Vianočný akvatlon Nové Zámky, 17.12.2017

Nové Zámky, Plaváreň, Bernolákov park a Hlavné námestie

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku) 5000 m
PDF propozície.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
159Adam Slavomír1977M40 Team Trian ŠK UMBSVK19:20,024319:22,5
80Adam Slavomír2004M14 Team Trian ŠK UMBSVK05:20,015505:28,5
155Adamča Norbert1978M40 Team MotigoSVK17:59,023218:20,9
15Adamča Norbert2011M08 Team motigoSVK01:02,04501:02,2
26Adamčová Agáta2008Z10 Team motigoSVK01:50,06201:45,3
6Adamova Lenka2009Z08 Team Trian ŠK UMBSVK00:41,03300:48,5
113Antalíková Ivana1998Z20 NZ TK Nové ZámkySVK16:05,01117:01,6
125Aurel Barto2001M16trian šk UMBSVK12:53,021412:36,1
153Baluch Ladislav1974M40 Team TDMK KrompachySVK15:45,023315:53,7
8Balúchová Nela2009Z08 Team ŠK IgloviaSVK00:42,83200:46,5
56Bátovský Boris2005M12ŠK Atóm LeviceSVK02:29,011502:49,8
212Bauko Leo2002FM 1. NZ TKNZ-SPORT CLUB SLOVAKIASVK07:00,00407:31,4
41Behalová Veronika2005Z12 1. TRIAX BRATISLAVASVK02:15,09302:18,1
71Beke Ema2004Z14 Team Prestigio Realiz SportTeamSVK05:15,013505:07,4
47Beke Eva2006Z12 Team Prestigio RealizTeam BratislavaSVK02:55,010302:57,6
162Beke Stefan1966M50 Team Prestigio Realiz SportTeamSVK14:55,022114:36,0
114Bekeova Daniela1975Z40 Team BratislavaSVK16:30,019316:20,8
163Beklemdžiev Ivo1965M50PK VorvaneSVK17:15,023218:21,9
104Bičanová Margaréta2001Z16Kpš nereus žilinaSVK13:50,017613:41,3
29Bottlíková Nina2007Z10motigoSVK02:05,06601:56,9
4Brňák Dávid2011M-7motigoSVK00:40,02300:30,4
124Bukva Dušan2001M16TRIAX BRATISLAVASVK13:30,022413:13,3
299Bulík Igor1965FMmotigoSVK06:30,01506:17,8
121Cícer Andrej2001M16ŠK ATÓM LeviceSVK12:10,020112:01,9
7Cícerová Laura2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK00:42,03400:45,0
141Čaputa Martin1990M20Kráľová pri SenciSVK18:50,023619:17,6
105Čellárová Veronika2002Z16Trian ŠK UMBSVK14:30,018415:12,5
148Čičmanec Marek1977M40SenecSVK13:00,021113:02,1
251Detvaj Martin1977B-M NZ Team Nové ZámkySVK00:00,0
128Dodok Oliver2000M18Prestigio Realiz TeamSVK11:40,020211:59,6
154Dodok Patrik1973M40Prestigio Realiz TeamSVK16:25,023416:23,8
118Drahošová Alena1973Z40ŠTK PezinokSVK22:00,019122:20,1
18Drahovská Eliška2007Z10 Team ŠBR PiešťanySVK01:27,45201:27,9
106Drahovská Lýdia1999Z18 Team ŠBR PiešťanySVK13:13,017213:15,1
73Fekete Nina2004Z14 Team Prestigio Realiz TeamSVK05:51,013606:12,5
33Fekete Samuel2007M10 Team BratislavaSVK01:36,07501:33,4
34Ferianc Filip2008M10motigoSVK01:40,071
72Foltínová Kristína2004Z14MPKDKSVK05:25,013105:34,3
78Francisci Adrian2003M14 NZ TK Nové ZámkySVK04:56,315405:11,1
86Fronc Juraj2003M14Prestigio Realiz TeamSVK06:58,716507:02,1
51Froncová Silvia2006Z12Prestigio Realiz TeamSVK03:36,6101
11Gajdošová Barbora2010Z08SK Atom LeviceSVK04:00,03601:09,8
203Gajdošová Bohuslava1983FZŠK AtomSVK08:00,014108:30,4
17Gajdošova Žaneta2007Z10 Team SK Atom LeviceSVK01:24,05401:29,9
166Griščík František1959M50BratislavaSVK18:45,023620:20,7
120Habrda Boris2002M16 NZ TK Nové ZámkySVK11:30,920411:54,4
171Hajdúch Lukáš1999M18Prestigio Realiz TeamSVK20:00,024523:28,0
157Halaj Roman1972M40Trian ŠK UMBSVK18:30,0231
68Hanzlikova Simona2003Z14Triatlon team TrnavaSVK04:40,013304:45,5
44Haulíková Paulína2005Z12ŠK Atóm LeviceSVK02:30,09502:37,2
129Hettych Daniel2000M18Prestigio Realiz TeamSVK12:00,020512:31,2
134Hodál Róbert1999M18TRIAX BRATISLAVASVK14:00,022513:35,3
14Hričina Andrej2010M08Šk Atóm LeviceSVK00:52,04200:56,9
126Hromník Marek2001M16Športový triatlonový klub PezinokSVK13:50,0222
111Ignacakova Dana1993Z20prestigio realiz teamSVK14:30,0185
169Jacko Andrej1955M60 NZ TK Nové ZámkySVK26:00,016
143Jacko Branislav1982M20 NZ TK Nové ZámkySVK20:00,01518:31,1
146Janikovsky Tomáš1991M20 Team Dunajska LužnaSVK23:10,024120:57,4
147Jurčovič Michal1987M20Športový triatlonový klub PezinokSVK25:00,024627:02,0
12Kajan Maxim2009M08BratislavaSVK00:39,14300:39,6
108Kašubová Aneta2000Z18Nereus ŽilinaSVK16:11,018616:24,8
75Kašubová Karolína2003Z14Nereus ŽilinaSVK06:00,014206:04,4
84Keszőcze Jakub2003M143NT BratislavaSVK06:10,016306:24,9
214Keszocze Martin1965FM3NT BratislavaSVK07:40,016107:50,9
206Klepochova Zuzana1980FZ 1. NZ TK Nové ZámkySVK12:00,00609:25,7
38Kníž Filip2008M10Triax BratislavaSVK02:00,08201:51,4
144Kopecký Martin1987M20Športový triatlonový klub PezinokSVK20:00,024221:45,0
67Korbel Jakub2006M12Športový triatlonový klub PezinokSVK04:14,012104:26,4
54Košec Samuel2005M12SPK BRATISLAVASVK02:18,711402:22,9
63Kovac Adam2006M12prestigio realiz teamSVK03:25,012503:51,6
130Kovačovský Jakub1999M18TRIAX BRATISLAVASVK12:30,020612:27,6
170Kráľ Matúš1993M20 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK20:30,01522:36,6
210Kráľ Radim1990FM NZ Team TKNZ-SPORT CLUB SLOVAKIASVK06:30,00306:04,5
164Krížik Rudolf1968M50Run For Fun triatlonSVK18:00,023518:54,1
112Krsňáková Lucia1986Z20 1. BCF Dukla BBSVK15:00,0181
139Kršek Matúš1981M20Triax BratislavaSVK16:00,023415:48,7
204Kuchťáková Viera Vendelína1982FZŠK Atóm LeviceSVK08:05,014108:31,4
109Kuriačková Ivana1994Z20ŠK Atóm LeviceSVK12:30,0174
116Laktišová Hana1973Z40SK Atom LeviceSVK20:35,219220:50,7
28Laktišová Simona2007Z10SK Atom LeviceSVK01:50,56601:42,4
35Lenčéš Richard2007M10Prestigio Realiz TeamSVK01:48,07601:50,7
145Lenčéš Róbert1980M20Prestigio Realiz TeamSVK20:20,024220:41,7
167Leskovsky Milan1965M503NTSVK22:00,024521:13,3
142Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK19:00,01418:18,5
77Lizák Filip2004M14MPKDKSVK04:55,615304:57,7
36Lukežič Adam2008M10motigoSVK01:55,08301:48,9
70Mácsaiová Jana2004Z14SK Aquasport LeviceSVK05:13,013205:30,7
209Málnási Dominik1999FM NZ Team TK Nové ZámkySVK06:00,00108:22,4
220Málnási Tomáš1968FM NZ Team TK Nové ZámkySVK10:00,00507:11,9
300Malý René1983FMŠK pre radosťSVK13:00,01612:16,9
30Mandák Alex2007M10 Team ŠK ATOM LEVICESVK01:17,97301:19,1
10Mandáková Karin2009Z08 Team ŠK Atóm LeviceSVK00:47,03100:49,1
59Maršálek Maxim2005M12 1. PRESTIGIO REALIZ TEAMSVK02:41,212302:36,7
69Mesárošová Martina2003Z14MPKDKSVK05:07,513405:10,0
64Miklenčič Jakub2006M12Športový triatlonový klub PezinokSVK03:30,012603:43,0
211Miklovics Milan1975FM NZ TK Nové ZámkySVK06:47,80206:20,8
137Mikoláš Peter1982M20SPK BRATISLAVASVK15:00,1221
32Mikuška Richard2008M10 Team ŠK ATOM LEVICESVK01:30,27201:45,2
3Mikuška Tomáš2011M-7 1. Team ŠK ATOM LEVICESVK00:30,92400:35,6
201Mjartanová Katarína2002FZMPKDKSVK05:45,714305:44,8
119Mojzitova Lucia1976Z40Trian SK UMB BBSVK26:00,019125:55,0
20Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK01:30,05101:27,2
16Moskáľová Margaréta2007Z10MPKDKSVK01:17,55301:15,5
85Motaj Marek2003M14Prestigio Realiz TeamSVK06:24,016206:28,4
5Motaj Michal2011M-7Prestigio Realiz TeamSVK00:51,02500:41,8
49Naňová Sofia2006Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,010203:13,8
136Nemčok Radoslav1979M20KMT B.ŠtiavnicaSVK13:30,022413:18,6
158Németh Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK19:15,024318:23,2
53Obert Kristián2005M12SPK BratislavaSVK02:15,111302:18,4
150Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVK13:55,022212:44,6
149Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVK13:37,01213:31,6
253Ozorák Štefan1975B-M NZ Team TK Nové ZámkySVK00:00,0
55Paulíny Šimon2005M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:21,311202:25,2
103Paulínyová Ema2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:30,017113:41,7
127Pavuk Marek1999M18ŠK Aquasport LeviceSVK11:30,020311:23,8
252Petrányi Milan1983B-M 1. NZ Nove ZamkySVK00:00,0
102Piatriková Margaréta2002Z16Trian ŠK UMBSVK13:30,017514:13,4
218Pilc Milan1983FMŠK Atóm LeviceSVK09:19,916609:52,0
205Pivarčiová Lucia1983FZ Team Šk Atóm LeviceSVK08:11,014607:54,8
43Pivarčiová Nikol2005Z12 Team Šk Atóm LeviceSVK02:30,09202:35,1
101Podhorná Ema2002Z16ŠTK PezinokSVK12:30,017312:44,9
151Podhorný Marián1975M40ŠTK PezinokSVK15:20,022615:27,7
79Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK05:00,015204:57,2
65Pokorný Matúš2006M12Prestigio Realiz TeamSVK03:40,012604:13,4
117Poláková Jarmila1973Z40 1. 3NT BratislavaSVK22:00,019222:17,7
110Poláková Katarína1995Z20TRIAX BRATISLAVASVK14:00,018314:56,4
82Prokaj Filip2004M14TRIAX BRATISLAVASVK05:40,015105:47,1
165Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVK18:20,023118:54,4
132Račko Michal2000M18TRIAX BRATISLAVASVK13:15,022314:08,7
168Riman Peter1958M60Triatlon Team TrnavaSVK19:30,024419:42,0
131Riška Dalibor2000M18TRIAX BRATISLAVASVK12:40,021312:26,2
160Rohár Ivan1972M40 Team TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK19:40,024419:37,4
48Rohárová Rebecca2005Z12 Team TRIAN ŠK UMBSVK02:55,010402:49,2
27Rončkevičová Radka2008Z10motigoSVK01:50,06101:49,3
208Rosa David2001FM 1. NZ TK Nové ZámkySVK05:00,015604:56,0
21Rudolphi Mia Sophie2007Z10SkAtom LeviceSVK01:30,45601:34,9
60Salazar Francesco2006M12 Team 3NT BratislavaSVK02:48,0124
216Salazar Mario1975FM Team 3NT BratislavaSVK08:13,016109:03,7
45Salazar Stefania2005Z12 Team 3NT BratislavaSVK02:33,09102:35,3
37Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK01:59,08402:01,2
152Sedliacik Pavol1973M40TRIAN SK UMB BBSVK15:30,023315:39,3
46Selecká Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:48,09602:58,1
76Schlögl Jonáš2004M14Prestigio realiz teamSVK00:00,016610:24,8
161Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK12:56,021212:55,3
213Skokowski Krzysztof1974FMŠK Atom LeviceSVK07:33,316507:44,1
25Slivonova Vanesska2007Z10STK PEZINOKSVK01:45,06501:46,7
115Slivonova Vladka1976Z40STK PEZINOKSVK17:50,019318:18,4
39Slovák Andrej2008M10 NZ Team TK Nové ZámkySVK02:00,08501:57,0
219Slovák Ľubomír1981FM NZ Team TK Nové ZámkySVK09:20,00508:44,9
2Slováková Hana2011Z-7 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK01:00,02100:47,7
9Steinemannova Lucia Sofia2009Z08ŠKATOM LEVICESVK00:45,03500:57,0
83Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LEVICESVK05:55,016406:11,4
61Szabó Maximilián2006M12 NZ TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK03:04,012203:06,4
140Szabó Peter1982M20 NZ TK Nové ZámkySVK17:52,01317:36,5
215Szalma Andrej1999FM NZ Triatlonový klub Nové ZámkySVK08:00,00108:20,3
66Šabo Michal2006M12Prestigio Realiz TeamSVK03:45,012103:35,0
52Šamšonová Lara2005Z12 NZ TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK04:30,010604:03,4
50Ščerbíková Kristína2006Z12MPKDKSVK03:23,010503:14,3
57Ščevlík Jakub2005M12 NZ TK Nové ZámkySVK02:29,311102:37,0
1Ščevlíková Lara Tereza2011Z-7 1. NZ TK Nové ZámkySVK00:48,02200:31,5
156Šintal Marián1970M40Športový triatlonový klub PezinokSVK18:00,023517:56,4
250Škarba Roman1978B-MŠk Atóm LeviceSVK00:00,0
58Tapušík Patrik2006M12 1. ŠBR PiešťanySVK02:39,011602:42,8
62Tavačiak Timotej2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,012503:12,6
74Tesárová Katarína2004Z14ŠK TRIANSVK06:00,014406:04,4
107Titková Viktória2000Z18ŠK Atóm LeviceSVK14:30,018214:13,0
122Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:10,021613:31,0
23Urbanová Linda2008Z10MPKDKSVK01:36,16401:36,7
207Urvayova Michaela1974FZ 1. Team 3NT BratislavaSVK13:00,014609:42,2
138Valko Igor1996M20Run for Fun - TriathlonSVK15:18,022615:30,1
135Vigláš Pavol1997M20ŠK Atom LeviceSVK13:00,021513:21,8
24Višňovská Ela2008Z10 NZ Team TK Nové ZámkySVK01:38,06301:36,3
123Vrábel Jozef2002M16 Team TRISPORTSVK13:20,022313:43,5
42Vráblová Margaréta2005Z12 Team TRISPORTSVK02:29,09402:30,7
31Zachar Oliver2007M10 NZ Team Nove ZamkySVK01:27,07401:29,0
202Zacharova Julia2001FZ NZ Team Nove ZamkySVK06:20,014505:59,3
40Žikavský Dominik2008M10 1. NZ Team TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK03:00,08102:56,5
217Žikavský Miroslav1983FM Team TK NZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK08:20,00409:29,7
22Žilecká Lucia2007Z10Prestigio realiz teamSVK01:30,85501:33,2
13Žilecký Oliver2010M08 1. Prestigio Realiz teamSVK00:40,04401:41,4
133Žlkovan Jakub2000M18ŠK AQUASPORT LEVICESVK14:00,022514:21,3