Triatlon Hurbanovo Preteky olympijských nádejí, 18.07.2015
Hurbanovo, štrkovisko Bohatá,
mapa
Triatlon dorast, junior 700m plávanie - 18km cyklistika - 4,5km beh
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
61
Březnová Radka
1999
Z16+
TJ Spartak Třebíč
CZE
2
62
Fairaislová Iveta
1998
Z16+
TCV Jindřichův Hradec
CZE
3
11
Plojhar Tomáš
1998
M16+
E.ON triathlon team
CZE
4
12
Řehula Jakub
1999
M16+
TCV Jindřichův Hradec
CZE
5
13
Semerád Martin
1999
M16+
TJ Bižuterie Jablonec
CZE
6
63
Zábojníková Klára
1999
Z16+
TITAN TRILIFE
CZE
7
64
Zelená Eliška
1998
Z16+
Individuální
CZE
8
14
Zikmund Tomáš
1999
M16+
TRI KLUB Příbram
CZE
9
15
Balogh Milán
1999
M16+
HUN
10
70
Fekete Hanga
1997
Z18+
HUN
11
22
Gera Nandor
1996
M18+
HUN
12
33
Hajdú Kristóf
1996
M18+
HUN
13
16
Karai Botond
1998
M16+
HUN
14
17
Kovács Péter
1998
M16+
HUN
15
18
Majoros Csaba
1998
M16+
HUN
16
65
Molnár Sára
1999
Z16+
HUN
17
23
Nagy Máté
1996
M18+
HUN
18
19
Papp Tamás
1998
M16+
HUN
19
66
Petrov Dorottya
1999
Z16+
HUN
20
71
Sárszegi Noémi
1996
Z18+
HUN
21
67
Soós Fanni
1999
Z16+
HUN
22
20
Soós Gergő
1999
M16+
HUN
23
68
Szegedi Sára
1998
Z16+
HUN
24
69
Szerdahelyi Szonja
1999
Z16+
HUN
25
21
Tóth Milán
1998
M16+
HUN
26
34
Tóth Róbert
1997
M18+
HUN
27
72
Veress Petra
1997
Z18+
HUN
28
24
Zékány - Nagy Patrik
1996
M18+
HUN
29
60
Zygmunt Marta
1999
Z16+
Mluks Triathlon Koło
POL
30
27
Arnold Oliver
1999
M16+
3NT BA
SVK
31
53
Drahovská Lýdia
1999
Z16+
ŠBR Piešťany
SVK
32
7
Drahovský Tadeáš
1997
M18+
ŠBR Piešťany
SVK
33
2
Dubaj Ondrej
1996
M18+
SMTA Nitra
SVK
34
57
Dvorská Ivana
1999
Z16+
ŠK Iglovia Spišská Nová Ves
SVK
35
28
Filgas Juraj
1999
M16+
TriMaT Martin
SVK
36
10
Gajdoš Rastislav
1997
M18+
Hospitality Triathlon Team
SVK
37
54
Gajdošová Ivana
1997
Z18+
TRIATLONOVÝ KLUB Košice
SVK
38
3
Hamrák Richard
1997
M18+
Triatlonový klub Košice
SVK
39
29
Hric Juraj
1999
M16+
SKIGL
SVK
40
56
Koreňová Tereza Rebeka
1999
Z16+
3NT Bratislava
SVK
41
4
Kozlovský Matúš
1998
M16+
TRIAX Bratislava
SVK
42
58
Migilová Martina
1998
Z16+
KPŠ NEREUS Žilina
SVK
43
51
Miklóšová Ivona
1996
Z18+
ŠK ATÓM Levice
SVK
44
31
Mráz Martin
1999
M16+
3NT Bratislava
SVK
45
59
Ozoráková Miroslava
1999
Z16+
TK Nové Zámky
SVK
46
55
Petrovičová Ema
1997
Z18+
Aquapark-triatlon, Turčianske Teplice
SVK
47
32
Polák Juraj
1998
M16+
3NT BA
SVK
48
6
Simonides Samuel
1998
M16+
Aquapark-triatlon, Turčianske Teplice
SVK
49
8
Smetana Matin
1998
M16+
3NT Bratislava
SVK
50
26
Suchý Martin
1998
M16+
ŠK Atóm Levice
SVK
51
9
Špiriak Matej
1998
M16+
Aquapark-triatlon, Turčianske Teplice
SVK
52
25
Šteuček Tomáš
1998
M16+
Aquapark-triatlon, Turčianske Teplice
SVK
53
52
Tóthová Iveta
1997
Z18+
TRIATLONOVÝ KLUB Košice
SVK
54
1
Verbovský Matúš
1998
M16+
ŠK ATÓM Levice
SVK
55
5
Víglaš Pavol
1997
M18+
ŠK ATÓM Levice
SVK
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.