Zimný akvatlon pre všetkých, 25.03.2017

Myjava, Areál krytej plavárne, Milana Marečka 270/5, Myjava

Nádeje chlapci/dievčatá (do 11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Pozvánka a propozície na STÚ stránke.
Super Šprint Triatlon FTVŠ Semifinále muži - Gurdensen štart

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
87Arnold Oliver1999M183NITY Triathlon team BartislavaSVK12:30,011511:50,2
1005Badžgoňova Lucia2007Z10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK02:15,02101:58,0
59Balamucky Aleš2002M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK06:10,092
40Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK02:40,05402:44,3
37Beke Ema2004Z12Prestigio Realiz team BASVK02:38,05402:36,5
1006Beke Eva2006Z10- nezistený -SVK01:30,01101:27,9
115Beke Stefan1966M50Prestigio Realiz team BASVK14:45,013214:42,1
120Bekeova Daniela1975Z40- nezistený -SVK16:15,013615:46,9
114Beklemdžiev Ivo1965M50- nezistený -SVK19:01,014618:50,3
135Belan Andrej2000M163nt BratislavaSVK20:00,015113:40,9
68Bičanová Margaréta2001Z16KPŠ NEREUS ŽilinaSVK13:50,012114:10,0
70Bolíková Petra2000Z16TRIAX BratislavaSVK13:30,012413:39,2
77Brunovský Samuel2001M16TriaxSVK11:15,011311:18,7
2Brunovský Simon1993SSTTriax BratislavaSVK00:00,0100017:00,0
117Cisár Jaroslav1961M50Slávia TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVK17:50,014217:43,5
47Cisárová Miroslava2003Z14Prestigio Realiz team BASVK05:45,09305:57,5
9Čelustka Jan1982SSTReprezentácia ČRCZE00:00,0100016:36,7
22Červenka Lukáš1995SSTReprezentácia ČRCZE00:00,0100016:15,7
106Dej Jaroslav1968M40Športový triatlonový klub PezinokSVK21:50,015221:06,0
94Dinžík Viliam1987M20TRIAX BratislavaSVK19:00,015316:37,8
1008Dominová Viktória2007Z10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:48,024
1010Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK01:44,01601:41,0
15Drahovský Tadeáš1997SSTŠBR PiešťanySVK00:00,0100018:21,4
41Dubravík Šimon2004M12ROYAL plavecký klub o.z.,SVK02:30,05302:30,2
3Fazekaš Tadeáš1996SSTŠK Atóm LeviceSVK00:00,0100016:33,5
34Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:44,05502:45,9
1001Gajdošová Barbora2010Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK02:30,033
1016Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:40,01101:34,1
78Grman Matej2000M16ŠK AQUASPORT LeviceSVK11:55,011412:07,6
30Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:45,05102:46,1
7Havlik Robert1991SSTŠK Atóm LeviceSVK00:00,0100017:09,8
12Hettych Daniel2000SSTPrestigio Realiz TeamSVK00:00,0100018:04,4
127Hričina Andrej2010M7-ŠK Atóm LeviceSVK02:30,03402:44,8
80Hromník Marek2001M16ŠTK PezinokSVK13:30,012413:49,6
57Hrtan Mato2002M143NITY Triathlon team BartislavaSVK05:30,08105:58,1
128Hudák Maroš2007M103nt BratislavaSVK02:00,03401:50,6
133Ježíková Zuzana1991Z203nt BratislavaSVK25:00,015621:58,6
93Jurčovič Michal1987M20Športový triatlonový klub PezinokAUT27:00,015528:59,2
11Kalus Jiří1993SSTReprezentácia ČRCZE00:00,0100016:33,7
130Kašubová Aneta2000Z18KPS NEREUS ŽilinaSVK16:30,015116:32,5
131Kašubová Karolína2003Z14KPS NEREUS ŽilinaSVK06:10,08406:04,9
1026Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:22,01301:27,9
31Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:54,05602:55,9
55Keszöcze Jakub2003M143NITY Triathlon team BartislavaSVK06:25,09206:35,2
63Keszöcze Martin1965MF3NITY Triathlon team BartislavaSVK07:45,09507:52,2
103Kindl Marcel1974M40TRIAX BratislavaSVK16:55,014416:55,6
122Kochajda Rudolf1973M40TrenčínSVK14:00,012114:50,0
123Kolenová Blanka1972Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK22:30,015222:04,3
110Komjaty Stefan1974M40TRIAX BratislavaSVK14:10,0126
1020Korbel Jakub2006M10- nezistený -SVK01:57,02501:50,3
81Koreňová Tereza Rebeka1999Z183NITY Triathlon team BartislavaSVK14:12,012614:27,1
91Kovačovský Jakub1999M18TRIAX BratislavaSVK13:00,011112:51,3
90Kozlovský Matúš1998M18TRIAX BratislavaSVK12:59,011113:00,7
95Krížik Michal1992M20- nezistený -SVK19:30,015419:03,5
107Krížik Rudolf1968M40- nezistený -SVK18:30,014519:34,9
97Kršek Matúš1981M20TRIAX BratislavaSVK16:30,014316:08,5
16Kubínek František1988SSTPrestigio Realiz TeamCZE00:00,0100016:07,7
99Kubo Ondrej1993M203NITY Triathlon team BartislavaSVK14:30,013413:40,7
119Laktišová Hana1973Z40ŠK ATÓM LeviceSVK19:00,014120:22,1
1018Laktišová Simona2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:51,02202:10,0
132Leskovský Milan1965M50ŠTK PezinokSVK23:00,0156
39Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:43,05502:32,0
36Mácsaiová Jana2004Z12ŠK AQUASPORT LeviceSVK02:32,05302:32,7
1023Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK01:24,01401:18,2
105Mandák Milan1974M40ŠK ATÓM LeviceSVK23:11,015522:56,1
1002Mandáková Karin2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK01:24,01402:03,1
129Maňová Margaréta2006Z103nt BratislavaSVK02:00,03501:55,0
33Marčeková Viktória2004Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK03:00,063
35Marjaková Nikola2004Z12Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK03:15,06403:03,2
1022Maták Alex2007M10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:24,012
42Mesárošová Martina2003Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:20,08205:26,3
13Mészáros Jakub1991SSTŠK Atóm LeviceSVK00:00,0100018:40,5
96Micek Marek1985M20TRIAX BratislavaSVK13:15,011613:37,7
109Michalec Dušan1974M40Športový triatlonový klub PezinokSVK18:00,014217:39,3
48Michaličkova Zuzana2002Z14KPŠ NEREUS ŽilinaSVK05:00,08305:04,4
1024Miklenčič Jakub2006M10Športový triatlonový klub PezinokSVK02:00,02501:44,1
121Miklóšová Jana1972Z40ŠK ATÓM LeviceSVK21:30,015421:46,5
1015Miklóšová Karolínka2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:47,02401:57,3
60Mikluš Filip2002M143NITY Triathlon team BartislavaSVK08:50,09111:25,0
82Mináriková Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK17:25,014417:02,9
126Mizerák Alex2003M14ŠTK PezinokSVK06:13,09605:52,2
124Mjartan Marian2008M08ŠK ATÓM LeviceSVK01:30,02601:34,5
43Mjartanová Katarína2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:38,08605:41,1
1012Moravská Debora2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:40,01601:34,5
1028Moravská Tamara2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:29,06403:18,8
44Moskáľová Kristína2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:23,08505:41,1
1011Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:22,01301:27,3
49Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK05:23,08505:41,1
1Olšar Ondřej1997SSTReprezentácia ČRCZE00:00,0100015:58,1
108Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK13:29,912313:32,5
89Pavuk Marek1999M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK11:30,011311:18,2
1003Petráš Andrej2008M08Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:50,022
1025Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:28,015
45Piatriková Margaréta2002Z14ŠK AQUASPORT LeviceSVK05:30,08105:35,1
61Pivarčiová Lucia1983ZFŠK ATÓM LeviceSVK08:11,09108:02,0
1029Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:45,05102:44,1
50Podhorná Ema2002Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK04:50,08304:59,4
111Podhorný Marián1975M40Športový triatlonový klub PezinokSVK15:40,013115:33,2
84Polák Juraj1998M183NITY Triathlon team BartislavaSVK13:30,012213:32,4
102Poláková Katarína1995Z20TRIAX BratislavaSVK15:00,013514:49,0
1017Porubská Tatiana2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:45,02301:38,3
4Powada Jakub1993SSTReprezentácia ČRCZE00:00,0100016:36,6
113Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVK19:10,014518:36,8
58Pytel Tomáš2002M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK06:00,09305:50,6
1004Pytelová Janka2006Z10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK02:15,02601:41,5
79Račko Michal2000M16TRIAX BratislavaSVK13:15,012312:48,3
118Riman Peter1958M50TRIATLON TEAM TrnavaSVK19:00,0141
75Riška Dalibor2000M16TRIATLON TEAM TrnavaSVK12:48,011513:03,3
1014Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:45,02301:38,5
1021Salazar Francesco2006M103NITY Triathlon team BartislavaSVK01:26,01501:24,5
32Salazar Stefania2005Z123NITY Triathlon team BartislavaSVK02:45,05602:49,9
56Serafín Juraj2003M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK06:00,09406:03,9
125Schmid Carla1997ZFTRIAX BratislavaSUI10:00,09609:41,8
86Simonides Samuel1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK15:50,012214:07,3
100Siváček Marián1989M20TRIAX BratislavaSVK14:30,013414:19,6
112Skalnik Martin1966M50- nezistený -SVK13:42,012513:37,1
73Slivka Matej2001M16Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK15:15,013515:07,0
1013Slivonova Vanesska2007Z10- nezistený -SVK02:03,02101:54,0
92Smetana Marek1997M203NITY Triathlon team BartislavaSVK11:40,011411:25,7
1007Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:25,01201:27,8
1009Stuchliková Alexandra2006Z10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK02:15,03301:51,4
101Suchá Radka1994Z20TRIAX BratislavaSVK14:15,013314:05,6
38Suchý Gabriel2004M12ŠK ATÓM LeviceSVK02:42,05202:45,1
74Súkeník Jozef2000M16- nezistený -SVK13:00,011612:59,5
62Szabóová Zuzana1979ZFTRIKLUB PopradSVK06:00,09405:45,0
46Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:35,086
83Ščibravá Simona1998Z18TRIAX BratislavaSVK13:40,012515:05,1
21Šiko Jakub1993SSTŠK Aquasport LeviceSVK00:00,0100017:56,8
18Šimko Pavel1982SSTPrestigio Realiz TeamSVK00:00,01000
64Šintál Marián1970M40Športový triatlonový klub PezinokSVK19:00,014618:00,0
54Šintál Marián2003M14Športový triatlonový klub PezinokSVK06:50,09506:34,2
134Špiriak Matej1998M18Aquapark Triathlon Turčianske TepliceSVK15:50,013114:30,1
67Titková Viktória2000Z16ŠK ATÓM LeviceSVK14:35,013214:50,1
85Tolkunov Tomáš1998M18TRIAX BratislavaSVK12:10,011211:48,8
1019Trubíni Martin2004M12ŠK ATÓM LeviceSVK03:00,06304:26,4
51Ulbricht Adam2002M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK05:15,08405:19,2
8Vaclavik Filip1995SSTReprezentácia ČRCZE00:00,0100016:51,3
76Vančo Michal2000M16TRIATLON TEAM TrnavaSVK16:10,0136
17Verbovský Matúš1998SSTŠK Atóm LeviceSVK00:00,0100016:00,8
6Vigláš Pavol1997SSTŠK Atóm LeviceSVK00:00,0100018:54,2
Voľná Rozplavba1918M501000 metrovSVK30:00,001
Voľná Rozplavba1919MF400 metrovSVK10:00,00102:03,4
Voľná Rozplavba2004M12200 metrovSVK05:00,002
Voľná Rozplavba2017M7-100 metrovSVK03:00,003
52Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK05:15,08205:35,3
1027Vráblová Margaréta2005Z12TRISPORTSVK02:40,05202:37,9
116Zboňák Ivan1965M50T.A.T. MartinSVK16:20,014316:47,6
5Žáčik Pavol1999SSTSMTA NitraSVK00:00,0100017:29,0
14Žáčik Peter1999SSTSMTA NitraSVK00:00,0100017:31,2
19Žáčik Šimon1991SSTSMTA NitraSVK00:00,0100017:32,8
98Žember Ondrej1981M20MariankaSVK19:15,0153
72Žlkovan Jakub2000M16ŠK AQUASPORT LeviceSVK14:20,013314:39,7