Akvatlon Šurany, 21.07.2019

Šurany, prírodné kúpalisko Tona

Slovenský pohár v akvatlone - 1.kategória, M-SR mladších a starších žiakov
Nádeje C (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádeje B (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov) M-SR: 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov) M-SR: 400m plávanie - 2000m beh
Dorastenci/ky, Juniori/ky, Muži/Ženy, Veteráni/ky: 1000m plávanie - 5000m beh
Fit B muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh, nie je súčasťou Sl.pohára
Fit A muži/ženy (od 16 rokov) 1000m plávanie - 5000m beh, nie je súčasťou Sl.pohára
Beh muži/ženy (od 16 rokov) 10000m beh, súťaž Akvatlon versus Beh
Podrobné informácie sú v propozíciách podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
12Adam Slavomír Ml.2004M14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
261Adamča Norbert Ml.2011M08- nezistený -SVK
3111Adamová Lenka2009Z10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
412Adamove Jakub2006M12Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK
5221Adamove Ján1967M50- nezistený -SVK
61Antalík Matej2004M14 ŠTK Nové ZámkySVK
743Antalík Matej2004MFA ŠTK Nové ZámkySVK
839Antalíková Ivana1998ZFA ŠTK Nové ZámkySVK
9201Balamucký Aleš2002M16KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
10264Bálintová Hana2003Z16TRIAX BratislavaSVK
11112Bálintová Lujza2009Z10TRIAX BratislavaSVK
12257Balogh Barbara1992Z20Osze TriatlonHUN
13241Bandi Attila2002MFB- nezistený -HUN
1464Barta Hugo2012M7-Prestigio Realiz team BratislavaSVK
15207Barto Aurel2001M18TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
16113Bartová Žofia2009Z10Prestigio Realiz team BratislavaSVK
173Bátovský Boris2005M14ŠK ATÓM LeviceSVK
18150Blihárová Soňa2007Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
19105Boháčová Diana2010Z08- nezistený -SVK
20164Boháčová Sandra2005Z14- nezistený -SVK
2160Brňák Dávid2011M08- nezistený -SVK
22101Búdová Júlia2012Z7- |Š|HulSVK
23210Bulík Igor1985M20- nezistený -SVK
24260Bulíková Lucia1988Z20- nezistený -SVK
25248Búzeková Jana1976ZFB3NITY Triathlon team BratislavaSVK
26106Búzeková Laura2010Z083NITY Triathlon team BratislavaSVK
27107Búzeková Lucia2011Z083NITY Triathlon team BratislavaSVK
2853Cesnek Šimon2010M08motigoSVK
29263Čellárová Veronika2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
30216Daniel Martin1979M40MTB KolečkoSVK
31247Danielova Katarína1972ZFBMTB KolečkoSVK
32108Danielová Petra2010Z08MTB KolečkoSVK
33163Danielová Táňa2005Z143NITY Triathlon team BratislavaSVK
344Dubravík Šimon2004M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
3563Ferianc Dominik2012M7-- nezistený -SVK
3652Ferianc Filip2008M10- nezistený -SVK
3759Firák Matej2010M08Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
38162Foltínová Kristína2004Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
395Fotul Branislav2005M14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
4051Fotul Richard2008M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
41149Fotulová Alexandra2007Z12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
42137Gajdošová Žaneta2007Z12ŠK ATOM LEVICESVK
43226Griščík František1959M60- nezistený -SVK
44209Grman Matej2000M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK
45148Grmanová Laura2006Z12Chlpaté gazelySVK
46109Grmanová Nelly2011Z08Chlpaté gazelySVK
4741Gubáň Adam1993MFAHruboňovoSVK
4813Hadžega Patrik2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
49202Hájnik Michal2003M16TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
50161Hájniková Anna2004Z14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
51114Hájniková Zuzana2008Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
52160Haulíková Paulína2005Z14ŠK ATÓM LeviceSVK
5354Hrehovčík Bruno2011M08motigoSVK
5458Hričina Andrej2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK
55253Hučková Jana1961Z503NITY Triathlon team BratislavaSVK
5638Chebenová Adriana1987ZFALeviceSVK
5737Chebenova Karla1983ZFALeviceSVK
58240István Madarász1981MFB- nezistený -HUN
5950Janček Filip2008M10TRIKLUB PopradSVK
606Janček Martin2004M14TRIKLUB PopradSVK
6114Janček Richard2006M12TRIKLUB PopradSVK
62228Janovčík Miroslav1959M60TK Nové ZámkySVK
63115Káclová Dominika2008Z10- nezistený -SVK
6457Kašiar Hugo2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK
65159Katreniaková Zuzana2004Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
66116Kolenikova Ema2008Z10Športový triatlonový klub PezinokSVK
67147Kolenikova Nina2006Z12Športový triatlonový klub PezinokSVK
68259Kopcová Zuzana1988Z20- nezistený -SVK
6945Kopec Miloš1962MFATopolcanySVK
70215Košecký Marek1974MFBDelfiny Zlate pieskySVK
71146Krasnohorská Hana2007Z12Chlpaté gazelySVK
72222Krížik Rudolf1968M50Run for Fun - TriathlonSVK
73145Laktišová Simona2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
74125Licskó Noémi2009Z10Osze TriatlonHUN
75211Lipták Roman1988M20TK Nové ZámkySVK
767Lizák Filip2004M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
77243Magyar Ildikó1967ZFBOsze TriatlonHUN
78223Málnasi Tomáš1968M50TK Nové ZámkySVK
7962Málnáši Alex2012M7-TK Nové ZámkySVK
8024Málnáši Filip2007M12TK Nové ZámkySVK
8115Mandák Alex2007M12ŠK ATÓM LeviceSVK
82117Mandáková Karin2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
8316Mareček Matej2007M12Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK
8449Maruniak Martin2008M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
85262Mesárošová Martina2003Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
8622Michalica Michal2006M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
87144Miklóšová Karolína2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
88242Mikula Peter1976MFBTri2FlySVK
89110Mikulová Chloe Alexandria2011Z08- nezistený -SVK
90250Mikulova Petra1985ZFBTri2FlySVK
9148Mikuška Richard2008M10ŠK ATÓM LeviceSVK
9256Mikuška Tomáš2011M08ŠK ATÓM LeviceSVK
93143Moravská Debora2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
94142Moskáľová Margaréta2007Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
95249Muller Veronika1982ZFBTri2FlySVK
96102Muller Vivien2012Z7-- nezistený -SVK
97141Naňová Sofia2006Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
98220Németh Tibor1970M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK
99258Oberländerová Nikola1992Z20- nezistený -SVK
100217Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK
101218Paška Juraj1971M403NITY Triathlon team BratislavaSVK
102212Pavuk Marek1999M20ŠK AQUASPORT LeviceSVK
10347Peško Adam2009M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
10417Peško Michal2007M12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
105151Péterfi Liza2005Z14Osze TriatlonHUN
106213Pinter Alexander1992M20Fenix3ClubSVK
107246Pivarčiová Lucia1983ZFBŠK ATÓM LeviceSVK
108158Pivarčiová Nikol2005Z14ŠK ATÓM LeviceSVK
109203Podhorný Šimon2003M16TRIAX BratislavaSVK
110157Popovičová Loriana2005Z14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
111118Popovičová Viviana2008Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
11223Porvazník Jakub2006M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
113124Porvazníková Michaela2008Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
114208Purgat Lukáš2000M18TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
115225Púry Jozef1968M50TRIAX BratislavaSVK
1168Rebidáš Šimon2005M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
11711Rendek Timotej2005M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
118227Riman Peter1958M60TRIATLON TEAM TrnavaSVK
119204Rojtáš Peter2002M16TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
1209Romančík Marek2004M14Športový triatlonový klub PezinokSVK
12118Salazar Francesco2006M123NITY Triathlon team BratislavaSVK
122156Salazar Stefania2005Z143NITY Triathlon team BratislavaSVK
123237Saraz Pavol1977MFB ŠŠuranySVK
124152Selecká Tereza2005Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
125155Siekelová Emma2004Z14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
12644Sipos Dalibor1976MFALeviceSVK
127198Sipos Ladislav1967BMAK TvrdosovceSVK
128104Siposova Natalia2013Z7-LeviceSVK
129224Skalnik Martin1966M50Run for Fun - TriathlonSVK
13042Skokowski Krzysztof1974MFASK ATOM LeviceSVK
131254Smetanová Ingrid1967Z503NITY Triathlon team BratislavaSVK
132140Snováková Bibiana2007Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
133244Soboličová Diana1989ZFBPEZINOKSVK
134119Steinemannová Lucia Sofia2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
13510Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LeviceSVK
13640Šámšon Kristián1975MFATK Nové ZámkySVK
13755Štefaňák Ján2011M08- nezistený -SVK
138197Šusták Michal1953BMKozárovceSVK
139126Tadlánková Lucia2011Z08Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
14019Tapušík Patrik2006M12ŠBR PiešťanySVK
141103Tapušíková Alexandra2013Z7-ŠBR PiešťanySVK
142139Tarčáková Soňa2006Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
14321Tavačiak Timotej2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
144261Titková Viktória2000Z18ŠK ATÓM LeviceSVK
145120Tomková Laura2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
14646Trgiňa Gabriel1995MFADolný PialSVK
147214Uhrin Jozef1986M203NITY Triathlon team BratislavaSVK
148206Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon TTSVK
149121Urbanová Linda2008Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
150219Vach Roman1971M40Fenix3ClubSVK
151256Vachová Dana1972Z40Fenix3ClubSVK
152122Vedejova Zuzana2008Z103NITY Triathlon team BratislavaSVK
153239Verbovský Róbert1972MFBŠK ATÓM LeviceSVK
154123Višňovská Ela2008Z10TK Nové ZámkySVK
155238Vitko Róbert1977MFBŠportový triatlonový klub PezinokSVK
156154Vitková Alexandra2004Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK
157138Vitková Natália2007Z12Športový triatlonový klub PezinokSVK
158199Vizvári Norbert1997BMAvendžendžersSVK
159205Vrábel Jozef2002M16Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK
160153Vráblová Margaréta2005Z14Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK
161255Walterová Andrea1973Z403NITY Triathlon team BratislavaSVK