Akvatlon Šurany, 10.07.2016

TONA Beach Šurany, mapa

Deti - nádeje A(do 9 rokov) a B(10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy, veteráni/veteránky: 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
140Adam Slavomír2004M12+ŠK TRIAN UMB Banská BystricaSVK
260Antalíková Ivana1998ZFTK Nové ZámkySVK
3101Baková Katarína1995Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
461Balamucký Aleš2002M14+TK Žabka ČadcaSVK
562Barto Aurel2001M14+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
61Bátovský Boris2005M10+ŠK Atóm LeviceSVK
7102Bátovský Milan1971M40+ŠK Atóm LeviceSVK
8103Beke Stefan1966M50+Prestigio Realiz team BASVK
963Beluš Kristián2001M14+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
10104Bobrik Radovan1972M40+Športový triatlonový klub PezinokSVK
11105Brunovský Simon1993M20+TRIAX BRATISLAVASVK
12106Bulík Igor1985M20+motigoSVK
13107Bulíková Lucia1988Z20+motigoSVK
1464Cícer Andrej2001M14+ŠK ATÓMLeviceSVK
15108Cisár Jaroslav1961M50+Triklu FTVS BratislavaSVK
16109Donáthova Katarina1973Z40+Beh pre behSVK
17110Drahošová Alena1973Z40+Športový triatlonový klub PezinokSVK
18111Drahovská Lýdia1999Z16+ŠBR PiešťanySVK
19112Drahovský Tadeáš1997M18+ŠBR PiešťanySVK
2041Fiťková Martina2003Z12+ŠK ATÓM LeviceSVK
2142Francisci Adrian2003M12+TK Nové ZámkySVK
22113Gajdoš Peter1974M40+ŠK AtomSVK
232Gajdošová Žaneta2007Z09-ŠK AtomSVK
24114Gašpar Jozef1999M16+TRISPORT Nová DubnicaSVK
2565Gašpar Nikolas2001M14+TRISPORT Nová DubnicaSVK
26115Grman Matej2000M16+Aquasport LeviceSVK
2743Holík Dávid2003M12+DrahovceSVK
28116Horváth Tibor1999M16+Prestigio Realiz team BASVK
29117Chebenová Adriana1987Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
30118Chovanec Ivan1986M20+AnextSVK
31119Ibošová Laura2000Z16+Pirana TopoľčanySVK
32120Jacko Andrej1955M60+TK Nové ZámkySVK
33121Jánošová Miroslava1973Z40+ŠK ATÓM LeviceSVK
34122Janovčík Miroslav1959M50+TK Nové ZámkySVK
353Juhász Attila2005M10+PK Delta KomárnoSVK
3666Jurovcakova Monika1993ZFDelfíny Zlaté pieskySVK
374Kardos Lilla2006Z10+spORTRIpacsokHUN
385Katreniak Ján2006M10+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
3944Katreniaková Zuzka2004Z12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
40123Kolenová Blanka1972Z40+AQUA turčianske tepliceSVK
4167Kolinkova Katarina1977ZFTriatlon Team TrnavaSVK
42124Kopec Milos1962M50+TopolcanySVK
4368Koren Matus Jakub2002M14+3NT BratislavaSVK
4469Košecký Marek1974MFDelfíny Zlaté pieskySVK
45125Kovačič Marek1966M50+CZECZE
46126Kováčová Natália1993Z20+ŠK ATOM LeviceSVK
47Kozlovský Matúš1998M18TriaxSVK
4870Krajczár Dominik2002M14+BUI triatlonHUN
49127Kubo Vladimír1963M50+MsP Lipt. MikulášSVK
506Kubová Alžbetka2007Z09-Delfín Liptovský MikulášSVK
517Kubová Karolína2005Z10+Delfín Lipt. MikulášSVK
5271Kubová Lucia2002Z14+ŠKP KošiceSVK
53128Laktišová Hana1973Z40+SK Atom LeviceSVK
548Laktišová Simona2007Z09-SK Atom LeviceSVK
55129Leskovsky Milan1965M50+Športový triatlonový klub PezinokSVK
569Licskó Noémi2009Z09-spORTRIpacsokHUN
5745Lizák Filip2004M12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
58130Mácsai Ladislav1973M40+IRONMAN TEAM LeviceSVK
5946Mácsaiová Jana2004Z12+ŠK AQUASPORT LeviceSVK
60131Machálková Anežka1970Z40+Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
61132Machálková Petra2000Z16+Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
6210Mandák Alex2007M09-ŠK ATOM LEVICESVK
63133Martinčík Patrik1984M20+ŠK Atóm LeviceSVK
6447Mesároš Matej2003M12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
6548Mesárošová Martina2003Z12+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
66134Miček Marek1985M20+TRIAX BRATISLAVASVK
6711Michalcová Lucia2005Z10+PezinokSVK
6812Michalcová Simona2007Z09-PezinokSVK
69135Michalec Dušan1974M40+PezinokSVK
7013Michaličkova Štefania2007Z09-kpš nereus žilinaSVK
7172Michaličkova Zuzana2002Z14+kpš nereus žilinaSVK
72136Miklóšová Ivona1996Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
7314Mjartan Marian2008M09-ŠK Atóm LeviceSVK
7415Moravská Debora2007Z09-ŠK Atom LeviceSVK
7516Moravská Tamara2005Z10+ŠK Atom LeviceSVK
7673Moskáľová Kristína2002Z14+Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
7717Moskáľová Margaréta2007Z09-Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
7818Mozola Matus2007M09-Chorvátsky GrobSVK
7949Mozola Peter2003M12+Chorvátsky GrobSVK
8050Mozolová Daniela2004Z12+Chorvátsky GrobSVK
8174Mudráková Hana2002Z14+Šk Atóm LeviceSVK
82137Nemeth Tibor1970M40+Triatlon klub Dvory nad ŽitavouSVK
8351Neupaverová Karolína2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
84138Ozorák Miroslav1973M40+TK Nové ZámkySVK
8519Pál Tomáš2005M10+ŠK ATÓM LeviceSVK
8675Pivarčiová Lucia1983ZFSK Atóm LeviceSVK
8720Pivarčiová Niko2005Z10+SK Atóm LeviceSVK
8876Podhorná Ema2002Z14+PezinokSVK
89139Podhorný Marián1975M40+PezinokSVK
9052Podhorný Šimon2003M12+PezinokSVK
9121Porubská Tatiana2007Z09-ŠK Atóm LeviceSVK
9277Psotová Elena2001Z14+SPK BratislavaSVK
93140Putala Martin1965M50+BratislavaSVK
94141Riman Peter1958M50+Triatlon Team TrnavaSVK
95142Riška Dalibor2000M16+Triatlon Team TrnavaSVK
96143Rohár Ivan1972M40+Trian ŠK UMBSVK
9722Rohárová Rebecca2005Z10+Trian ŠK UMBSVK
9823Salazar Francesco2006M10+3NT BratislavaSVK
9924Salazar Stefania2005Z10+3NT BratislavaSVK
10053Salcerová Karolína2003Z12+Triatlon team Dolný KubínSVK
10125Selecká Tereza2005Z10+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
102144Slodičák Bohumil1987M20+motigoSVK
103145Smetana Martin1998M18+3NITY Triathlon team BartislavaSVK
10426Snováková Bibiana2007Z09-MPKDKSVK
105146Sudra Juraj1977M20+www.tennisschule-george.chSVK
106147Suchá Lucia1988Z20+PK ŠG-SPU NitraSVK
10754Suchý Gabriel2004M12+Veľké ÚľanySVK
10878Škarba Roman1978MFSK Atóm LeviceSVK
109148Šteller Peter1970M40+senecSVK
110Tolkunov Tomáš1998M18TraixSVK
11179Toma Jakub2001M14+ŠK Atóm LeviceSVK
11227Tomová Nina2005Z10+ŠK Atóm LeviceSVK
113Varga Michal1982M20Triax BratislavaSVK
11428Vidová Liana2005Z10+PK ŠG-SPU NitraSVK
115149Vitek Róbert1989M20+ANEXTSVK
116150Vrbenská Radmila1990Z20+PK ŠG-SPU NitraSVK
117151Zacik Pavol1999M16+SMTA NitraSVK
118152Zavadská Alexandra2000Z16+Triatlon Team KPŠ Nereus ŽilinaSVK
119153Zboňák Ivan1965M50+T.A.T. MartinSVK
120154Ziman Peter1997M18+ŠK Atom LeviceSVK
121155Zimanová Miroslava2000Z18+ŠK Atom LeviceSVK
122156Žáčik Peter1999M16+SMTA NitraSVK
123157Žlkovan Jakub2000M16+ŠK AQUASPORT LEVICESVK