08:40,02508:35,0
128Fazekaš Tadeáš1996M20ŠK ATÓM LeviceSVK12:30,016312:47,0
155Fazekaš Zsolt1975M40TK Nové ZámkySVK17:00,019117:32,8
6Ferianc Filip2008M9-motigoSVK00:58,05301:29,0
111Fiťková Martina2003Z14ŠK ATÓM LeviceSVK05:55,013306:08,0
79Foldesi Marek1977MFŠK ATÓM LeviceSVK09:00,034
41Foldesiová Lucia2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK02:10,082
19Gajdošová Barbora2010Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK04:00,05101:35,7
97Gajdošová Bohuslava1983ZFŠK ATÓM LeviceSVK09:00,01408:49,0
39Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:53,07101:47,0
40Gál Laura2006Z10ŠK ATÓM LeviceSVK02:00,084
80Gažo Roman2000MFŠK ATÓM LeviceSVK09:00,025
117Grman Matej2000M16ŠK AQUASPORT LeviceSVK11:45,015312:13,0
239Gutyan Peter1991M20ŠK Aquasport LeviceSVK10:30,022111:04,0
164Halaj Roman1972M40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK18:30,021318:32,0
101Hanzlíková Simonka2003Z14TRIATLON TEAM TrnavaSVK04:51,011304:45,0
52Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:47,09502:48,8
105Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:28,011105:41,3
120Hettych Daniel2000M16Prestigio Realiz team BASVK12:00,015412:35,0
151Horínek Marián1971M40Prestigio Realiz team BASVK16:30,019212:19,1
71Hrncar Michal1980MF- nezistený -SVK08:00,013108:49,1
137Hromník Marek2001M16Športový triatlonový klub PezinokSVK13:30,017213:51,8
200Hrubcinova Slivonova Vladka1976Z40- nezistený -SVK19:00,021518:11,1
58Hruzikova Hana2005Z12Športový triatlonový klub PezinokSVK04:00,010203:46,8
65Iboš Zoltán1970MFPIRANA TopoľčanySVK07:00,013408:11,7
186Ibošová Laura2000ZFPIRANA TopoľčanySVK13:00,016105:01,0
189Ignačáková Dana1993Z20Prestigio Realiz team BASVK13:50,0171
25Jánoš Michal2006M10ŠK ATÓM LeviceSVK02:15,08502:12,5
63Jánoš Slavomír1972MFŠK ATÓM LeviceSVK06:30,02406:32,0
112Jánošová Karin2002Z14ŠK ATÓM LeviceSVK06:06,02407:00,0
78Janovčík Miroslav1959MFTK Nové ZámkySVK08:54,014208:49,5
104Jenčušová Nora2002Z14ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK05:25,011105:31,1
184Jesenská Kristína2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK12:50,016212:46,9
203Jesenská Martina1976Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK19:59,022521:31,3
183Jurčovič Michal1987M20Športový triatlonový klub PezinokSVK28:00,023128:11,3
16Káclová Dominika2008Z9-motigoSVK01:00,05400:59,7
201Kašubová Aneta2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK19:00,021516:25,0
113Kašubová Karolína2003Z14KPŠ NEREUS ŽilinaSVK08:00,014306:12,0
22Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:32,06201:26,1
53Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:49,09102:46,4
66Kazár Dušan1991MFŠK ATÓM LeviceSVK07:00,01307:30,8
7Kazlov Boris2009M9-ŠK ATÓM LeviceSVK01:00,05400:53,4
90Keszöcze Jakub2003M143NITY Triathlon team BartislavaSVK06:30,013406:28,4
68Keszöcze Martin1965MF3NITY Triathlon team BartislavaSVK07:40,013207:59,7
139Komjaty Stefan1974M40TRIAX BratislavaSVK13:59,018314:23,0
8Kopernický Tim2010M9-ŠK ATÓM LeviceSVK01:00,05202:01,8
83Koren Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BartislavaSVK05:00,011405:28,4
94Kováčová Natália1993ZFŠK ATÓM LeviceSVK06:20,03305:59,0
130Kovačovský Jakub1999M18TRIAX BratislavaSVK12:50,016212:25,5
129Kozlovský Matúš1998M18TRIAX BratislavaSVK12:45,0164
178Kráľ Matúš1993M20TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK22:30,023421:20,0
171Krížik Michal1992M20- nezistený -SVK19:10,022319:45,0
158Krížik Rudolf1968M40- nezistený -SVK17:42,020420:24,0
27Lacková Natália2007Z10ŠK AQUASPORT LeviceSVK01:30,06401:28,9
202Laktišová Hana1973Z40ŠK ATÓM LeviceSVK19:00,01120:56,3
36Laktišová Simona2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:51,07202:04,2
181Leskovsky Milan1965M50Športový triatlonový klub PezinokSVK23:00,023221:19,9
44Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:25,09302:32,0
50Mácsaiová Jana2004Z12ŠK AQUASPORT LeviceSVK02:32,09402:35,0
103Mácsaiová Jana2004Z14ŠK AQUASPORT LeviceSVK05:24,011505:38,2
199Machálková Anežka1970Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK18:50,0212
190Machálková Petra2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:50,017113:45,1
173Majba Miroslav1976M40NitraSVK19:15,022419:19,0
177Málnasi Tomáš1968M40TK Nové ZámkySVK20:00,023320:35,0
162Malý Oto1980M20ROYAL plavecký klub o.z.,SVK18:00,0201
20Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK01:22,06301:20,0
182Mandák Milan1974M40ŠK ATÓM LeviceSVK23:00,01223:11,0
11Mandáková Karin2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:50,04200:51,9
114Marcineková Michaela2002Z14ŠK ATÓM LeviceSVK08:00,0143
62Martinčík Patrik1984MFŠK ATÓM LeviceSVK06:10,02305:57,0
102Mesárošová Martina2003Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:17,011505:53,6
150Mészáros Jakub1991M20ŠK ATÓM LeviceSVK16:00,019216:20,2
93Mészárosová Ema1996ZFŠK Atóm LeviceSVK05:35,012305:35,0
59Mészárosová Laura2004Z12ŠK ATÓM LeviceSVK04:00,010503:57,1
134Micek Marek1985M20TRIAX BratislavaSVK13:15,017313:23,0
195Michelík Ján1967M50Maratón BB teamSVK20:00,023321:41,0
205Miklóšová Janka1972Z40ŠK ATÓM LeviceSVK22:00,01122:03,1
30Miklóšová Karolína2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:40,06501:57,8
168Miklovics Milan1975M40TK Nové ZámkySVK19:00,021118:29,5
4Mikuška Richard2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:55,04100:54,2
198Mináriková Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK18:16,021317:26,0
1Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:41,04300:41,5
108Mjartanová Katarína2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:44,012405:42,2
207Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK27:00,0235
31Moravská Debora2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:42,06101:40,1
57Moravská Tamara2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:30,010403:29,0
26Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:26,06301:26,0
192Mudráková Hana2002Z16ŠK ATÓM LeviceSVK15:00,018215:45,4
18Murínová Sofia Karolína2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK01:10,05501:05,0
29Naňová Sofia2006Z10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:38,06501:35,5
163Németh Tibor1970M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK18:15,020117:44,2
72Novák Adam1990MFŠK ATÓM LeviceSVK08:00,03407:20,5
122Orlický Andrej1977M40TRIATLON TEAM TrnavaSVK12:10,015212:26,6
74Ozorák Martin1996MFTK Nové ZámkySVK08:04,03107:51,2
142Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK14:26,03213:49,0
95Ozoráková Miroslava1999ZFTK Nové ZámkySVK08:04,03108:49,1
121Palúch Jakub1990M20TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK12:06,015212:29,8
116Pavuk Marek1999M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK11:15,015311:41,0
3Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:49,04400:54,2
21Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:30,06401:30,2
106Piatriková Margaréta2002Z14ŠK AQUASPORT LeviceSVK05:40,012305:33,0
96Pivarčiová Lucia1983ZFŠK ATÓM LeviceSVK08:30,01408:11,0
54Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:50,09102:48,7
100Podhorná Ema2002Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK04:45,0113
146Podhorný Marián1975M40Športový triatlonový klub PezinokSVK15:35,018115:39,0
85Podhorný Šimon2003M14Športový triatlonový klub PezinokSVK05:15,011205:11,8
17Pokoraczká Laura Simona2008Z9-ŠK AQUASPORT LeviceSVK01:00,05200:56,1
145Polák Juraj1998M183NITY Triathlon team BartislavaSVK15:20,018114:01,4
193Poláková Katarína1995Z20TRIAX BratislavaSVK15:00,018515:17,6
98Polakovičová Lucia1978ZFTRIATLON TEAM TrnavaAUT09:10,014208:24,9
34Porubská Tatiana2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:47,07401:45,8
172Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVK19:10,022419:26,0
87Pytel Tomáš2002M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK05:48,012505:52,5
136Racko Michal2000M16TRIAX BratislavaSVK13:20,017413:16,0
48Rebidáš Šimon2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK02:53,010303:06,0
174Riman Peter1958M50TRIATLON TEAM TrnavaSVK19:15,022219:14,0
131Riška Dalibor2000M16TRIATLON TEAM TrnavaSVK12:50,016512:52,4
175Rohár Ivan1972M40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK19:55,022219:50,4
56Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:55,010402:53,6
15Rončkevičová Radka2008Z9-motigoSVK00:58,05300:54,5
35Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:49,07401:47,5
240Selecká Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:31,07503:18,3
89Serafín Juraj2003M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK06:05,013306:17,0
51Siekelová Emma2004Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK02:45,09502:49,6
143Siváček Marián1989M20TRIAX BratislavaSVK14:50,018214:17,1
132Skalnik Martin1966M50- nezistený -SVK12:52,016513:50,6
73Skokowski Krzysztof1974MFŠK ATÓM LeviceSVK08:00,01508:03,1
45Slimák Adam2004M12KP AQUACITY PopradSVK02:35,09402:40,1
9Slimáková Linda2008Z9-KP AQUACITY PopradSVK00:45,04300:50,0
147Slivka Matej2001M16Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK15:50,019315:12,0
42Slivonova Vanessa2007Z10- nezistený -SVK02:50,08102:09,3
2Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK00:47,04400:59,9
76Slovák Ľubomír1981MFTK Nové ZámkySVK08:36,014409:16,7
28Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:33,06201:30,5
99Suchá Andrea1977ZFŠK ATÓM LeviceSVK10:30,03510:39,9
187Suchá Radka1994Z20TRIAX BratislavaSVK13:20,017214:10,6
75Suchý Gabriel1968MFŠK ATÓM LeviceSVK08:30,03509:12,2
43Suchý Gabriel2004M12ŠK ATÓM LeviceSVK02:00,09302:50,0
107Svistáková Ráchel2003Z14KP AQUACITY PopradSVK05:40,012405:41,2
24Szabó Maximilián2006M10TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK01:56,08301:37,0
165Šámšon Kristián1975M40TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK18:42,021418:02,0
61Šámšonová Lara2005Z12TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK05:30,010104:35,1
109Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:45,012205:34,2
32Ščerbíková Kristína2006Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:44,06101:36,6
149Šimún Peter1981M20ROYAL plavecký klub o.z.,SVK15:59,019416:58,0
169Šintál Marián1970M40Športový triatlonový klub PezinokSVK19:00,0211
91Šintál Marián2003M14Športový triatlonový klub PezinokSVK07:00,0132
23Tavačiak Timotej2006M10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:46,07301:41,0
194Tavačová Barbora1993Z20KPŠ NEREUS ŽilinaSVK15:50,0193
115Telekyová Miriam2002Z14ŠK ATÓM LeviceSVK09:46,01509:16,6
55Tesárová Katarína2004Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:50,010302:50,0
191Titková Viktória2000Z16ŠK ATÓM LeviceSVK14:30,018414:39,0
124Tolkunov Tomáš1998M18TRIAX BratislavaSVK12:15,015511:38,3
92Tolnai Mate2003M14motigoSVK09:30,014508:55,5
64Toma Jakub2001MFŠK ATÓM LeviceSVK06:40,02306:17,0
12Tomková Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:52,04500:58,7
37Tomková Sara2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:51,07201:50,4
60Tomová Nina2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK04:20,010503:31,0
84Ulbricht Adam2002M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK05:10,011405:27,3
152Vančo Michal2000M16TRIATLON TEAM TrnavaSVK16:30,019518:26,0
154Varga Michal1982M20TRIAX BratislavaSVK16:40,0191
81Verbovský Róbert1971MFŠK ATÓM LeviceSVK09:00,01308:39,0
86Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK05:15,011205:25,4
196Zavadská Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK17:20,020316:57,0
153Zboňák Ivan1965M50T.A.T. MartinSVK16:30,019516:19,0
170Zelenák Ivan1969M40NitraSVK19:05,022319:49,0
138Žáčik Pavol1999M18SMTA NitraSVK13:30,017514:53,4
133Žáčik Peter1999M18SMTA NitraSVK13:00,017313:25,0
125Žáčik Šimon1991M20SMTA NitraSVK12:25,015112:51,9
141Žlkovan Jakub2000M16ŠK AQUASPORT LeviceSVK14:20,018414:26,0