Zimné plávanie - 2. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 11.03.2017
Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake
mapa
Preteky v zimnom plávaní.
1. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Trate: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Bill Alan
1992
M100
Ladovi suflikanti bratislava
SVK
2
Kostyal Michal
1988
M100
serpentine swimming club
SVK
3
Malenda Elmar
1990
M100
Wien
AUT
4
Masár Ivan
1977
M100
TBM
SVK
5
Palušák Juraj
1983
M100
Spišská Nová Ves
SVK
6
Sobotka Roman
1970
M100
TBM
SVK
7
Šagát Juraj
1995
M100
Bratislava
SVK
8
Bendl Jan
1968
M1000
I.PKO Praha
CZE
9
Böhm Jan
1979
M1000
FIDES Brno
CZE
10
Hejkrlík Filip
1979
M1000
I.PKO Praha
CZE
11
Hejkrlík Jiří
1948
M1000
I.PKO Praha
CZE
12
Homolka Martin
1989
M1000
FIDES Brno
CZE
13
Hrubeš Michal
1969
M1000
SyPa
CZE
14
Jančík Mojmír
1963
M1000
FIDES Brno
CZE
15
Jenšovský Jindřich
1962
M1000
SKZP Znojmo
CZE
16
Ježek Otakar
1965
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
17
Koberl Josef
1976
M1000
Wien
AUT
18
Kobrzek Filip
1979
M1000
I.PKO Praha
CZE
19
Kugler Pavol
1974
M1000
Slovenské ľadové medvede
SVK
20
Kuřina Jiří
1960
M1000
SoHK
CZE
21
Landa Ivan
1955
M1000
I.PKO Praha
CZE
22
Nyary Richard
1976
M1000
Fides Brno
SVK
23
Ostrochovský Ján
1979
M1000
Slovenské Ľadové Medvede, IISA Slovakia
SVK
24
Pék Dezider
1973
M1000
FIDES Brno
CZE
25
Pék Ondrej
1973
M1000
FIDES Brno
CZE
26
Pelikán Lubomír
1969
M1000
FIDES Brno
CZE
27
Pelíšek Jan
1999
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
28
Pilát Tomáš
1980
M1000
I.PKO Praha
CZE
29
Pohořelý Michal
1987
M1000
ČOUPr
CZE
30
Prokop Tomáš
1975
M1000
I.PKO Praha
CZE
31
Sláma Zdeněk
1978
M1000
I.PKO Praha
CZE
32
Slanina Michal
1990
M1000
FIDES Brno
CZE
33
Suchopa Radomír
1956
M1000
FIDES Brno
CZE
34
Šlajs Petr
1990
M1000
I.PKO Praha
CZE
35
Štengl Michal
1978
M1000
I.PKO Praha
CZE
36
Šůcha Jan
1981
M1000
KSO Plzeň
CZE
37
Šupa Róbert
1968
M1000
FIDES Brno
CZE
38
Tlamicha Zdeněk
1972
M1000
I.PKO Praha
CZE
39
Trnkal Milan
1964
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
40
Valníček Jakub
1970
M1000
I.PKO Praha
CZE
41
Zamyslov Andrej
1974
M1000
Moskva
RUS
42
Zezula František
1965
M1000
FIDES Brno
CZE
43
Dzuba Andrej
1942
M250
FIDES Brno
CZE
44
Hájek Jiří
1947
M250
I.PKO Praha
CZE
45
Horvath Tomas
1979
M250
PK Elements BA
SVK
46
Kollár Tomáš
1987
M250
Ľadoví šuflikanti
SVK
47
Košecký Marek
1974
M250
SoHK
SVK
48
Kreuz Petr
1941
M250
I.PKO Praha
CZE
49
Lavička Petr
1970
M250
JPK Jihlava
CZE
50
Marek Petr
1962
M250
TJ Haná Prostějov
CZE
51
Maškovič Miloš
1968
M250
Sereďský Spolok Zimných Plavcov
SVK
52
Mikuláš Marek
1973
M250
Seredský spolok zimných plavcov
SVK
53
Neuhybel Peter
1977
M250
Delfiny ZP
SVK
54
Tham Martin
1993
M250
Ľadoví Šuflikanti Bratislava
SVK
55
Tonhajzer Vojtech
1958
M250
Pohronské ľadové medvede
SVK
56
Valenta Lubomír
1941
M250
I.PKO Praha
CZE
57
Vanický Aleš
1974
M250
I.PKO Praha
CZE
58
Vranovský Jaroslav
1956
M250
SKZP Znojmo
CZE
59
Záriš Dušan
1971
M250
LMB
SVK
60
Crha Jan
1962
M500
PK Zábřeh
CZE
61
Drdla Vojtěch
1979
M500
JPK Jihlava
CZE
62
Franek Roman
1976
M500
SKZP Znojmo
CZE
63
Haizer Martin
1979
M500
Ľadové medvede Bratislava
SVK
64
Hanáček Martin
1976
M500
FIDES Brno
CZE
65
Havel Jaromír
1953
M500
I.PKO Praha
CZE
66
Hubáček Jan
1947
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
67
Hvižď Bohumil
1955
M500
PK Zábřeh
CZE
68
Chaloupka Bohumil
1960
M500
ČOUPr
CZE
69
Kapeller Johannes
1970
M500
Wien
AUT
70
Keller Karl
1980
M500
Wien
AUT
71
Killar Marek
1968
M500
PK Zábřeh
CZE
72
Kirschner, Alexander
1952
M500
Bratislava
SVK
73
Křížek Lubomír
1959
M500
SyPa-Pardubice
CZE
74
Kubalík Čestmír
1960
M500
PK Zábřeh
CZE
75
Lubomír Pelech
1946
M500
SKZP Znojmo
CZE
76
Makai Zoltan
1976
M500
FiBr
SVK
77
Nekula Jan
1948
M500
JPK Jihlava
CZE
78
Pácl Bohumil
1940
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
79
Pečenka Ladislav
1963
M500
Ľadové Medvede Bratislava
SVK
80
Petruňa Michal
1973
M500
ČOUPr
SVK
81
Slabý Jan
1971
M500
I.PKO Praha
CZE
82
Sojka Luboš
1979
M500
SoHK
SVK
83
Strigáč Ján
1994
M500
SoHK
SVK
84
Štencl Milan
1976
M500
PK Zábřeh
CZE
85
Švejda Marek
1974
M500
I.PKO Praha
CZE
86
Tomečka Jiří
1974
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
87
Čadil Vladimír
1962
M750
I.PKO Praha
CZE
88
Harant-pecha Miroslav
1958
M750
JPK Jihlava
CZE
89
Havel Roman
1963
M750
I.PKO Praha
CZE
90
Hess Miroslav
1948
M750
I.PKO Praha
CZE
91
Hlavatý Karol
1949
M750
LMB
SVK
92
Holý Jan
1981
M750
SoHK
CZE
93
Hrdý Zdeněk
1955
M750
ČOUPr
CZE
94
Kacian Ján
1948
M750
Skalica
SVK
95
Kalina Lukáš
1982
M750
JPK Jihlava
CZE
96
Kolář Karel
1969
M750
TJ Haná Prostějov
CZE
97
Kolář Vladimír
1947
M750
I.PKO Praha
CZE
98
Kosař František
1948
M750
I.PKO Praha
CZE
99
Kouřil Pavel
1952
M750
FIDES Brno
CZE
100
Marek Ivan
1955
M750
FIDES Brno
CZE
101
Matějka Antonín
1958
M750
SKZP Znojmo
CZE
102
Matuštík Svatopluk
1956
M750
FIDES Brno
CZE
103
Novák Petr
1951
M750
I.PKO Praha
CZE
104
Nykel Lumír
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
105
Pinta Pavel
1956
M750
I.PKO Praha
CZE
106
Pospíšil Jiří
1961
M750
FIDES Brno
CZE
107
Pullmann Josef
1957
M750
JPK Jihlava
CZE
108
Spurný Robert
1973
M750
DZP TJ Hodolany
CZE
109
Stejskal Libor
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
110
Štepán Michael
1943
M750
SoKos
CZE
111
Šugár Martin
1971
M750
FIDES Brno
CZE
112
Trlica Josef
1952
M750
JPK Jihlava
CZE
113
Václavek Mojmír
1964
M750
I.PKO Praha
CZE
114
Vavřík Jaroslav
1981
M750
I.PKO Praha
CZE
115
Vilím Pavel
1990
M750
I.PKO Praha
CZE
116
Zeman Jaroslav
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
117
Čápová Alena
1964
Z100
I.PKO Praha
CZE
118
Erbas Bilim
1990
Z100
Wien
AUT
119
Hajdiaková Darina
1954
Z100
Delfíny Zlaté piesky
SVK
120
Kubányiová Zuzana
1978
Z100
Seredský spolok zimných plavcov
SVK
121
Ružekova Adriana
1971
Z100
Trnavskí Bíli Mededi
SVK
122
Čudanová Vlasta
1950
Z1000
I.PKO Praha
CZE
123
Ježková Gabriela
1969
Z1000
TJ Haná Prostějov
CZE
124
Koukalová Hana
1967
Z1000
Spartak Choceň
CZE
125
Nováková Renata
1997
Z1000
SCPAP
CZE
126
Novotná Mirka
1964
Z1000
SoHK Bratislava
CZE
127
Okurková Magda
1991
Z1000
FIDES Brno
CZE
128
Podmelová Eliška
1983
Z1000
FIDES Brno
CZE
129
Zbořilová Dana
1975
Z1000
TJ Haná Prostějov
CZE
130
Bohdanecká Dita
1978
Z250
I.PKO Praha
CZE
131
Fölklová Dana
1962
Z250
SoHK
SVK
132
Griesser-stermscheg Martina
1980
Z250
Wien
AUT
133
Hallama Eva
1980
Z250
Wien
AUT
134
Harantová-pechová Marcela
1966
Z250
JPK Jihlava
CZE
135
Hoštáková Viera
1954
Z250
I.PKO Praha
CZE
136
Kouřilová Iva
1989
Z250
FIDES Brno
CZE
137
Krčmařová Alena
1943
Z250
JPK Jihlava
CZE
138
Ostrihoňová Andrea
1963
Z250
ĽMB
SVK
139
Špinová Michaela
1970
Z250
SoHK
CZE
140
Šůchová Veronika
2002
Z250
KSO Plzeň
CZE
141
Fialová Vladimíra
1947
Z500
FIDES Brno
CZE
142
Kouřilová Sylva
1957
Z500
FIDES Brno
CZE
143
Kubanová Věra
1958
Z500
TJ Haná Prostějov
CZE
144
Martínková Jitka
1956
Z500
I.PKO Praha
CZE
145
Schmidtová Eva
1958
Z500
SoHK
SVK
146
Tomášková Dana
1964
Z500
I.PKO Praha
CZE
147
Demlova Alena
1971
Z750
SYPA
CZE
148
Jirsáková Katarína
1972
Z750
I.PKO Praha
CZE
149
Juřenová Alena
1958
Z750
I.PKO Praha
CZE
150
Marková Helena
1963
Z750
FIDES Brno
CZE
151
Mašová Jarmila
1959
Z750
FIDES Brno
CZE
152
Matuštíková Jana
1957
Z750
FIDES Brno
CZE
153
Němčíková Daniela
1970
Z750
TJ Haná Prostějov
CZE
154
Nováková Iveta
1991
Z750
SCPAP
CZE
155
Pavézková Helena
1958
Z750
FIDES Brno
CZE
156
Procházková Pavlína
1964
Z750
I.PKO Praha
CZE
157
Šlehoverová Lenka
1982
Z750
SlPl
CZE
158
Špottová Adriana
1967
Z750
SyPa
CZE
159
Trnkalová Marie
1965
Z750
TJ Haná Prostějov
CZE
160
Vatalová Jaroslava
1962
Z750
I.PKO Praha
CZE
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.