Zimné plávanie - 3. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 24.03.2018
Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake
mapa
Preteky v zimnom plávaní.
2. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Voľný spôsob: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m.
Prsia: 50m.
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Šagát Juraj
1995
M100
(M50P)
Bratislava
SVK
2
Imreová Jana
1983
Z500
Delfiny
SVK
3
Ježeková Ivana
1953
Z250
Delfiny
SVK
4
Hajdiaková Darina
1954
Z50P
Delfíny Zlaté piesky
SVK
5
Košecký Fabio
1996
M50P
(M100)
Delfíny Zlaté piesky
SVK
6
Schmidtova Eva
1958
Z500
Delfiny Zlate piesky
SVK
7
Kollár Tomáš
1987
M250
Dunajské Vyzy
SVK
8
Griesser-stermscheg Martina
1974
Z100
(Z50P)
dynamo neubau
AUT
9
Nechalová Ingrida
1984
Z1000
Fides/Brno
SVK
10
Labounek Tomáš
1981
M500
I. PKO Praha
CZE
11
Slabý Blažej
1954
M1000
(M750)
Ladove medvede Dunajská Lužná
SVK
12
Babala Stanislav
1965
M100
Ľadové medvede spod Zobora
SVK
13
Barta Peter
1975
M250
Ľadové medvede spod Zobora
SVK
14
Ostrihoňová Andrea
1963
Z250
ĽMB
SVK
15
Šupa Róbert
1968
M500
LMB
SVK
16
Záriš Dušan
1971
M250
LMB
SVK
17
Popelka Petr
1968
M500
(M250)
obec Strání,
CZE
18
Kirschner Alex
1952
M500
PBS
SVK
19
Arbet Lukáš
1986
M750
Piešťany
SVK
20
Macková Michaela
1982
Z50P
(Z250)
Pohronské ľadové medvede
SVK
21
Tonhajzer Vojtech
1958
M250
Pohronské ľadové medvede
SVK
22
Klein Peter
1971
M250
Pstruhy Slovenskeho Raja
SVK
23
Nováková Renata
1997
Z1000
SCPAP
CZE
24
Maškovič Miloš
1968
M250
Seredský Spolok Zimných Plavcov
SVK
25
Mikuláš Marek
1973
M250
Seredský spolok zimných plavcov
SVK
26
Benko Vladimír
1954
M50P
SĽM
SVK
27
Kadúch František
1963
M250
SLM
SVK
28
Kovács Kornel
1981
M500
SĽM
SVK
29
Kugler Pavol
1974
M750
(M250)
SĽM
SVK
30
Medveďová Eva
1974
Z250
SĽM
SVK
31
Paprčka Milan
1979
M500
(M100)
Slovenské ľadové medvede Banská Bystrica - Zvolen
SVK
32
Chudáčik Václav
1957
M50P
(M500)
Slovenské ľadové medvede Bratislava
SVK
33
Hallama Eva
1980
Z50P
(Z500)
Soft Eggs
AUT
34
Chudá Tatiana
1973
Z500
SOHK
SVK
35
Sojka Lubos
1979
M750
Sohk
SVK
36
Košecký Marek
1974
M750
(M500)
Sokol Hradec Králové
SVK
37
Nyary Richard
1976
M1000
(M500)
Sportfanatic
SVK
38
Pék Dezider
1973
M500
Sportfanatic
SVK
39
Špajdel Ľuboš
1981
M250
(M50P)
STU Trnava
SVK
40
Masár Ivan
1977
M250
TBM
SVK
41
Sobotka Roman
1970
M250
TBM
SVK
42
Pavlík Marek
1981
M100
TNT Trenčín
SVK
43
Matej Jozef
1959
M500
trencianske tulene
SVK
44
Schmidová Monika
1966
Z250
Trenčianské tulene
SVK
45
Švantnerová Zdeňka
1955
Z100
Trenčianske tulene
SVK
46
Szabóová Zuzana
1979
Z250
(Z100)
TRIKLUB Poprad
SVK
47
Ružekova Adriana
1971
Z250
Trnavskí Bíli Mededi
SVK
48
Mičic Peter
1952
M100
TUČNIAKY Žilina
SVK
49
Pastorková Michaela
1977
Z50P
Tučniaky Žilina
SVK
50
Plaštiaková Marta
1947
Z50P
TUČNIAKY Žilina
SVK
51
Repčík Jozef
1951
M50P
Tučniaky Žilina
SVK
52
Sobota Milan
1952
M50P
Tučniaky Žilina
SVK
53
Lenčéš Ladislav
1954
M50P
Turčianske nanuky, Martin
SVK
54
Kapeller Johannes
1975
M500
(M50P)
vienna Ice swimmers
AUT
55
Katuninec Vladimir
1983
M50P
(M100)
vienna Ice swimmers
AUT
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.