Vianočný akvatlon Nové Zámky, 16.12.2018

Nové Zámky, Plaváreň, Sihoť

Nová dimenzia akvatlonu!
Verejné preteky pre každého, pre celé rodiny a aj pre neplavcov!
Priame vzájomné súboje všetkých zúčastnených!
Otestujte sa po 1/3 prípravy na sezónu 2019!
Čítajte viac v pozvánke na preteky.

Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 300m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 600m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 250m plávanie - 1500m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 500m plávanie - 3000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 750m plávanie - 4500m beh
Fit B muži/ženy (od 16 rokov) 250m plávanie - 1500m beh
Fit A muži/ženy (od 16 rokov) 500m plávanie - 3000m beh
Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku) D:4500m, C:6000m, B:7500m, A:9000m
PDF propozície.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Výsledky akvatlon

Kategória: nádej B chlapci -9
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1103Málnáši Alex2012M08 Team TK Nové ZámkySVK00:47,4 01:14,6 02:02,0
1101Hričina Andrej2010M08Šk Atóm LeviceSVK00:45,8 01:17,2 02:03,0
1102Jendek Jakub2010M08STK PezinokSVK00:55,8 01:13,2 02:09,0
1104Kujan Richard2010M08 1. Team ŠTK PezinokSVK01:17,6 01:19,4 02:37,0
Počet pretekárov:4
Kategória: nádej A chlapci 10-11
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1201Mojžíš Jakub2008M10TRIAXSVK01:23,1 02:26,9 03:50,0
1202Mihaľov Maxim2008M10ŠTK PezinokSVK01:32,9 02:26,1 03:59,0
1203Kníž Filip2008M10 Team Triax BratislavaSVK01:47,4 02:48,6 04:36,0
1204Kostolani Alexander2009M10 1. STK PezinokSVK02:07,4 02:34,6 04:42,0
Počet pretekárov:4
Kategória: ml.žiaci 12-13
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
11Málnáši Filip2007M12 Team TK Nové ZámkySVK03:28,4 06:36,6 10:05,0
14Szabó Maximilián2006M12 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK03:51,9 06:14,1 10:06,0
13Miklenčič Jakub2006M12STK PezinokSVK04:03,2 06:20,8 10:24,0
12Zachar Oliver2007M12 NZ Team TK Nové ZámkySVK03:37,9 06:57,1 10:35,0
15Lenčéš Richard2007M12 Team Prestigio Realiz TeamSVK04:37,7 06:05,3 10:43,0
Počet pretekárov:5
Kategória: st.žiaci 14-15
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1164Obert Kristián2005M14XBS swimmingSVK05:49,7 13:12,3 19:02,0
1167Bátovský Boris2005M14ŠK Atóm LeviceSVK07:12,3 12:05,7 19:18,0
1168Suchý Gabriel2004M14 Team ŠK ATÓM LeviceSVK07:45,8 11:56,2 19:42,0
1165Ščevlík Jakub2005M14 NZ TK Nové ZámkySVK06:25,0 13:25,0 19:50,0
1169Prokaj Filip2004M14Triax BratislavaSVK06:47,9 14:42,1 21:30,0
166Jánošík Jakub2005M14ŠTK PezinokSVK DNS
Počet pretekárov:6
Kategória: dorastenci
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1220Bauko Leo2002M16 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK1:504:24,1 35:42,9 40:07,0
20Šintal Marian2003M16 Team ŠTK. PezinokSVK3:311:37,0 DNF
Počet pretekárov:2
Kategória: juniori
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
121Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK3:309:05,4 18:43,6 27:49,0
123Súkeník Jozef2000M18KPŠ Nereus ŽilinaSVK3:309:42,2 18:17,8 28:00,0
122Vančo Michal2000M18Triax BratislavaSVK3:312:15,4 19:37,6 31:53,0
124Macháček Matej2001M18 Team ŠTK PezinokSVK3:313:08,7 19:10,3 32:19,0
Počet pretekárov:4
Kategória: muži Elite
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
125Brunovský Simon1993M20TRIAX BRATISLAVASVK3:309:51,9 16:50,1 26:42,0
126Ondrej Michal1986M20CNS AcademySVK3:309:50,0 17:11,0 27:01,0
127Valko Igor1996M20Run For Fun TriathlonSVK3:310:22,7 16:47,3 27:10,0
131Kršek Matúš1981M20Triax BratislavaSVK3:311:55,4 17:44,6 29:40,0
129Rosinský Daniel1991M20 NZ DedinkaSVK3:311:59,2 17:43,8 29:43,0
132Bartaloš Andrej1982M20BratislavaSVK3:311:15,7 19:42,3 30:58,0
133Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK3:314:00,8 19:15,2 33:16,0
1221Pavlíček Dominik1995M20SPU Nitra / Malinô SkiAlp TeamSVK1:503:22,7 30:19,3 33:42,0
179Krížik Michal1992M20Run for fun - TriathlonSVK3:313:51,8 22:32,2 36:24,0
178Kráľ Radim1990M20TKNZ Sport Club SlovakiaSVK2:407:53,1 29:11,9 37:05,0
134Lenčéš Róbert1980M20 Team Prestigio Realiz TeamSVK3:314:33,9 22:43,1 37:17,0
135Janikovský Tomáš1991M20 1. Dunsjská LužnáSVK3:315:49,7 21:48,3 37:38,0
28Uhrin Jozef1986M20BBSVK3:3 DNS
30Vitek Jakub1993M20Run for Fun - TriathlonSVK3:3 DNS
120Wahlandt Šimon1992M20Run for fun BratislavaSVK2:4 DNS
Počet pretekárov:15
Kategória: muži V1 40-49
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
137Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVK3:310:25,5 16:32,5 26:58,0
139Kníž Peter1974M40 Team Triax BratislavaSVK3:310:43,1 18:13,9 28:57,0
136Nemčok Radoslav1979M40KMT B.ŠtiavnicaSVK3:309:41,8 19:44,2 29:26,0
140Kovaľ Alexander1978M40MTC Vyšná ŠebastováSVK3:311:33,7 18:55,3 30:29,0
138Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK3:310:33,6 21:04,4 31:38,0
143Šintal Marián1970M40 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK3:313:16,1 21:04,9 34:21,0
141Nemeth Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK3:314:38,8 20:40,2 35:19,0
142Zachar Roland1976M40 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK3:315:49,3 20:21,7 36:11,0
1121Kuchar Milan1978M40DRUSUR RužomberokSVK2:410:25,7 27:08,3 37:34,0
Počet pretekárov:9
Kategória: muži V2 50-59
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
144Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK3:309:48,6 17:47,4 27:36,0
152Hajdú Vojtech1967M50 NZ TK Nové ZámkySVK11:42,0 19:10,0 30:52,0
145Krížik Rudolf1968M50Run For Fun - TriatlonSVK3:312:45,6 20:03,4 32:49,0
Počet pretekárov:3
Kategória: muži V3 60+
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
146Vrbický Stanislav1957M60 1. BK SliačSVK3:315:40,2 27:08,8 42:49,0
Počet pretekárov:1
Kategória: nádej B dievčatá -9
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1105Gajdošová Barbora2010Z08 Team Šk Atom LeviceSVK00:53,9 01:25,1 02:19,0
1106Knížová Katka2010Z08 Team Triax BratislavaSVK01:03,7 01:23,3 02:27,0
Počet pretekárov:2
Kategória: nádej A dievčatá 10-11
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1208Kolenikova Ema2008Z10 Team STK PezinokSVK01:34,1 02:25,9 04:00,0
1206Višňovská Ela2008Z10 NZ Team TK Nové ZámkySVK01:27,0 02:35,0 04:02,0
1207Cícerová Laura2009Z10:ŠK Atóm LeviceSVK01:25,2 02:40,8 04:06,0
1210Bálintová Lujza2009Z10 Team TriaxSVK01:38,6 02:34,4 04:13,0
1209Nogová Nina2008Z10ŠTK PezinokSVK01:34,1 02:39,9 04:14,0
1205Tomkova Laura2009Z10ŠK AtomSVK01:28,5 02:47,5 04:16,0
1211Kujanová Kristína2009Z10 1. Team ŠTK PezinokSVK02:03,8 03:03,2 05:07,0
Počet pretekárov:7
Kategória: ml.žiačky 12-13
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
117Miklóšová Karolína2007Z12ŠK Atóm LeviceSVK04:09,8 05:57,2 10:07,0
16Gajdošova Žaneta2007Z12 Team Šk Atom LeviceSVK03:54,2 06:34,8 10:29,0
17Laktišová Simona2007Z12SK Atom LeviceSVK04:09,2 06:20,8 10:30,0
19Rudolphi Mia Sophie2007Z12SkAtom LeviceSVK03:58,1 07:19,9 11:18,0
18Porubská Tatiana2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK04:00,9 07:47,1 11:48,0
110Macháčková Hana2006Z12 Team ŠTK PezinokSVK05:08,4 06:48,6 11:57,0
111Kolenikova Nina2006Z12 Team STK PezinokSVK04:11,6 08:43,4 12:55,0
112Vitková Natália2007Z12 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK05:43,5 07:17,5 13:01,0
Počet pretekárov:8
Kategória: st.žiačky 14-15
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1170Pivarčiová Nikol2005Z14 Team ŠK Atóm LeviceSVK06:59,6 14:02,4 21:02,0
1171Haulíková Paulína2005Z14ŠK Atóm LeviceSVK07:11,9 14:24,1 21:36,0
1172Vitková Alexandra2004Z14 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK08:08,4 15:10,6 23:19,0
Počet pretekárov:3
Kategória: dorastenky
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
147Podhorná Ema2002Z16Triax BratislavaSVK3:309:19,8 18:54,2 28:14,0
148Bálintová Hana2003Z16 Team TriaxSVK3:310:27,0 22:30,0 32:57,0
Počet pretekárov:2
Kategória: juniorky
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
149Ibošová Laura2000Z18 Team Piraňa sport club TopoľčanySVK3:310:17,9 22:13,1 32:31,0
Počet pretekárov:1
Kategória: ženy Elite
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
150Antalíková Ivana1998Z20 NZ TK Nové ZámkySVK3:313:45,2 28:41,8 42:27,0
Počet pretekárov:1
Kategória: ženy V1 40-49
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
151Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN SK UMB BBSVK3:319:47,6 36:02,4 55:50,0
Počet pretekárov:1
Kategória: muži Fit A
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1173Iboš Zoltán1970FMa Team piraňa sport club TopoľčanySVK09:52,5 13:19,5 23:12,0
Počet pretekárov:1
Kategória: ženy Fit A
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1176Kršňáková Lucia1986FZaBBSVK07:23,5 14:00,5 21:24,0
1177Pivarčiová Lucia1983FZa Team ŠK Atóm LeviceSVK10:14,1 12:38,9 22:53,0
1175Baracková Adela1988FZaPiešťanySVK07:38,9 16:07,1 23:46,0
1174Lacika Lucia1988FZaPiešťanySVK07:04,4 16:53,6 23:58,0
Počet pretekárov:4
Kategória: muži Fit B
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
113Suchý Gabriel1968FMb Team ŠK ATÓM LeviceSVK05:46,0 07:25,0 13:11,0
1222Jacko Andrej1955FMb NZ TK Nové ZámkySVK06:31,4 07:48,6 14:20,0
Počet pretekárov:2
Kategória: ženy Fit B
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
115Suchá Andrea1977FZb Team ŠK ATÓM LeviceSVK06:09,3 08:47,7 14:57,0
116Knížová Lenka1977FZb 1. Team Triax BratislavaSVK07:24,0 09:45,0 17:09,0
Počet pretekárov:2
Kategória: Fit beh
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
1198Málnáši Miroslav1980BMc NZ Team Nové zámkySVK13:00,0 30:46,0 43:46,0
1398Detvaj Martin1977BMa NZ Team Nové ZámkySVK00:00,0 45:18,0 45:18,0
1197Miklóšová Jana1972BZcSK Atom LeviceSVK13:00,0 32:50,0 45:50,0
1399Babicza Krištof2003BMa NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK00:00,0 53:32,0 53:32,0
1298Spodníková Jana1987BZbVyšný SlavkovSVK06:00,0 51:40,0 57:40,0
Počet pretekárov:5
Kategória: Fit plávanie
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BPlávanieBehCieľ
401Klein Otokar1974-Pc NZ Primátor NZSVK05:50,3
Počet pretekárov:1