Vianočný akvatlon Nové Zámky, 17.12.2017

Nové Zámky, Plaváreň, Bernolákov park a Hlavné námestie

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku) 5000 m
PDF propozície.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam rozplavieb

0. rozplavba 400 m , štart o 7:10
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1209Málnási Dominik1999FM NZ Team TK Nové ZámkySVK06:00,008:22,4
1215Szalma Andrej1999FM NZ Triatlonový klub Nové ZámkySVK08:00,008:20,3
2211Miklovics Milan1975FM NZ TK Nové ZámkySVK06:47,806:20,8
3210Kráľ Radim1990FM NZ Team TKNZ-SPORT CLUB SLOVAKIASVK06:30,006:04,5
4212Bauko Leo2002FM 1. NZ TKNZ-SPORT CLUB SLOVAKIASVK07:00,007:31,4
4217Žikavský Miroslav1983FM Team TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK08:20,009:29,7
5219Slovák Ľubomír1981FM NZ Team TK Nové ZámkySVK09:20,008:44,9
5220Málnási Tomáš1968FM NZ Team TK Nové ZámkySVK10:00,007:11,9
6206Klepochova Zuzana1980FZ 1. NZ TK Nové ZámkySVK12:00,009:25,7
Počet pretekárov:9
1. rozplavba 1000 m , štart o 7:23
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1113Antalíková Ivana1998Z20 NZ TK Nové ZámkySVK16:05,017:01,6
2149Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVK13:37,013:31,6
3140Szabó Peter1982M20 NZ TK Nové ZámkySVK17:52,017:36,5
4142Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK19:00,018:18,5
5143Jacko Branislav1982M20 NZ TK Nové ZámkySVK20:00,018:31,1
5170Kráľ Matúš1993M20 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK20:30,022:36,6
6169Jacko Andrej1955M60 NZ TK Nové ZámkySVK26:00,0DNS
Počet pretekárov:7
2. rozplavba 25 m , štart o 8:10
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
12Slováková Hana2011Z-7 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK01:00,000:47,7
21Ščevlíková Lara Tereza2011Z-7 1. NZ TK Nové ZámkySVK00:48,000:31,5
34Brňák Dávid2011M-7motigoSVK00:40,000:30,4
43Mikuška Tomáš2011M-7 1. Team ŠK ATOM LEVICESVK00:30,900:35,6
55Motaj Michal2011M-7Prestigio Realiz TeamSVK00:51,000:41,8
Počet pretekárov:5
3. rozplavba 50 m , štart o 8:12
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
110Mandáková Karin2009Z08 Team ŠK Atóm LeviceSVK00:47,000:49,1
28Balúchová Nela2009Z08 Team ŠK IgloviaSVK00:42,800:46,5
36Adamova Lenka2009Z08 Team Trian ŠK UMBSVK00:41,000:48,5
47Cícerová Laura2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK00:42,000:45,0
59Steinemannova Lucia Sofia2009Z08ŠKATOM LEVICESVK00:45,000:57,0
611Gajdošová Barbora2010Z08SK Atom LeviceSVK04:00,001:09,8
Počet pretekárov:6
4. rozplavba 50 m , štart o 8:18
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
214Hričina Andrej2010M08Šk Atóm LeviceSVK00:52,000:56,9
312Kajan Maxim2009M08BratislavaSVK00:39,100:39,6
413Žilecký Oliver2010M08 1. Prestigio Realiz teamSVK00:40,001:41,4
515Adamča Norbert2011M08 Team motigoSVK01:02,001:02,2
Počet pretekárov:4
5. rozplavba 100 m , štart o 8:21
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
120Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK01:30,001:27,2
218Drahovská Eliška2007Z10 Team ŠBR PiešťanySVK01:27,401:27,9
316Moskáľová Margaréta2007Z10MPKDKSVK01:17,501:15,5
417Gajdošova Žaneta2007Z10 Team SK Atom LeviceSVK01:24,001:29,9
522Žilecká Lucia2007Z10Prestigio realiz teamSVK01:30,801:33,2
621Rudolphi Mia Sophie2007Z10SkAtom LeviceSVK01:30,401:34,9
Počet pretekárov:6
6. rozplavba 100 m , štart o 8:24
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
127Rončkevičová Radka2008Z10motigoSVK01:50,001:49,3
226Adamčová Agáta2008Z10 Team motigoSVK01:50,001:45,3
324Višňovská Ela2008Z10 NZ Team TK Nové ZámkySVK01:38,001:36,3
423Urbanová Linda2008Z10MPKDKSVK01:36,101:36,7
525Slivonova Vanesska2007Z10STK PEZINOKSVK01:45,001:46,7
628Laktišová Simona2007Z10SK Atom LeviceSVK01:50,501:42,4
629Bottlíková Nina2007Z10motigoSVK02:05,001:56,9
Počet pretekárov:7
7. rozplavba 100 m , štart o 8:27
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
134Ferianc Filip2008M10motigoSVK01:40,0DNS
232Mikuška Richard2008M10 Team ŠK ATOM LEVICESVK01:30,201:45,2
330Mandák Alex2007M10 Team ŠK ATOM LEVICESVK01:17,901:19,1
431Zachar Oliver2007M10 NZ Team Nove ZamkySVK01:27,001:29,0
533Fekete Samuel2007M10 Team BratislavaSVK01:36,001:33,4
635Lenčéš Richard2007M10Prestigio Realiz TeamSVK01:48,001:50,7
Počet pretekárov:6
8. rozplavba 100 m , štart o 8:31
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
140Žikavský Dominik2008M10 1. NZ Team TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK03:00,002:56,5
238Kníž Filip2008M10Triax BratislavaSVK02:00,001:51,4
336Lukežič Adam2008M10motigoSVK01:55,001:48,9
437Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK01:59,002:01,2
539Slovák Andrej2008M10 NZ Team TK Nové ZámkySVK02:00,001:57,0
Počet pretekárov:5
9. rozplavba 200 m , štart o 8:36
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
145Salazar Stefania2005Z12 Team 3NT BratislavaSVK02:33,002:35,3
243Pivarčiová Nikol2005Z12 Team Šk Atóm LeviceSVK02:30,002:35,1
341Behalová Veronika2005Z12 1. TRIAX BRATISLAVASVK02:15,002:18,1
442Vráblová Margaréta2005Z12 Team TRISPORTSVK02:29,002:30,7
544Haulíková Paulína2005Z12ŠK Atóm LeviceSVK02:30,002:37,2
646Selecká Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:48,002:58,1
Počet pretekárov:6
10. rozplavba 200 m , štart o 8:40
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
151Froncová Silvia2006Z12Prestigio Realiz TeamSVK03:36,6DNS
249Naňová Sofia2006Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,003:13,8
347Beke Eva2006Z12 Team Prestigio RealizTeam BratislavaSVK02:55,002:57,6
448Rohárová Rebecca2005Z12 Team TRIAN ŠK UMBSVK02:55,002:49,2
550Ščerbíková Kristína2006Z12MPKDKSVK03:23,003:14,3
652Šamšonová Lara2005Z12 NZ TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK04:30,004:03,4
Počet pretekárov:6
11. rozplavba 200 m , štart o 8:46
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
157Ščevlík Jakub2005M12 NZ TK Nové ZámkySVK02:29,302:37,0
255Paulíny Šimon2005M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:21,302:25,2
353Obert Kristián2005M12SPK BratislavaSVK02:15,102:18,4
454Košec Samuel2005M12SPK BRATISLAVASVK02:18,702:22,9
556Bátovský Boris2005M12ŠK Atóm LeviceSVK02:29,002:49,8
658Tapušík Patrik2006M12 1. ŠBR PiešťanySVK02:39,002:42,8
Počet pretekárov:6
12. rozplavba 200 m , štart o 8:51
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
166Šabo Michal2006M12Prestigio Realiz TeamSVK03:45,003:35,0
167Korbel Jakub2006M12Športový triatlonový klub PezinokSVK04:14,004:26,4
261Szabó Maximilián2006M12 NZ TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK03:04,003:06,4
359Maršálek Maxim2005M12 1. PRESTIGIO REALIZ TEAMSVK02:41,202:36,7
460Salazar Francesco2006M12 Team 3NT BratislavaSVK02:48,0DNS
562Tavačiak Timotej2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,003:12,6
563Kovac Adam2006M12prestigio realiz teamSVK03:25,003:51,6
664Miklenčič Jakub2006M12Športový triatlonový klub PezinokSVK03:30,003:43,0
665Pokorný Matúš2006M12Prestigio Realiz TeamSVK03:40,004:13,4
Počet pretekárov:9
13. rozplavba 400 m , štart o 8:56
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
172Foltínová Kristína2004Z14MPKDKSVK05:25,005:34,3
270Mácsaiová Jana2004Z14SK Aquasport LeviceSVK05:13,005:30,7
368Hanzlikova Simona2003Z14Triatlon team TrnavaSVK04:40,004:45,5
469Mesárošová Martina2003Z14MPKDKSVK05:07,505:10,0
571Beke Ema2004Z14 Team Prestigio Realiz SportTeamSVK05:15,005:07,4
673Fekete Nina2004Z14 Team Prestigio Realiz TeamSVK05:51,006:12,5
Počet pretekárov:6
14. rozplavba 400 m , štart o 9:04
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1203Gajdošová Bohuslava1983FZŠK AtomSVK08:00,008:30,4
1204Kuchťáková Viera Vendelína1982FZŠK Atóm LeviceSVK08:05,008:31,4
275Kašubová Karolína2003Z14Nereus ŽilinaSVK06:00,006:04,4
3201Mjartanová Katarína2002FZMPKDKSVK05:45,705:44,8
474Tesárová Katarína2004Z14ŠK TRIANSVK06:00,006:04,4
5202Zacharova Julia2001FZ NZ Team Nove ZamkySVK06:20,005:59,3
6205Pivarčiová Lucia1983FZ Team Šk Atóm LeviceSVK08:11,007:54,8
6207Urvayova Michaela1974FZ 1. Team 3NT BratislavaSVK13:00,009:42,2
Počet pretekárov:8
15. rozplavba 400 m , štart o 9:19
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
299Bulík Igor1965FMmotigoSVK06:30,006:17,8
182Prokaj Filip2004M14TRIAX BRATISLAVASVK05:40,005:47,1
279Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK05:00,004:57,2
377Lizák Filip2004M14MPKDKSVK04:55,604:57,7
478Francisci Adrian2003M14 NZ TK Nové ZámkySVK04:56,305:11,1
580Adam Slavomír2004M14 Team Trian ŠK UMBSVK05:20,005:28,5
6208Rosa David2001FM 1. NZ TK Nové ZámkySVK05:00,004:56,0
Počet pretekárov:7
16. rozplavba 400 m , štart o 9:27
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
300Malý René1983FMŠK pre radosťSVK13:00,012:16,9
1214Keszocze Martin1965FM3NT BratislavaSVK07:40,007:50,9
1216Salazar Mario1975FM Team 3NT BratislavaSVK08:13,009:03,7
285Motaj Marek2003M14Prestigio Realiz TeamSVK06:24,006:28,4
384Keszőcze Jakub2003M143NT BratislavaSVK06:10,006:24,9
483Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LEVICESVK05:55,006:11,4
586Fronc Juraj2003M14Prestigio Realiz TeamSVK06:58,707:02,1
5213Skokowski Krzysztof1974FMŠK Atom LeviceSVK07:33,307:44,1
676Schlögl Jonáš2004M14Prestigio realiz teamSVK00:00,010:24,8
6218Pilc Milan1983FMŠK Atóm LeviceSVK09:19,909:52,0
Počet pretekárov:10
17. rozplavba 1000 m , štart o 9:50
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1103Paulínyová Ema2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:30,013:41,7
2106Drahovská Lýdia1999Z18 Team ŠBR PiešťanySVK13:13,013:15,1
3101Podhorná Ema2002Z16ŠTK PezinokSVK12:30,012:44,9
4109Kuriačková Ivana1994Z20ŠK Atóm LeviceSVK12:30,0DNS
5102Piatriková Margaréta2002Z16Trian ŠK UMBSVK13:30,014:13,4
6104Bičanová Margaréta2001Z16Kpš nereus žilinaSVK13:50,013:41,3
Počet pretekárov:6
18. rozplavba 1000 m , štart o 10:05
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1112Krsňáková Lucia1986Z20 1. BCF Dukla BBSVK15:00,0DNS
2107Titková Viktória2000Z18ŠK Atóm LeviceSVK14:30,014:13,0
3110Poláková Katarína1995Z20TRIAX BRATISLAVASVK14:00,014:56,4
4105Čellárová Veronika2002Z16Trian ŠK UMBSVK14:30,015:12,5
5111Ignacakova Dana1993Z20prestigio realiz teamSVK14:30,0DNS
6108Kašubová Aneta2000Z18Nereus ŽilinaSVK16:11,016:24,8
Počet pretekárov:6
19. rozplavba 1000 m , štart o 10:23
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1118Drahošová Alena1973Z40ŠTK PezinokSVK22:00,022:20,1
1119Mojzitova Lucia1976Z40Trian SK UMB BBSVK26:00,025:55,0
2116Laktišová Hana1973Z40SK Atom LeviceSVK20:35,220:50,7
2117Poláková Jarmila1973Z40 1. 3NT BratislavaSVK22:00,022:17,7
3114Bekeova Daniela1975Z40 Team BratislavaSVK16:30,016:20,8
3115Slivonova Vladka1976Z40STK PEZINOKSVK17:50,018:18,4
Počet pretekárov:6
20. rozplavba 1000 m , štart o 11:00
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1121Cícer Andrej2001M16ŠK ATÓM LeviceSVK12:10,012:01,9
2128Dodok Oliver2000M18Prestigio Realiz TeamSVK11:40,011:59,6
3127Pavuk Marek1999M18ŠK Aquasport LeviceSVK11:30,011:23,8
4120Habrda Boris2002M16 NZ TK Nové ZámkySVK11:30,911:54,4
5129Hettych Daniel2000M18Prestigio Realiz TeamSVK12:00,012:31,2
6130Kovačovský Jakub1999M18TRIAX BRATISLAVASVK12:30,012:27,6
Počet pretekárov:6
21. rozplavba 1000 m , štart o 11:14
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1148Čičmanec Marek1977M40SenecSVK13:00,013:02,1
2161Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK12:56,012:55,3
3131Riška Dalibor2000M18TRIAX BRATISLAVASVK12:40,012:26,2
4125Aurel Barto2001M16trian šk UMBSVK12:53,012:36,1
5135Vigláš Pavol1997M20ŠK Atom LeviceSVK13:00,013:21,8
6122Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:10,013:31,0
Počet pretekárov:6
22. rozplavba 1000 m , štart o 11:29
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1137Mikoláš Peter1982M20SPK BRATISLAVASVK15:00,1DNS
1162Beke Stefan1966M50 Team Prestigio Realiz SportTeamSVK14:55,014:36,0
2126Hromník Marek2001M16Športový triatlonový klub PezinokSVK13:50,0DNS
2150Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVK13:55,012:44,6
3123Vrábel Jozef2002M16 Team TRISPORTSVK13:20,013:43,5
3132Račko Michal2000M18TRIAX BRATISLAVASVK13:15,014:08,7
4124Bukva Dušan2001M16TRIAX BRATISLAVASVK13:30,013:13,3
4136Nemčok Radoslav1979M20KMT B.ŠtiavnicaSVK13:30,013:18,6
5133Žlkovan Jakub2000M18ŠK AQUASPORT LEVICESVK14:00,014:21,3
5134Hodál Róbert1999M18TRIAX BRATISLAVASVK14:00,013:35,3
6138Valko Igor1996M20Run for Fun - TriathlonSVK15:18,015:30,1
6151Podhorný Marián1975M40ŠTK PezinokSVK15:20,015:27,7
Počet pretekárov:12
23. rozplavba 1000 m , štart o 11:46
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1157Halaj Roman1972M40Trian ŠK UMBSVK18:30,0DNS
1165Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVK18:20,018:54,4
2155Adamča Norbert1978M40 Team MotigoSVK17:59,018:20,9
2163Beklemdžiev Ivo1965M50PK VorvaneSVK17:15,018:21,9
3152Sedliacik Pavol1973M40TRIAN SK UMB BBSVK15:30,015:39,3
3153Baluch Ladislav1974M40 Team TDMK KrompachySVK15:45,015:53,7
4139Kršek Matúš1981M20Triax BratislavaSVK16:00,015:48,7
4154Dodok Patrik1973M40Prestigio Realiz TeamSVK16:25,016:23,8
5156Šintal Marián1970M40Športový triatlonový klub PezinokSVK18:00,017:56,4
5164Krížik Rudolf1968M50Run For Fun triatlonSVK18:00,018:54,1
6141Čaputa Martin1990M20Kráľová pri SenciSVK18:50,019:17,6
6166Griščík František1959M50BratislavaSVK18:45,020:20,7
Počet pretekárov:12
24. rozplavba 1000 m , štart o 12:06
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1146Janikovsky Tomáš1991M20 Team Dunajska LužnaSVK23:10,020:57,4
2144Kopecký Martin1987M20Športový triatlonový klub PezinokSVK20:00,021:45,0
2145Lenčéš Róbert1980M20Prestigio Realiz TeamSVK20:20,020:41,7
3158Németh Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK19:15,018:23,2
3159Adam Slavomír1977M40 Team Trian ŠK UMBSVK19:20,019:22,5
4160Rohár Ivan1972M40 Team TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK19:40,019:37,4
4168Riman Peter1958M60Triatlon Team TrnavaSVK19:30,019:42,0
5167Leskovsky Milan1965M503NTSVK22:00,021:13,3
5171Hajdúch Lukáš1999M18Prestigio Realiz TeamSVK20:00,023:28,0
6147Jurčovič Michal1987M20Športový triatlonový klub PezinokSVK25:00,027:02,0
Počet pretekárov:10