Triatlon Hurbanovo Šprint, 09.09.2017

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Šprint triatlon 750m plávanie - 20km cyklistika - 5km beh
Majstrovstvá Slovenska pre všetky kategórie
Propozície podujatia. Pretekári z mužských kategórií sa môžu prihlásiť aj na Fit triatlon, časový harmonogram to umožňuje.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátŠ/Č
118Akuratný Michal1988M20 Team pro-body triatlon team KošiceSVKA 1:08
267Antala Michal1983M30KrušovceSVKA 1:05
336Antoška Igor1972M45Triatlon Team TrnavaSVKA 1:13
460Arnold Oliver1999M183NT BratislavaSVKA 1:08
512Barto Aurel2001M16TRIAN ŠK UMBSVKA 1:02
6304Beklemdžiev Ivo1965M50- nezistený -SVKB 1:18
780Belan Michal1981M353Klub ŠamorínSVKA 1:06
8170Belanová Beata1983Z303Klub ŠamorínSVK 1:15
9306Benický Roman1965M50BratislavaSVKB
10356Bernáth František1959M55 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVKB
11157Bičanová Margaréta2001Z16 Team ŽilinaSVK 1:06
12171Bielikova Lubomira1978Z30sportdiagSVK 1:33
13165Biró Szilvia1991Z20 1. KN AmatériSVK 1:59
14166Blaháková Dominika1989Z20 1. NZ AmatériSVK 1:59
1584Blaško Michal1979M35Prestigio Realiz Sport TeamSVKA 1:08
16384Bobrik Radovan1972M45ŠTK PezinokSVKB 1:11
1720Bojnanský Dávid1994M20- nezistený -SVKA
18346Botka Pavol1980M35TrnavaSVKB
19180Brenčičová Martina1976Z40BratislavaSVK
20303Bruncko Jaroslav1967M50Oravska Poruba - Vysny KoniecSVKB 1:13
2113Brunovský Samuel2001M16 Team TRIAX BRATISLAVASVKA 1:02
227Brunovský Simon1993M20 Team TRIAX BratislavaSVKA 1:02
2375Bucek Michal1981M35Tatran Karlova VesSVKA 0:59
24361Buček Peter1952M60TRIAX Triklub BratislavaSVKB 1:25
2569Bulik Igor1985M30motigoSVKA 1:10
26167Bulíková Lucia1988Z20motigoSVK
2714Cícer Andrej2001M16 LV LeviceSVKA 1:03
28351Cisár Jaroslav1961M55Nová DedinkaSVKB 1:20
29315Čaputa Martin1990M20Kralova pri senciSVKB 1:16
30322Čardáš Adam1996M20 LV ŠK ATÓM LeviceSVKB
31355Čery Peter1960M553atletik PrievidzaSVKB 1:32
3222Čičmanec Marek1977M40SenecSVKA 1:04
33318Čurila Patrik1993M20Lezecká AkadémiaSVKB 1:18
34395Čurka Daniel1972M45Triax BASVKB
3523Dobias Ján1974M40BratislavaSVKA 1:04
36161Dobronova Sona1999Z18ZilinaSVK 1:10
3751Dodok Oliver2000M16Prestigio Realiz TeamSVKA 0:58
3825Dodok Patrik1973M40Prestigio Realiz TeamSVKA 1:09
39181Drahošová Alena1973Z40ŠTK Pezinok, SlovakiaSVK
40152Drahovská Lýdia1999Z18 Team ŠBR PiešťanySVK 1:01
414Dubaj Ondrej1996M20NitraSVKA 0:57
42162Dvorská Ivana1999Z18ŠK IgloviaSVK
4370Fábry Martin1987M30BratislavaSVKA 1:10
44316Faragó Zoltán1991M203klub ŠamorínSVKB 1:17
45332Fašanek Michal1984M30NeznamiSVKB 1:25
46367Fazekas Zsolt1975M40 NZ TK Nové ZámkySVKB 1:15
473Fazekaš Tadeáš1996M20ŠK Árón LeviceSVKA 0:56
4824Fotul Gregor1976M40 Team Triatlonový klub KošiceSVKA 1:05
4926Foukal Libor1977M40Sportcomplex BřeclavCZEA 1:10
50374Futó Richard1977M403Klub SamorinSVKB 1:30
51182Futóová Dana1977Z403Klub SamorinSVK 1:19
528Gajdoš Rastislav1997M20Prestigio Realiz TeamSVKA 1:05
53340Gajdošík Juraj1980M35Run for Fun - TriathlonSVKB 1:15
54376Graszl Ján1976M40 KN TK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVKB
55352Griščík František1959M55BratislavaSVKB 1:20
56369Grman Branislav1977M40Chlpaté GazelySVKB 1:16
57323Gubáň Adam1993M20HruboňovoSVKB
58172Hajduchova Andrea1979Z30BratislavaSVK 1:33
5972Halvoň Matej1983M30Prestigio Realiz Sport TeamSVKA 1:11
60386Hamerlik Stanislav1970M45Triatlon Team TrnavaSVKB 1:13
619Hamrák Richard1997M20Triatlonový klub KošiceSVKA 1:05
6252Hettych Daniel2000M16Prestigio Realiz Team BratislavaSVKA 0:59
63373Hettych Tomáš1974M40Prestigio Realiz TeamSVKB 1:25
6464Hikanik Martin1985M30KPŠ Nereus ŽilinaSVKA 1:03
65363Holečko Imrich1956M60KrompachySVKB
66183Horvatova Lubica1970Z40 Team Chorvatsky GrobSVK 1:17
67330Hosmaj Peter1984M30PetržalkaSVKB 1:19
68184Hrubcinova Slivonova Vladka1976Z40- nezistený -SVK
69320Hrušovský Jozef1988M20TrnavaSVKB 1:33
70185Iglarčíková Andrea1977Z40Prestigio Realiz TeamSVK
71155Ignacakova Dana1993Z20prestigiorealizteamSVK 1:05
72347Jankó Alojz1982M35 1. ROYAL swimming clubSVKB
7332Jánoš Slavomír1972M45 LV Team ŠK Atóm LeviceSVKA 1:05
74186Jánošová Mirka1973Z40 LV Team ŠK Atóm LeviceSVK 1:22
75151Jesenská Kristína2000Z16 Team Aquapark Triatlon Turčianske TepliceSVK 1:02
76187Jesenská Martina1976Z40 Team Aquapark Triatlon Turčianske tepliceSVK
7734Juraško Peter1968M45pro-body triatlon team KošiceSVKA 1:09
7861Jurkovič Tomáš1983M30Triatlon Team Nereus ŽilinaSVKA 0:59
7935Kamrla Tomas1971M45RUNSHOPSVKA 1:11
8083Kapinaj Miroslav1981M353NTSVKA 1:07
81163Kašubová Aneta2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
82333Katuš Michal1983M30 1. NZ AmatériSVKB 1:59
83326Kazik Milan1985M30Drvička 52% PrašníkSVKB 1:12
84371Kerekeš Vilo1974M403klub šamorinSVKB 1:20
85307Keszöcze Martin1965M503NITY Triathlon team BratislavaSVKB
8673Knap Lukáš1986M30Prestigio Realiz Team BratislavaSVKA 1:13
87158Kocianova Lenka2000Z16Prestigio Realiz teamSVK 1:30
8879Koreň Matúš Jakub2002M163NT BASVKA 1:05
89357Košťan Pavol1962M55 Team Traitlon Team Nereus ŽilinaSVKB
90362Krajnak Pavol1952M60triaxSVKB 1:30
91305Krak Kristian1965M50TDM KrompachySVKB 1:50
92390Králik Peter1968M453NTSVKB 1:20
9310Kraviansky Daniel1994M20pro-body triathlon team KošiceSVKA 0:57
9481Krsek Matus1981M35Triax BratislavaSVKA 1:06
952Kubo Ondrej1993M203NT BratislavaSVKA 0:55
9671Kucharčík Lukáš1986M30StrečnoSVKA 1:10
97153Kuriačková Ivana1994Z20 LV ŠK Atóm LeviceSVK
98370Lepes Tibor1975M40TomasovSVKB 1:17
99302Leskovsky Milan1965M50ŠTK PezinokSVKB 1:12
100159Linkeschová Lucia2001Z16 1. Triatlonový klub KošiceSVK 1:10
101319Lipták Roman1988M20 NZ TKNZSVKB 1:19
10230Lukács Vladislav1971M45Sportakus Cycling TeamSVKA 1:03
103328Lukáč Matej1987M30BardejovSVKB 1:16
10477Lukáč Peter1982M35PrešovSVKA 1:04
105377Macák Marek1976M40 LV Team Levice - OrinocoSVKB
10657Malček Marek1999M18ŠK TRIAN UMB Banská BystricaSVKA 1:02
107378Marcanik Peter1974M403NTSVKB
108343Marendiak Peter1980M35ACT Marendiak ŽilinaSVKB 1:19
109335Marko Danny1984M30 Team DANNY GOSVKB
110173Maršíková Veronika1986Z30BratislavaSVK 1:24
111327Martinčík Patrik1984M30 LV ŠK Atom LeviceSVKB 1:15
112358Martinčík Roman1962M55Trian šk UMB B.BystricaSVKB
11363Matúšek Tomáš1987M30BratisavaSVKA 1:02
11468Matys Viktor1986M30ŠTK PezinokSVKA 1:07
115317Maxian Boris1991M20KútySVKB 1:17
116353Mejzlík Petr1959M55TK Nové ZámkyCZEB 1:20
117174Mesiarkinova Lubica1983Z30Prestigio Realiz TeamSVK 1:23
11865Miček Marek1985M30TRIAXSVKA 1:04
11927Michal Laznicka1976M403ntSVKA 1:13
120154Miklóšová Ivona1996Z20 LV 3NT Triathlon Team BratislavaSVK 1:03
12176Mikoláš Peter1982M35SPK BRATISLAVASVKA 1:00
122313Milo Bernard1999M18 1. NZ Amatéri ŠtúrovoSVKB 1:59
123160Mináriková Alexandra2000Z16Nereus ŽilinaSVK
124188Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
125366Nagy Juraj1977M403klub ŠamorínSVKB 1:13
12678Nemčok Radoslav1979M35KMT B.ŠtiavnicaSVKA 1:05
127334Nozdroviczky Peter1987M30 1. NZ AmatériSVKB 1:59
128314Obal Tomas1988M20Triatlon Team TrnavaSVKB 1:15
12916Obergries Boris2000M16New-wave multisport Banská BystricaSVKA
130338Obžera Michal1982M35 Team MARTINSVKB 0:00
131393Orlovský Martin1969M45 1. Royal CaninSVKB
132324Ozorák Martin1996M20 NZ Team TK Nové ZámkySVKB
13321Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVKA 1:02
134379Ozorák Štefan1975M40 NZ Team TK Nové ZámkySVKB
135336Pagáč Michal1987M30Spišská BeláSVKB
136359Papp Juraj1961M55trihealth.sk PartizánskeSVKB
13728Parikrupa Marek1977M40SMTA NitraSVKA
138339Pastor Branislav1980M35BratislavaSVKB 1:14
139380Podhorný Marián1975M40ŠTK PezinokSVKB
14059Polák Juraj1998M183NT BratislavaSVKA 1:03
141168Poláková Katarína1995Z20 Team Triax BratislavaSVK
142331Pongrácz Ladislav1984M303klub ŠamorínSVKB 1:23
143329Pozgay Marek1987M30Realiz teamSVKB 1:18
14417Purgat Lukáš2000M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVKA
145301Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVKB 1:11
14666Redaj Ľubomír1986M30Pro-body triatlon team KošiceSVKA 1:04
147360Riman Peter1958M55Triatlon Team TrnavaSVKB
148391Ripka Peter1970M45RusovceSVKB 1:20
14911Riška Dalibor2000M16Triatlon Team TrnavaSVKA 1:01
1501Riveros Gaspar1990M20Triax BratislavaCHIA 0:56
15131Rogel Branislav1972M45SportDiag SenecSVKA 1:04
152385Rohár Ivan1972M45TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVKB 1:12
153372Roszkos Erik1977M403Klub ŠamorínSVKB 1:20
154392Sabolic Bohus1971M45New-wave Multisport Banská BystricaSVKB 1:24
155368Sedliacik Pavol1973M40TRIAN SK UMB BBSVKB 1:15
15653Simonides Samuel1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVKA 1:00
157325Smädo Adam1992M20 1. PriechodSVKB
1585Smetana Marek1997M203NT BratislavaSVKA 0:58
159312Smetana Martin1998M183NT BratislavaSVKB 1:15
160189Suchá Andrea1977Z40ŠK Atóm LeviceSVK
161156Suchá Radka1994Z20TriaxSVK
162394Suchý Gabriel1968M45ŠK Atom LeviceSVKB
163308Surový Branislav1964M50Bratislava - Nové MestoSVKB
164354Surový Juraj1962M55MTB KolečkoSVKB 1:20
165381Szloboda Tomáš1977M40 1. 3Klub ŠamorínSVKB
166169Ščurková Radka1989Z20ŠK IGLOVIASVK 1:17
167337Šimurka Martin1984M30 1. NitraSVKB
168175Škanderová Jana1983Z303NTSVK 1:13
16919Šomšág Jozef1991M20RajčanySVKA 1:08
170375Špalek Peter1976M40BratislavaSVKB 1:32
17158Špiriak Matej1998M18Aquapark Triatlon Turčianske TepliceSVKA 1:02
172387Šteller Peter1970M45senecSVKB 1:15
173388Šteuček Branislav1968M45aquapark triatlon Turcianske TepliceSVKB 1:15
174365Tobiaš Peter1949M60TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVKB
17554Tolkunov Tomáš1998M18Triax BratislavaSVKA 1:00
17682Tomasch Roman1982M35TRIAX BratislavaSVKA 1:06
17762Trosko Tomas1986M30motigoSVKA 1:00
17874Uhrin Jozef1986M30Banska BystricaSVKA
179176Vadkerti Zuzana1984Z30 NZ TK Triatlon Dvory nad ZitavouSVK 1:19
180341Vajcik Michal1982M35BratislavaSVKB 1:17
18115Vančo Michal2000M16Triatlon Team TrnavaSVKA 1:10
182311Vaneček Alexander2000M16 Team Nereus triatlon ŽilinaSVKB 1:18
183382Vaneček Peter1975M40 Team Plevník DrienoveSVKB
184383Vanya Péter1977M40 1. NZ Érsekújvár - Nové ZámkySVKB
185345Velena Juraj1978M35 1. NZ AmatériSVKB 1:59
186389Vlčák Stanislav1972M45CK Dynamax NitraSVKB 1:18
187348Vodička Marek1982M353klub ŠamorínSVKB
188190Walterová Andrea1973Z403NTSVK 1:21
18955Zacik Pavol1999M18 Team SMTA NitraSVKA 1:00
19056Zacik Peter1999M18 Team SMTA NitraSVKA 1:00
191164Zavadská Alexandra2000Z18KPŠ Nereus ŽilinaSVK 1:14
192309Zezula Lubomír1963M50MTB KolečkoSVKB
19333Žáčik Anton1969M45 Team SMTA NitraSVKA 1:05
1946Žáčik Šimon1991M20 Team SMTA NitraSVKA 1:00
195310Želasko Ondrej1966M50TDM klub KrompachySVKB
196342Žember Ondrej1981M35MariankaSVKB 1:18