Triatlon Hurbanovo Šprint, 10.09.2016

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Šprint triatlon 750m plávanie - 20km cyklistika - 5km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátŠ/Č
1276Ambrus Alexander1959M55NEPRIHLASENY VOPREDSVKB
2228Antalík Martin1987M20BratislavaSVKB 1:25
3214Antoska Igor1972M40Triatlon team TrnavaSVKB 1:15
4138Arnold Oliver1999M163NITY Triathlon team BartislavaSVKA
599Bakova Katarina1995Z203NT BratislavaSVK 1:14
6240Barna Denis1977M35Slovenská Triatlonová AkadémiaSVKB 1:39
7266Bátovský Milan1971M45ŠK Atóm LeviceSVKB
8279Beke Stefan1966M50Prestigio Realiz SportTeamSVKB 1:08
9134Belan Michal1981M353klub ŠamorínSVKA 1:10
1097Belanová Beata1983Z303Klub SamorinSVK 1:18
11268Belzar Milos1969M45MTB KOLECKOSVKB
12203Bernáth František1959M55 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVKB 1:10
1375Bieliková Ľubomíra1978Z30NEPRIHLASENY VOPREDSVK
14205Bilský Branislav1990M20TrnavaSVKB 1:12
15244Blanarik Dominik1977M35SkalicaSVKB
16204Bobrik Radovan1972M40ŠTKPKSVKB 1:11
17140Boor Viliam1985M30TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVKA
18261Botka Pavol1980M35TrnavaSVKB
19148Brunovský Simon1993M20 Team TRIAX BRATISLAVASVKA
20141Bulík Igor1985M30motigoSVKA
2190Bulíková Lucia1988Z20motigoSVK
22254Cisár Jaroslav1961M55Slávia TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVKB
23136Čičmanec Marek1977M35SenecSVKA 1:10
24130Čižmarik Radovan1971M45KošiceSVKA 1:09
25221Čurka Daniel1972M40Triax BratislavaSVKB 1:20
26225Daniel Martin1979M35MTB KolečkoSVKB 1:24
2794Drahošová Alena1973Z40ŠTK PezinokSVK 1:20
2884Drahovská Lýdia1999Z16 Team ŠBR PiešťanySVK
29112Drahovský Tadeáš1997M18 Team ŠBR PiešťanySVKA 1:02
30104Dubaj Ondrej1996M20SMTA NitraSVKA 1:00
3193Dvorská Ivana1999Z16ŠK IgloviaSVK 1:23
32252Fabry Stanislav1963M50Jimmy 63, Bratislava - VajnorySVKB
33211Faragó Zoltán1991M203klub ŠamorínSVKB 1:15
34201Fazekas Zsolt1975M40 NZ TK Nové ZámkySVKB
35103Fazekaš Tadeáš1996M20ŠK Atom LeviceSVKA 0:55
36106Fotul Gregor1976M40 Team Triatlonový klub KošiceSVKA 1:00
37210Frindrich Ondrej1988M20Royal plavecky klubSVKB 1:14
38236Furda Miloslav1982M30Triatlon Team TrnavaSVKB 1:30
39233Gajdoš Peter1974M40ŠK AtomSVKB
4095Gajdošová Eva1975Z40 Team Triatlonový klub KošiceSVK 1:20
41100Gajdošová Ivana1997Z18 Team Triatlonový klub KošiceSVK 1:05
42146Gašpar Jozef1999M16TRISPORT Nová DubnicaSVKA
43149Ginič Michal1991M20TRIAN ŠK UMB BANSKÁ BYSTRICASVKA
44245Graszl Ján1976M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVKB
45227Griščík František1959M55BratislavaSVKB 1:24
46264Grman Branislav1977M35Chlpaté GazelySVKB
47107Grman Matej2000M16Aquasport LeviceSVKA 1:01
48265Gutik Andrej1977M35 1. 3NTSVKB
49256Halgoš Ján1988M20 1. BratislavaSVKB
50247Hamerlík Stanislav1970M45TRIATLON TEAM TrnavaSVKB
51109Hamrák Richard1997M18Triatlonový klub KošiceSVKA 1:01
52255Holečko Imrich1956M60TDMK KrompachySVKB
53229Hrtan Zolo1971M453nt BratislavaSVKB 1:25
5496Hrubcinova Slivonova Vladka1976Z40Dubnica nad vahomSVK 1:20
55213Hybben Branislav1985M30Tipinger246.euSVKB 1:15
56248Iván Marek1969M45Bratislava - RužinovSVKB
57235Jacko Andrej1955M60 NZ TK Nové ZámkySVKB 1:29
5878Jánošová Mirka1973Z40Šk Atóm LeviceSVK
59275Janovčík Miroslav1959M55TK Nové ZámkySVKB
6077Ježíková Zuzana1991Z20 Team NEPRIHLASENY VOPREDSVK
61249Juraško Peter1968M45pro-body triatlon team KošiceSVKB
62243Kamenčík Jozef1983M30TRIATLON TEAM TrnavaSVKB
63155Kascak Pavol1987M203NITY Triathlon team BartislavaSVKB
6485Kašubová Aneta2000Z16Žabka ČadcaSVK
6598Kermietová Veronika1992Z20Prestigio Realiz TeamCZE 1:15
66223Keszocze Martin1965M503NT BratislavaSVKB 1:20
67126Komjaty Stefan1974M40TRIAX BratislavaSVKA 1:07
68246Kotrady Marcel1973M40BratislavaSVKB
69270Kovačič Marek1966M50PezinokSVKB
70154Kozlovský Matúš1998M18NEPRIHLASENY VOPREDSVKA
71222Krajčovič Peter1965M50Triatlon Team TrnavaSVKB 1:20
72232Krajnak Pavol1952M60triaxSVKB 1:25
73150Kráľ Radim1990M20 NZ TK Nové ZámkySVKA
74153Krivosudský Peter1983M303NT triatlon team BratislavaSVKA
75135Kršek Matúš1981M35Triax BratislavaSVKA 1:10
76271Kubo Vladimír1963M50MsP Lipt. MikulášSVKB
77216Lepes Tibor1975M40Hasici BratislavaSVKB 1:17
78251Leskovsky Milan1965M50Športový triatlonový klub PezinokSVKB
79121Mácsai Ladislav1973M40 Team IRONMAN TEAM LeviceSVKA 1:05
80147Madič Viktor1999M16Trian ŠK UMB BBSVKA
8192Machálková Petra2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
82217Marcel Kotrady1973M40BaSVKB 1:17
83152Martinčík Patrik1984M30ŠK Atóm LeviceSVKA
84208Mayer Matej1984M30BratislavaSVKB 1:13
85274Mejzlík Petr1959M55TJ Spartak Třebíč,spolekCZEB
86151Miček Marek1985M30TRIAX BRATISLAVASVKA
87206Michalec Dušan1974M40PezinokSVKB 1:12
8882Miklóšová Ivona1996Z203NT Triathlon Team BratislavaSVK
8988Miklóšová Jana1972Z40ŠK ATÓM LeviceSVK
90128Miko Marcel1977M35TRImikoSVKA 1:08
91114Mikoláš Peter1982M30Behame.skSVKA 1:03
9286Mináriková Alexandra2000Z16Žabka ČadcaSVK
9379Mojžitová Lucia1976Z40 1. Banská BystricaSVK
9487Mudráková Hana2002Z16ŠK Atom LeviceSVK
95116Nemčok Tomáš1984M30KMT Banská ŠtiavnicaSVKA 1:04
96202Nemeth Tibor1970M45 NZ Triatlon klub Dvory nad ŽitavouSVKB
97127Očenáš Daniel1997M18ŠK RajaSVKA 1:08
98101Orlický Andrej1977M35Triatlon Team TrnavaSVKA 0:50
99111Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVKA 1:02
100277Ozorák Štefan1952M60 NZ Team TK Nové ZámkySVKB
101215Papp Juraj1961M55trihealth.sk PartizánskeSVKB 1:15
102144Parikrupa Marek1977M35SMTA NitraSVKA
103133Polák Juraj1998M18 Team 3NT BratislavaSVKA 1:10
10476Poldinčáková Gabriela1999Z16NEPRIHLASENY VOPREDSVK
105263Potucek Tomas1978M35 1. Kolecko bSVKB
106137Purgat Lukáš2000M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVKA
107269Púry Jozef1968M45Triax BratislavaSVKB
108219Putala Martin1965M50BratislavaSVKB 1:19
109224Riman Peter1958M55Triatlon Team TrnavaSVKB 1:20
110231Ripka Igor1965M50IRDATASVKB 1:25
111230Ripka Peter1970M45RusovceSVKB 1:25
112123Riška Dalibor2000M16Triatlon Team TrnavaSVKA 1:06
113117Rogel Branislav1972M40SportdiagSenecSVKA 1:04
114125Roziak Ján1981M353NITY Triathlon team BartislavaSVKA 1:06
115132Rybanský Roman1967M45TriaxSVKA 1:09
116212Sedláček Peter1985M30RunForFun.skSVKB 1:15
117209Sedliačik Pavol1973M40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVKB 1:13
11891Schweitzerová Marcela1990Z20TRIAX BratislavaSVK
119108Simonides Samuel1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVKA 1:01
120124Skvarenina Michal1983M30Triatlon Team TrnavaSVKA 1:06
121207Slaby Peter1969M45DechticeSVKB 1:12
122278Slovák Rasťo1978M35NEPRIHLASENY VOPREDSVKB
123139Smetana Marek1997M18 Team 3NITY Triathlon team BartislavaSVKA
124119Smetana Martin1998M18 Team 3NTSVKA 1:05
125110Sopko Vladimír1990M20Triatlonový klub KošiceSVKA 1:01
126226Stanislav Vlčák1972M40CK DYNAMAX NitraSVKB 1:24
127257Strážay Roman1986M30Hrnčiarovce nad ParnouSVKB
12880Suchá Andrea1977Z30 Team Veľké ÚľanySVK
129237Suchý Gabriel1968M45 Team Veľké ÚľanySVKB 1:30
130273Surový Branislav1962M50MTB kolečkoSVKB
131272Surový Juraj1962M50MTB KolečkoSVKB
132142Šimalčík Ľubomír1984M30TRIATLON TEAM TrnavaSVKA
133143Škvarenina Michal1983M30TRIATLON TEAM TrnavaSVKA
134267Šteller Peter1970M45senecSVKB
13581Šuleková Erika1980Z30ŠtvrtokSVK
136258Ťažký Miloš1984M30Chlpaté GazelySVKB
13783Titková Viktória1998Z18ŠK ATÓM LeviceSVK
138238Tobiaš Peter1949M60TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVKB 1:30
139113Tolkunov Tomáš1998M18Triax BratislavaSVKA 1:03
140242Trosko Tomas1986M30motigoSVKB
141260Valacsay Roman1980M35DHZ TomasovSVKB
142220Valachovič Martin1974M40BASVKB 1:20
143239Války Milan1974M40NitraSVKB 1:35
144218Vančo Michal2000M16Triatlon team TrnavaSVKB 1:19
145131Vasko Ondrej1968M453athletic PrievidzaSVKA 1:09
146102Verbovský Matúš1998M18ŠK ATÓM LeviceSVKA 0:55
147120Vida Tomáš1981M35PrešovSVKA 1:05
148262Volný Michal1978M35 1. BratislavaSVKB
149250Voznik Ivan1968M45PSSSVKB
15089Walterová Andrea1973Z40 Team 3NITY Triathlon team BartislavaSVK
151253Zezula Lubomír1963M50Bratislava - Devínska Nová VesSVKB
152259Zibrin Peter1981M35BratislavaSVKB
153122Žáčik Anton1969M45 Team SMTA NitraSVKA 1:05
154115Žáčik Pavol1999M16 Team SMTA NitraSVKA 1:04
155118Žáčik Peter1999M16 Team SMTA NitraSVKA 1:05
156105Žáčik Šimon1991M20 Team SMTA NitraSVKA 1:00
157234Žember Ondrej1981M35coffeetime.digitalSVKB 1:26