Zimné plávanie - 3. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 24.03.2018
Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake
mapa
Preteky v zimnom plávaní.
2. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Voľný spôsob: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m.
Prsia: 50m.
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Plaštiaková Marta
1947
Z50P
TUČNIAKY Žilina
SVK
2
Repčík Jozef
1951
M50P
Tučniaky Žilina
SVK
3
Kirschner Alex
1952
M500
PBS
SVK
4
Mičic Peter
1952
M100
TUČNIAKY Žilina
SVK
5
Sobota Milan
1952
M50P
Tučniaky Žilina
SVK
6
Ježeková Ivana
1953
Z250
Delfiny
SVK
7
Benko Vladimír
1954
M50P
SĽM
SVK
8
Hajdiaková Darina
1954
Z50P
Delfíny Zlaté piesky
SVK
9
Lenčéš Ladislav
1954
M50P
Turčianske nanuky, Martin
SVK
10
Slabý Blažej
1954
M1000
(M750)
Ladove medvede Dunajská Lužná
SVK
11
Švantnerová Zdeňka
1955
Z100
Trenčianske tulene
SVK
12
Chudáčik Václav
1957
M50P
(M500)
Slovenské ľadové medvede Bratislava
SVK
13
Schmidtova Eva
1958
Z500
Delfiny Zlate piesky
SVK
14
Tonhajzer Vojtech
1958
M250
Pohronské ľadové medvede
SVK
15
Matej Jozef
1959
M500
trencianske tulene
SVK
16
Kadúch František
1963
M250
SLM
SVK
17
Ostrihoňová Andrea
1963
Z250
ĽMB
SVK
18
Babala Stanislav
1965
M100
Ľadové medvede spod Zobora
SVK
19
Schmidová Monika
1966
Z250
Trenčianské tulene
SVK
20
Maškovič Miloš
1968
M250
Seredský Spolok Zimných Plavcov
SVK
21
Popelka Petr
1968
M500
(M250)
obec Strání,
CZE
22
Šupa Róbert
1968
M500
LMB
SVK
23
Sobotka Roman
1970
M250
TBM
SVK
24
Klein Peter
1971
M250
Pstruhy Slovenskeho Raja
SVK
25
Ružekova Adriana
1971
Z250
Trnavskí Bíli Mededi
SVK
26
Záriš Dušan
1971
M250
LMB
SVK
27
Chudá Tatiana
1973
Z500
SOHK
SVK
28
Mikuláš Marek
1973
M250
Seredský spolok zimných plavcov
SVK
29
Pék Dezider
1973
M500
Sportfanatic
SVK
30
Griesser-stermscheg Martina
1974
Z100
(Z50P)
dynamo neubau
AUT
31
Košecký Marek
1974
M750
(M500)
Sokol Hradec Králové
SVK
32
Kugler Pavol
1974
M750
(M250)
SĽM
SVK
33
Medveďová Eva
1974
Z250
SĽM
SVK
34
Barta Peter
1975
M250
Ľadové medvede spod Zobora
SVK
35
Kapeller Johannes
1975
M500
(M50P)
vienna Ice swimmers
AUT
36
Nyary Richard
1976
M1000
(M500)
Sportfanatic
SVK
37
Masár Ivan
1977
M250
TBM
SVK
38
Pastorková Michaela
1977
Z50P
Tučniaky Žilina
SVK
39
Paprčka Milan
1979
M500
(M100)
Slovenské ľadové medvede Banská Bystrica - Zvolen
SVK
40
Sojka Lubos
1979
M750
Sohk
SVK
41
Szabóová Zuzana
1979
Z250
(Z100)
TRIKLUB Poprad
SVK
42
Hallama Eva
1980
Z50P
(Z500)
Soft Eggs
AUT
43
Kovács Kornel
1981
M500
SĽM
SVK
44
Labounek Tomáš
1981
M500
I. PKO Praha
CZE
45
Pavlík Marek
1981
M100
TNT Trenčín
SVK
46
Špajdel Ľuboš
1981
M250
(M50P)
STU Trnava
SVK
47
Macková Michaela
1982
Z50P
(Z250)
Pohronské ľadové medvede
SVK
48
Imreová Jana
1983
Z500
Delfiny
SVK
49
Katuninec Vladimir
1983
M50P
(M100)
vienna Ice swimmers
AUT
50
Nechalová Ingrida
1984
Z1000
Fides/Brno
SVK
51
Arbet Lukáš
1986
M750
Piešťany
SVK
52
Kollár Tomáš
1987
M250
Dunajské Vyzy
SVK
53
Šagát Juraj
1995
M100
(M50P)
Bratislava
SVK
54
Košecký Fabio
1996
M50P
(M100)
Delfíny Zlaté piesky
SVK
55
Nováková Renata
1997
Z1000
SCPAP
CZE
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.