Levický akvatlon, 20.02.2016

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádeje A chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádeje B chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2km beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
112Adam Slavomír2004M12ŠK TRIAN UMB Banská BystricaSVK02:49,0
21Adamove Jakub2006M10TK Žabka ČadcaSVK02:13,7
3200Antalíková Ivana1998ZFTK Nové ZámkySVK07:10,6
4170Baková Katarína1995Z203NTSVK14:20,0
581Baksa Ľubomír1959M50LeviceSVK20:00,0
622Balamucký Aleš2002M14TK Žabka ČadcaSVK06:52,0
7182Bali Michaela2009Z9-AtlevSVK00:00,0
813Bátovský Boris2005M12ŠK Atóm LeviceSVK02:50,7
92Bátovský Boris2005M10ŠK Atóm LeviceSVK01:20,0
1070Bátovský Milan1971M40ŠK Atóm LeviceSVK27:00,0
1155Bédi Matúš1995M20Triax BratislvaSVK16:00,0
12183Berkesova Lucia2007Z9-SK ATOM LeviceSVK01:00,0
1371Bobrik Radovan1972M40EMKO športovy klubSVK22:00,0
14201Bólová Ivana1999ZFŠK Atóm LeviceSVK09:30,0
1536Brunovský Samuel2001M16TRIAX BRATISLAVASVK12:10,0
1656Brunovský Simon1993M20TRIAXBRATISLAVASVK12:10,0
1724Cícer Andrej2001M14ŠK ATÓMLeviceSVK05:40,0
18184Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK01:20,0
1982Cisár Jaroslav1961M50Triklub FTVS BratislavaSVK18:05,3
20126Cisárová Miroslava2003Z12Prestigio realiz team BASVK02:50,0
2190Černek Samuel Jozef2007M9-TriMaT MartinSVK00:43,5
22139Daňová Zuzana2002Z14KP Aquacity PopradSVK05:12,8
2337Dodok Oliver2000M16Prestigio Realiz TeamSVK13:01,0
24185Dominová Vikória2007Z9-Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK00:55,0
25177Drahošová Alena1973Z40AŠK PezinokSVK24:45,1
26186Drahovská Eliška2007Z9-ŠBR PiešťanySVK01:10,0
27155Drahovská Lýdia1999Z16ŠBR PiešťanySVK13:10,0
2847Drahovský Tadeáš1997M18ŠBR PiešťanySVK12:40,0
2914Drahovský Timotej2004M12ŠBR PiešťanySVK03:50,0
3072Duba Gabriel1969M40ŠK Atom LeviceSVK18:20,0
3157Dubaj Ondrej1996M20SMTA NitraSVK12:00,0
3299Dudášik Martin1984MFŠK ATÓM LeviceSVK06:00,0
33140Dunčková Pavlina2001Z14ŠK IgloviaSVK06:29,7
3458Ďurák Peter1977M20Aj MY sme BEH :)SVK15:30,0
3515Ďurák Šimon2003M12J&T sportteamSVK02:40,0
36100Dvořáček Filip1994MFSK ATOM LeviceSVK08:00,0
3716Farkaš Jakub2003M123Nity triatlon team BASVK03:20,0
38127Fiťková Martina2003Z12Šk Atom LeviceSVK02:52,0
39101Füri Marián1980MFJur nad HronomSVK08:00,0
40187Gajdošova Barbora2010Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,0
41188Gajdošová Žaneta2007Z9-ŠK AtomSVK00:55,0
42115Gál Laura2006Z10SK ATOM LEVICESVK02:00,0
4317Gál Peter2003M12SK ATOM LEVICESVK04:00,0
4438Grman Matej2000M16Aquasport LeviceSVK11:50,0
45116Haulíková Paulína2005Z10ŠK Atóm LeviceSVK01:21,7
46156Havašová Sara2000Z16ŠK IgloviaSVK13:35,8
4739Hettych Daniel2000M16Prestigio realiz teamSVK13:01,0
48171Hollá Patrícia1996Z20ŠK Aquasport LeviceSVK11:50,0
4940Horváth Tibor1999M16Prestigio Realiz sport team BASVK14:20,0
50102Hudák Tomáš1999MFŠK ATÓM LeviceSVK07:00,0
51103Iboš Zoltán1970MFPirana TopoľčanySVK08:00,0
52157Ibošová Laura2000Z16Pirana TopoľčanySVK12:30,0
5383Jacko Andrej1955M50TK Nové ZámkySVK29:00,0
543Jánoš Michal2006M10SK Atom LeviceSVK02:49,0
5573Jánoš Slavomír1972M40SK Atom LeviceSVK16:49,0
56141Jánošová Karin2002Z14ŠK Atom LeviceSVK06:49,0
57178Jánošová Mirka1973Z40SK Atom LeviceSVK19:49,0
5884Janovčík Miroslav1959M50TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK23:00,0
59142Jenčušová Nora2002Z14ŠK Iglovia, Spišská Nová VesSVK05:44,5
60158Jesenská Kristína2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:00,0
61159Kašubová Aneta2000Z16TK Žabka ČadcaSVK18:11,9
62128Kašubová Karolína2003Z12TK Žabka ČadcaSVK03:18,2
63129Katreniaková Zuzana2004Z12MPKDKSVK02:55,6
64104Kazár Dušan1991MFŠK Atóm LeviceSVK09:00,0
6591Kazlov Boris2009M9-LeviceSVK01:20,0
66143Kecerová Dorotka2001Z14MPKDKSVK05:48,3
6718Keszocze Jakub2003M123NT BratislavaSVK03:20,0
68105Keszocze Martin1965MF3NT BratislavaSVK08:00,0
6974Komjaty Stefan1974M40TRIAXSVK14:30,0
7026Konečný Damián2001M14RealizSVK06:01,0
7175Konečný Daniel1971M40RealizSVK16:30,0
7227Konečný Krištof2001M14RealizSVK06:23,0
7328Koren Matus Jakub2002M143NT Triatlon TeamSVK06:08,5
74160Korenova Tereza Rebeka1999Z163NT Triatlon Team BratislavaSVK16:38,2
75106Kotora Jan Filip1991MFTriax BratislavaSVK08:00,0
76202Kováčová Natália1993ZFŠK ATOM LeviceSVK05:30,0
7759Kráľ Radim1990M20TK Nové ZámkySVK14:30,0
7860Krivosudsky Peter1983M203NT BratislavaSVK16:00,0
79107Kršek Matúš1981MFTriaxSVK07:15,0
80144Kubešová Eva2002Z14Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK03:30,0
81203Kuchťáková Viera Vendelína1982ZFŠK Atóm LeviceSVK00:00,0
82145Kupčová Vanesa2001Z14Hronské KľačanySVK00:00,0
83172Kuriačková Ivanka1994Z20ŠK ATÓM LeviceSVK12:30,0
84189Lacková Natália2007Z9-ŠK AquasportSVK01:00,0
85204Laktišová Hana1973ZFSK Atom LeviceSVK07:00,0
86190Laktišová Simonka2007Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK02:00,0
8785Leskovsky Milan1965M50EMKO športový klubSVK24:00,0
88130Libutková Lenka2004Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:10,0
89146Libutková Lucia2001Z14Šk Atóm LeviceSVK05:45,0
9076Mácsai Ladislav1973M40IRONMAN TEAM LeviceSVK14:35,0
91179Machálková Anežka1970Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK16:50,0
92161Machálková Petra2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:30,0
934Marcinek Lukáš2006M10ŠK Atóm LeviceSVK02:00,0
94147Marcineková Michaela2002Z14Levice SK AtómSVK03:00,0
9592Marček Matej2008M9-Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK01:10,0
96131Marčeková Viktória2004Z12Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK03:15,0
97108Martinčík Patrik1984MFŠK Atóm LeviceSVK06:00,0
9893Maták Alex2007M9-TK Žabka ČadcaSVK00:44,0
99132Mesárošová Martina2003Z12MPKDKSVK02:38,4
10061Mészáros Jakub1991M20ŠK Atóm LeviceSVK16:30,0
101205Mészárosová Ema1996ZFŠK Atom LeviceSVK06:00,0
102133Mészárosová Laura2004Z12ŠK ATÓM LeviceSVK04:00,0
10362Miček Marek1985M20TRIAX BRATISLAVASVK13:30,0
10441Mičík Martin2000M16Triaxx BratislavaSVK17:00,0
105173Miholekova Kristina1984Z20Polievkovi skialpinistiSVK20:00,0
106180Miklóšová Jana1972Z40ŠK ATÓM LeviceSVK22:00,0
107191Miklóšová Karolína2007Z9-ŠK Atóm LeviceSVK00:51,0
108162Mináriková Alexandra2000Z16TK Žabka ČadcaSVK18:49,6
10994Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓMSVK00:00,0
110148Mjartanová Katarína2002Z14MPKDKSVK05:48,9
111192Moravská Debora2007Z9-ŠK Atom LeviceSVK00:52,6
112117Moravská Tamara2005Z10ŠK Atom LeviceSVK01:40,0
113149Mudráková Hana2002Z14ŠK ATÓM LEVICESVK06:02,3
114109Nagy Marcel1981MFOS SRSVK08:00,0
11563Nemčok Radoslav1979M20KMT Banská ŠtiavnicaSVK13:05,0
116134Neupaverová Karolína2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:46,3
11764Nováčik Martin1986M20BratislavaSVK17:49,0
11848Očenáš Daniel1997M18ŠK RajaSVK13:30,0
11965Orlický Andrej1977M20Triatlon Team TrnavaSVK12:30,0
12095Oslanec Maximilián Filip2007M9-LeviceSVK02:50,0
12177Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK13:40,0
1225Pál Tomáš2005M10ŠK Atóm LeviceSVK01:35,0
123206Pálová Marcela1972ZFŠK Atóm LeviceSVK10:00,0
12429Paulíny Andrej2001M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK06:20,0
1256Paulíny Šimon2005M10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:16,1
126150Paulínyová Ema2002Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK05:43,5
127207Paulínyová Ľubica1975ZFZdravie v pohybe LučatínSVK10:00,0
128151Paulovičová Romana2001Z143NTSVK08:00,0
12930Pavlák Michal2002M14Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK06:50,0
13042Pavuk Marek1999M16ŠK AQUASPORT LeviceSVK11:30,0
1317Petráš Jakub2006M10Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK01:50,0
132152Piatriková Margaréta2002Z14Aquasport LeviceSVK05:47,0
133110Pilc Milan1983MFAtom LeviceSVK12:00,0
134208Pivarčiová Lucia1983ZFŠK Atom LeviceSVK10:00,0
135118Pivarčiová Nikol2005Z10ŠK atom LeviceSVK01:20,0
136153Podhorná Ema2002Z14PezinokSVK05:00,0
13778Podhorný Marián1975M40PezinokSVK15:00,0
138167Podolinčáková Gabriela1999Z18Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK16:50,0
13979Poprac Vladimir1970M40Prestigio Realiz TeamSVK19:30,0
140168Potančoková Timea1998Z18PK-Banská ŠtiavnicaSVK12:40,0
14143Purgat Lukáš2000M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK17:30,0
14232Pytel Tomáš2002M14TK Žabka ČadcaSVK07:30,0
1439Rebidáš Šimon2005M10Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK01:45,0
144119Reindl Rory2006Z10ŠK AquaSport LeviceSVK01:29,0
14586Riman Peter1957M50Triatlon Team TrnavaSVK20:00,0
14644Riška Dalibor2000M16Triatlon Team TrnavaSVK14:08,8
147163Roháčiková Beáta2000Z16Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK17:10,0
148154Roháčiková Silvia2002Z14Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK06:50,0
149120Rohárová Rebecca2005Z10ŠK TRIAN UMB Banská BystricaSVK01:25,0
150111Roziak Ján1981MF3NT BratislavaSVK06:00,0
151193Rudolphi Mia Sophie2007Z9-ŠK Atóm LeviceSVK00:56,8
15210Salazar Francesco2006M103NTSVK01:26,4
153121Salazar Stefania2005Z103NTSVK01:20,8
154112Salenka František1980MFOS SRSVK08:00,0
155122Selecká Tereza2005Z10TRIAN ŠK UMBSVK01:45,0
15619Serafín Juraj2003M12TK Žabka ČadcaSVK03:15,0
157135Siekelová Emma2004Z12Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK03:05,0
15849Simonides Samuel1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK12:50,0
15920Slimák Adam2004M12KP AquacitySVK02:45,0
16096Slimák Filip2007M9-KP Aquacity PopradSVK00:50,0
161194Slimáková Linda2008Z9-KP AquacitySVK01:00,0
16233Slivka Matej2001M14TK Žabka ČadcaSVK06:10,0
16350Smetana Marek1997M183NT BratislavaSVK11:10,0
16451Smetana Martin1998M183NT BratislavaSVK14:30,0
16567Smetana Miki1988M203NT BratislavaSVK14:30,0
166174Starzlova Andrea1991Z20Prestigio Realiz TeamSVK14:00,0
16768Stranovsky Miroslav1993M20ŠK Atom LeviceSVK15:00,0
168123Stuchlíková Alexandra2006Z10TK Žabka ČadcaSVK02:08,0
169136Sučáková Lucia2003Z12MPKDKSVK02:49,8
170175Suchá Radka1994Z20Triax BratislavaSVK14:10,0
17121Suchý Gabriel2004M12Štúdio L+SSVK03:14,5
172113Šiko Jakub1993MFŠK AQUASPORT LEVICESVK05:55,0
17369Šimalčík Lubomir1984M20Triatlon Team TrnavaSVK15:30,0
17452Špiriak Matej1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:30,0
175176Tavačová Barbora1993Z20Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK15:40,0
176137Tesárová Katarina2004Z12TRIAN ŠK UMBSVK01:29,0
17797Titka Ivan2007M9-ŠK Atóm LeviceSVK00:00,0
178164Titková Viktória2000Z16ŠK ATÓM LeviceSVK15:20,0
17987Tobiaš Peter1949M50TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVK20:00,0
18053Tolkunov Tomáš1998M18TraixSVK12:00,0
18134Toma Jakub2001M14ŠK ATÓM LeviceSVK06:50,0
18211Tomala Michal2005M10TK Žabka ČadcaSVK01:58,6
18380Tomcik Erik1974M40ZvolenSVK20:00,0
184195Tomková Laura2009Z9-ŠK Atóm LeviceSVK00:30,0
185196Tomková Sára2007Z9-ŠK Atóm LeviceSVK00:59,0
186197Tóthová Alica2007Z9-SK ATOM LeviceSVK01:00,0
187169Tóthová Iveta1997Z18Triatlonový klub KošiceSVK13:00,0
188198Tóthová Linda2007Z9-SK ATOM LeviceSVK01:00,0
18945Vančo Michal2000M16Triatlon Team TrnavaSVK18:26,3
19054Viglas Pavol1997M18Sk atom leviceSVK13:00,0
191138Vlčková Dáša2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:46,0
192124Volterová Laura2005Z10LeviceSVK00:00,0
19335Vrábel Jozef2002M14TrisportSVK05:51,0
194199Vrablecová Nina2009Z9-ŠK ATÓM LEVICESVK00:00,0
195125Vráblová Margaréta2005Z10TrisportSVK01:21,0
196181Walterová Andrea1973Z403NTSVK26:01,0
197114Zátopek Ondrej1988MFTriax BratislavaSVK05:40,0
198165Zavadská Alexandra2000Z16Triatlon Team KPŠ Nereus ŽilinaSVK17:50,0
19988Zboňák Ivan1965M50T.A.T. MartinSVK15:45,0
200166Zimanová Miroslava2000Z16ŠK Atom LeviceSVK00:00,0
20198Zoller Áron2009M9-LeviceSVK00:00,0
20246Žlkovan Jakub2000M16aquasport leviceSVK13:45,4