Levický akvatlon, 17.02.2018

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Propozície pretekov.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Prihlasovanie bolo ukončené.


Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
30Adam Juraj2007M10 LV ŠK Atom LeviceSVK00:00,08101:43,3
141Adam Slavomír1977M40Trian ŠK UMBSVK19:20,018219:19,3
137Adamča Norbert1978M40MotigoSVK17:59,017117:25,0
10Adamča Norbert2011M08motigoSVK00:58,04100:52,0
39Adamčová Agáta2008Z10motigoSVK01:45,07501:39,4
167Andrea Santavecz1971Z40- nezistený -HUN00:00,019120:05,0
85Balamucká Michaela1998ZFTK Žabka ČadcaSVK08:30,012408:41,9
107Balamucký Aleš2002M16TK Žabka ČadcaSVK15:15,017316:03,3
135Baluch Ladislav1974M40TDMK KrompachySVK15:45,017415:41,7
15Baluchova Nela2009Z08SK IgloviaSVK00:42,73500:43,1
42Bátovský Boris2005M12 LV ŠK Atóm LeviceSVK02:46,09202:44,2
18Bednárová Kristína2010Z08 LV Šk Atom LeviceSVK00:54,04200:47,5
41Berkesova Lucia2007Z10 LV sK atomSVK01:50,08502:19,9
11Bobrík Radovan1972M40STK PezinokSVK00:00,018317:19,3
116Brunovský Simon1993M20Triax BratislavaSVK12:45,014113:01,6
104Bukva Dušan2001M16TRIAX BRATISLAVASVK13:30,015513:06,7
121Bulík Igor1985M20motigoSVK17:00,017217:09,6
143Cibula Roman1971M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK21:00,018119:11,0
12Cibula Roman2010M08TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK01:20,05401:11,2
101Cícer Andrej2001M16 LV ŠK ATÓM LeviceSVK12:00,014312:35,0
13Cícerová Laura2009Z08 LV ŠK ATÓMLeviceSVK00:40,03400:43,2
124Čaputa Martin1990M20Triatlon Team TrnavaSVK18:50,018418:41,6
132Čičmanec Marek1977M40SenecSVK13:00,0154
34Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK01:27,46501:28,8
139Duba Gabriel1969M40 LV ŠK Atóm LeviceSVK18:30,018418:20,0
79Dudášik Martin1984MFŠK ATÓM LeviceSVK00:00,013
74Farkaš Peter1973MFNemčinanySVK09:00,012207:00,4
127Fazekaš Jakub1985M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK22:00,019322:23,4
115Fazekaš Tadeáš1996M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK12:28,014213:16,2
23Ferianc Filip2008M10motigoSVK01:28,065
19Gajdošová Barbora2010Z08SK Atom LeviceSVK04:00,05201:03,5
83Gajdošová Bohuslava1983ZFŠK AtomSVK08:00,00108:17,1
31Gajdošova Žaneta2007Z10SK Atom LeviceSVK01:24,06401:29,5
109Grman Matej2000M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK12:00,014412:27,5
51Haulíková Paulína2005Z12 LV ŠK Atóm LeviceSVK02:30,09302:35,9
119Havlik Robert1991M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK14:00,0164
153Hazuchová Líza2002Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK14:53,216114:32,0
9Hričina Andrej2010M08 LV Šk Atóm LeviceSVK00:56,94500:56,9
126Hrnčár Michal1980M20New-wave multisportSVK20:00,018519:18,9
80István Madarász1981MF- nezistený -HUN00:00,013408:37,0
246Jánoš Michal2006M12 LV ŠK Atóm LeviceSVK04:00,0102
267Jánoš Slavomír1972MF LV ŠK Atóm LeviceSVK06:40,003
82Jánošová Karin2002ZF LV ŠK Atóm LeviceSVK06:45,00306:47,2
163Jánošová Mirka1973Z40ŠK Atóm LeviceSVK21:00,00420:59,0
149Jenčušová Nora2002Z16ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK13:30,015514:12,9
81Jurčovič Michal1987MFŠportový triatlonový klub PezinokSVK00:00,013211:42,1
160Jurná Kristína1980Z20Triatlon Team TrnavaSVK22:00,019422:48,6
7Kajan Maxim2009M08BratislavaSVK00:39,53300:37,4
Kašubová Aneta2000Z18Nereus ŽilinaSVK00:00,016616:27,7
67Kašubová Karolína2003Z14Nereus ŽilinaSVK00:00,013306:26,3
60Keszőcze Jakub2003M143NT BratislavaSVK06:05,011506:28,4
70Keszocze Martin1965MF3NT BratislavaSVK07:40,012308:07,1
136Kindl Marcel1974M40TRIAX BratislavaSVK17:15,017216:44,2
5Kobesová Dorota2011Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,02100:34,9
165Kolenová Blanka1972Z40AQUA turčianske tepliceSVK26:00,019222:57,9
211Kopernický Tim2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK01:00,053
47Korbel Jakub2006M12STK PezinokSVK04:10,010103:50,2
45Kovac Adam2006M12prestigio realiz teamSVK03:25,0104
61Krajczár Dominik2003M14- nezistený -HUN00:00,012105:00,5
65Krisandova Lenka2004Z14SK IgloviaSVK06:54,811107:43,0
147Krížik Rudolf1968M50Run for Fun - TriathlonSVK00:00,019518:08,7
159Kuchťáková Viera Vendelína1982Z20Atóm LeviceSVK21:50,30521:57,9
157Kuriačková Ivana1994Z20ŠK Atóm LeviceSVK12:30,014512:44,2
162Laktišová Hana1973Z40 LV SK Atom LeviceSVK20:40,50520:17,0
37Laktišová Simona2007Z10 LV SK Atom LeviceSVK01:42,47401:43,2
152Libutková Lucia2001Z16 LV Šk Atóm LeviceSVK14:30,016514:48,7
123Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK18:20,018318:15,5
58Lorinc Simon2004M14SK IgloviaSVK05:24,111204:55,3
63Mácsaiová Jana2004Z14 LV SK AQUASPORT LEVICESVK05:15,011405:18,5
1Magyar Viliam2011M7- LV ŠK ATOM LEVICESVK00:31,02300:31,8
35Magyarová Petra2007Z10 LV ŠK ATOM LEVICESVK01:30,06102:46,2
71Málnási Dominik1999MF NZ TK Nové ZámkySVK08:20,012308:00,7
145Málnási Tomáš1968M50 NZ TK Nové ZámkySVK20:00,018119:13,0
21Mandák Alex2007M10ŠK ATOM LEVICESVK01:17,96301:23,1
72Mandák Milan1974MFŠK ATOM LEVICESVK08:20,00108:37,9
17Mandáková Karin2009Z08ŠK ATOM LEVICESVK00:50,04300:46,1
4Marcineková Simona2011Z7- LV ŠK Atóm LeviceSVK00:35,02200:31,7
68Martin Dudášik1984MF LV ŠK ATÓM LeviceSVK07:00,0111
62Mesárošová Martina2003Z14MPKDKSVK05:07,511305:14,0
120Mészáros Jakub1991M20 LV ŠK ATÓM LeviceSVK16:00,017416:59,4
118Micek Marek1985M20Triax BratislavaSVK13:15,015213:32,9
146Michelik Jan1967M50Trian ŠK UMBSVK21:00,019321:24,9
48Michelikova Tereza2005Z12TRIAN SK UMBSVK00:04,510504:17,2
164Miklošová Jana1972Z40 LV SK Atóm LeviceSVK21:50,00422:18,0
27Mikuška Richard2008M10ŠK ATOM LEVICESVK01:49,28301:58,9
2Mikuška Tomáš2011M7-ŠK ATOM LEVICESVK00:34,92400:33,2
156Mináriková Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK00:00,019117:01,0
20Mjartan Marian2008M10 LV ŠK ATÓM LeviceSVK00:41,06401:25,0
8Mnich Lukas2009M08SK IgloviaSVK00:50,74400:44,0
166Mojzitova Lucia1976Z40Trian SK UMB BBSVK26:00,019225:40,0
33Moravská Debora2007Z10 LV ŠK Atom LeviceSVK01:27,06201:27,7
54Naňová Sofia2006Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,09103:16,7
140Németh Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK18:29,0183
78Noémi Licskó2009Z08ORTRI HUNHUN00:00,05500:53,2
131Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVK12:30,014212:24,6
26Oslanec Maximilián Filip2007M10ŠK Atom LeviceSVK01:45,07201:50,2
133Ozorák Miroslav1973M40 NZ TK Nové ZámkySVK13:14,01213:33,3
6Panka Madarász2011Z7-- nezistený -HUN00:00,02500:48,2
150Paulínyová Ema2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:30,015113:25,4
108Pavuk Marek1999M18ŠK Aquasport LeviceSVK11:30,014311:17,4
125Petras Lukáš1991M20TRIKLUB PopradSVK19:30,018216:28,4
25Petráš Andrej2008M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:34,07301:41,1
43Petráš Jakub2006M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK03:00,095
151Piatriková Margaréta2002Z16Trian ŠK UMBSVK14:00,016214:06,5
75Pilc Milan1983MF LV ŠK Atóm LeviceSVK09:00,0122
84Pivarčiova Lucia1983ZFŠk Atóm LeviceSVK08:00,01307:50,2
52Pivarčiova Nikol2005Z12Šk Atóm LeviceSVK02:30,09402:31,9
148Podhorná Ema2002Z16ŠTK PezinokSVK12:30,014512:57,3
56Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK04:57,011304:53,7
40Pokoraczká Laura Simona2008Z10 LV Aquasport LeviceSVK01:47,67101:35,4
134Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK15:30,017314:09,3
158Poláková Katarína1995Z20Triax BratislavaSVK14:50,016514:48,1
57Prokaj Filip2004M14Triax BratislavaSVK05:10,0114
111Račko Michal2000M18Triax BratislavaSVK13:00,015313:12,4
130Redaj Ľubomír1986M20pro-body triatlon team KošiceSVK00:00,0195
110Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK12:15,614412:34,8
142Rohár Ivan1972M40TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK19:40,018520:15,3
53Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMBSVK02:45,09202:46,1
122Rosinský Daniel1991M20 NZ DedinkaSVK17:30,017517:11,6
36Rudolphi Mia Sophie2007Z10 LV SK Atom LeviceSVK01:30,06101:30,8
28Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK01:50,08401:51,0
49Selecka Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMBSVK01:16,49403:00,2
128Sitarčík Martin1981M20Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK25:00,019419:56,3
144Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK12:47,014113:08,0
69Skokowski Krzysztof1974MFŠK ATOM LeviceSVK07:30,01107:45,4
38Slivonova Vanesska2007Z10STK PEZINOKSVK01:44,07401:40,0
161Slivonova Vladka1976Z40STK PEZINOKSVK17:50,017518:06,2
29Slovák Andrej2008M10 NZ TK Nové ZámkySVK01:50,08201:49,5
76Slovák Ľubomír1981MF NZ TK Nové ZámkySVK09:00,012508:49,2
105Smik Damian2002M16SK IgloviaSVK13:48,516313:39,0
106Smik Sebastián2002M16ŠK IgloviaSVK13:52,916314:58,1
24Sporyshev Dmitry2008M10SharksRUS01:30,57301:37,3
16Steinemann Lucia Sofia2009Z08SKAtom LeviceSVK00:45,031
86Suchá Andrea1977ZFŠK ATÓM LeviceSVK10:00,012510:02,4
59Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LEVICESVK05:55,011206:09,8
73Szalma Andrej1999MF NZ Triatlonový klub Nové ZámkySVK08:30,0124
154Ščerbíková Ivana2002Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK14:53,216115:27,1
55Ščerbíková Kristína2006Z12MPKDKSVK03:23,010303:08,6
138Šintal Marian1970M40ŠTK PezinokSVK18:00,017117:56,0
22Šoltes Peter2007M10TRIAN ŠK UmbSVK01:20,36301:36,6
44Tavačiak Timotej2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,09503:08,9
64Tesárová Katarína2004Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK06:00,011506:06,3
155Titková Viktória2000Z18 LV ŠK Atóm LeviceSVK14:20,016214:20,8
66Toma Jakub2001MF LV ŠK ATÓM LeviceSVK06:30,00206:11,6
14Tomkova Laura2009Z08 LV ŠK Atóm LeviceSVK00:42,03200:41,6
32Tomkova Sara2007Z10 LV ŠK Atóm LeviceSVK01:26,06201:34,5
102Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:10,015413:10,3
77Verbovsky Robert1972MF LV SK Atom LeviceSVK09:00,00207:32,5
117Vigláš Pavol1997M20ŠK Atom LeviceSVK13:00,01214:07,8
3Vlha Michal2011M7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,02100:35,1
103Vrábel Jozef2002M16TRISPORTSVK13:20,015213:54,9
50Vráblová Margaréta2005Z12TRISPORTSVK02:27,09302:26,4
87Zimamová Mirka2000ZF LV Šk Atóm LeviceSVK00:00,013509:09,2
88Zsuzsanna Matykó1983ZF- nezistený -HUN00:00,013108:54,1
113Žáčik Pavol1999M18SMTA NitraSVK13:40,0151
112Žáčik Peter1999M18SMTA NitraSVK13:00,0153
114Žlkovan Jakub2000M18 LV ŠK AQUASPORT LEVICESVK14:00,016413:52,4