Triatlon Komárno, 21.07.2018

Komárno, Nová Osada, „Mrtvák“ , mapa: 47.780144,18.122127

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 4km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
137Adam Slavomír2004M14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
21Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
316Adamčová Agáta2008Z10motigoSVK
44Adamová Lenka2009Z9-TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
562Balogh Barbara1992ZFZSportriplexHUN
623Bátovský Boris2005M12ŠK Atóm LeviceSVK
734Boháčová Sandra2005Z12motigoSVK
855Drahovský Jozef1975MFVŠBR PiešťanySVK
99Ferianc Filip2008M10motigoSVK
1046Frindrich Ondrej1988MFMRoyal swimming clubSVK
1156Graszl Ján1976MFVTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
1233Grmanová Laura2006Z12Chlpaté GazelySVK
1357Guoth Ivan1968MFVLevanduľaSVK
1447Guoth Michal1995MFMLevanduľaSVK
1548Habrda Boris2002MFMTriatlonovy klub Nové ZámkySVK
1649Haramia Ákos1989MFMmotigoSVK
1730Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
1813Hirschauer Dennis2007M10Prestigio Realiz team BASVK
192Hričina Andrej2010M9-ŠK ATÓM LeviceSVK
2028Juhász Attila2005M12KomárnoSVK
2158Juhász László1966MFVKomárnoSVK
2220Káclová Dominika2008Z10motigoSVK
233Kajan Maxim2009M9-- nezistený -SVK
246Kallová Ella2009Z9-motigoSVK
2521Kallová Sofia2007Z10motigoSVK
2643Katreniaková Zuzana2004Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2738Keszöcze Jakub2003M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
2844Klucarova Alzbeta2004Z14ŠTK PezinokSVK
2910Kníž Filip2008M10Triax BratislavaSVK
308Knížová Katarína2010Z9-Triax BratislavaSVK
3145Kridlová Katarína2004Z14Prestigio Realiz team BASVK
3217Laktišová Simona2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
3311Lenčéš Richard2007M10Prestigio Realiz team BASVK
3436Lizák Filip2004M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
3550Madarász István1981MFMSportriplexHUN
3627Maršálek Maxim2005M12Prestigio Realiz team BASVK
3742Mesárošová Martina2003Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
3840Mizerák Alex2003M14Športový triatlonový klub PezinokSVK
3935Mizeráková Valentína2006Z12Športový triatlonový klub PezinokSVK
4015Moravská Debora2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
4119Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4251Nemčok Tomáš1984MFMKMT Banská ŠtiavnicaSVK
4326Obert Kristián2005M12Plavecký klub SPK BratislavaSVK
4459Ozorák Miroslav1973MFVTK Nové ZámkySVK
4563Pivarčiová Lucia1983ZFZŠK Atóm LeviceSVK
4631Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
4741Romančík Marek2004M14Športový triatlonový klub PezinokSVK
4822Rozsypalova Mia2008Z10- nezistený -SVK
4924Salazar Francesco2006M123NITY Triathlon team BratislavaSVK
5032Salazar Stefania2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
5152Sedláček Peter1985MFMRun for Fun - TriathlonSVK
5253Sitarčík Martin1981MFMMPK DKSVK
5312Slávik Ján2008M10Prestigio Realiz team BASVK
5460Slávik Milan1978MFVPrestigio Realiz team BASVK
5518Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5639Sokol Juraj2004M14ŠBR PiešťanySVK
577Steinemannova Lucia Sofia2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
5861Šintal Marian1970MFVŠportový triatlonovy klub PezinokSVK
5954Škarba Roman1989MFMŠK Atóm LeviceSVK
6025Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
615Tomková Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
6264Uhlár Ľubomír1972MFVPezinokSVK
6314Voľanský Juraj2007M10Prestigio Realiz team BASVK
6429Vráblová Margaréta2005Z12Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK