Superšprint Triatlon FTVŠ, 28.04.2019

Bratislava, Areál krytej plavárne Lafranconi, nábražie Dunaja

Superšprint Triatlon FTVŠ Štvrťfinále eliminácie - Gurdensen štarty
Muži 40 rokov a viac5000m cyklistika - 1500m beh - 150m plávanie - výbeh do cieľa
Muži Elite (dor., jun., do 39r.)5000m cyklistika - 1500m beh - 150m plávanie - výbeh do cieľa
Ženy Elite (všetky kat.)5000m cyklistika - 1500m beh - 150m plávanie - výbeh do cieľa

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátRDPlávanie
51Akuratný MichalM-E01:23,0
135Bábska LaraZ-E01:11,0
20Barto AurelM-E01:12,0
129Beke EmaZ-E01:05,0
136Bičanová MargarétaZ-E01:04,0
73Blaško MichalM4001:12,0
58Brunovský SimonM-E01:15,0
122Buckova MartinaZ-E01:19,0
16Bukva DušanM-E01:18,0
125Bulíková LuciaZ-E01:12,0
71Bursik MichalM4001:17,0
102Čičmanec MarekM4001:02,0
96Dobias JánM4001:03,0
105Dodok PatrikM4001:10,0
130Doktoríkova NinaZ-E01:16,0
70Domok MartinM4001:22,0
113Drahovská LýdiaZ-E01:03,0
3Fazekaš TadeášM-E01:03,0
11Fronc JurajM-E01:16,0
22Grman MatejM-E01:08,0
114Hazuchová LízaZ-E01:06,0
116Iglarčíková AndreaZ-E01:18,0
115Ignačáková DanaZ-E01:08,0
112Jesenská KristínaZ-E01:01,0
108Juraško PeterM4001:13,0
117Kiesel AndreaZ-E01:13,0
82Knauer MarianM4001:21,0
106Komjatý ŠtefanM4001:07,0
7Kraviansky DanielM-E01:05,0
131Kridlová KatarínaZ-E01:10,0
2Kubo OndrejM-E01:00,0
92Marek IvanM4001:16,0
36Medveczky MatejM-E01:21,0
128Mesárošová MartinaZ-E01:09,0
124Mihoková LíviaZ-E01:14,0
111Michaličková ZuzanaZ-E01:00,0
81Michelík JánM4001:15,0
118Miklóšová IvonaZ-E01:02,0
17Olšan MartinM-E01:20,0
101Ozorák MiroslavM4001:01,0
120Pírová ValériaZ-E01:17,0
138Podhorná EmaZ-E01:07,0
109Pokojný PeterM4001:11,0
94Radoš JúliusM4001:14,0
14Redaj ĽubomírM-E01:17,0
104Sedliačik PavolM4001:06,0
6Simonides SamuelM-E01:01,0
79Slávik MilanM4001:18,0
9Smetana MarekM-E01:11,0
29Sopko VladimírM-E01:22,0
80Surovy JurajM4001:19,0
8Tolkunov TomášM-E01:13,0
123Tomašovičová DominikaZ-E01:15,0
4Trutna JánM-E01:02,0
12Ulbricht AdamM-E01:09,0
87Vach RomanM4001:08,0
31Valko IgorM-E01:14,0
93Vetrák RóbertM4001:04,0
107Vozník IvanM4001:09,0
21Vrábel JozefM-E01:19,0
95Vrábel JozefM4001:00,0
52Wahlandt ŠimonM-E01:10,0
83Zezula ĽubomírM4001:23,0
77Žáčik AntonM4001:05,0
65Žáčik PavolM-E01:07,0
10Žáčik PeterM-E01:04,0
5Žáčik ŠimonM-E01:06,0
75Žiačik RastislavM4001:20,0