Triatlon pre všetkých - Kids, žiaci, 05.09.2015

Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero, mapa

Kids: 0,1km plávanie - 5km cyklistika - 1km beh
Sl.pohár Ml.žiaci/ky: 0,1km plávanie - 5km cyklistika - 1km beh
Sl.pohár St.žiaci/ky: 0,2km plávanie - 10km cyklistika - 2km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Adam Slavomír2004M11-Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
2Baláž Filip2001M14+LOPS BratislavaSVK
3Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK
4Brunovský Samuel2001M14+TRIAXSVK
5Cícer Andrej2001M14+ŠK ATÓMLeviceSVK
6Cisárová Mirka2003M12+Prestigio Realiz TeamSVK
7Farkaš Jakub2003M12+3nity triatlon team BASVK
8Fiťková Martina2003Z12+ŠK Atom LeviceSVK
9Gašpar Nikolas2001M14+NemšováSVK
10Grman Matej2000M14+Aquasport LeviceSVK
11Grmanová Laura2006Z11-Chlpaté GazelySVK
12Hanzlikova Simonka2003Z12+Triatlon Team TrnavaSVK
13Haulíková Paulína2005Z11-ŠK ATÓM LeviceSVK
14Holly Matej2007M11-Novi bystricaniaSVK
15Holly Matus2005M11-Novi bystricaniaSVK
16Hrtan Maťo2002M12+3nt BratislavaSVK
17Jánošová Karin2002Z12+SK Atom LeviceSVK
18Jenčušová Nora2002Z12+ŠK IgloviaSVK
19Keszocze Jakub2003M12+3NT BratislavaSVK
20Koreň Matúš Jakub2002M12+3NT BratislavaSVK
21Kotradyova Amalia2003Z12+BratislavaSVK
22Kováčová Karolina2002Z12+Orca BratislavaSVK
23Krajčovičová Tamara2005Z11-Orca BratislavaSVK
24Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
25Kubová Lucia2002Z14+ŠKP KošiceSVK
26Louis Camille2002Z12+Prestigio Realiz TeamSVK
27Marčeková Viktória2004Z11-Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
28Mináriková Alexandra2000Z14+TK Žabka ČadcaSVK
29Mudráková Hana2002Z12+SK Atóm LeviceSVK
30Neupaverová Karolína2003Z12+KP AquaCity PopradSVK
31Pacvlák Michal2002M12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
32Pivarčiová Nikol2005Z11-ŠK ATÓM LeviceSVK
33Podhorná Ema2002Z12+SPK BratislavaSVK
34Remenárova Julka2003Z12+SenecSVK
35Ripková Zora2002Z12+PK Orca BratislavaSVK
36Riška Dalibor2000M14+SenecSVK
37Roháčikovává Beáta2000Z14+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
38Roháčikovává Silvia2002Z12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
39Ružič Tomaš2000M14+SPK BratislavaSVK
40Salazar Stefania2005Z11-3NT BratislavaSVK
41Siekelová Emma2004Z11-Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
42Sládeková Veronika2006Z11-Chlpaté GazelySVK
43Slivka Matej2001M14+TK Žabka ČadcaSVK
44Smekens Jules2003M12+Prestigio Realiz TeamSVK
45Suchý Gabriel2004M11-Štúdio L+SSVK
46Šembera Michal2000M14+3NTSVK
47Šlosar Matej2003M12+SenecSVK
48Šlosar Simon2002M12+SenecSVK
49Titková Viktória2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK
50Toma Jakub2001M14+ŠK Atóm LeviceSVK
51Tomová Nina2005Z11-ŠK Atóm LeviceSVK
52Vaneček Alexander2000M14+Plevník DrienovéSVK
53Vlčková Dáša2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
54Vrábel Jozef2002M12+Nová DubnicaSVK
55Vráblová Margaréta2005Z11-Nová DubnicaSVK
56Walter Jaromír2001M14+3NT BratislavaSVK