Triatlon pre všetkých - Šprint, 05.09.2015

Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero, mapa

Sl.pohár dorastenci/ky, juniori/ky, Open: 0,75km plávanie - 20km cyklistika - 5km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Adamča Norbert1978MopenADA WASTE s. r. o.SVK
2Antala Michal1983MopenKrušovceSVK
3Arnold Oliver1999M16+3NTSVK
4Azuara Jerome1974MopenBERNOHYFRA
5Bartal Richard1969MopenBratislavaSVK
6Bäumlová Karin1990ZopenProcycling DexterSVK
7Bielik Rastislav1991MopenJ&T Sportteam BratislavaSVK
8Brunovský Simon1993MopenTRIAXSVK
9Bydzovsky Jindrich1973MopenRBI Runners, WienCZE
10Coric Bohuslav1959MopenAgrimex teamSVK
11Čaputa Martin1990MopenKráľová pri SenciSVK
12Dubaj Ondrej1996M18+SMTA NitraSVK
13Dudášik Martin1984MopenŠK ATÓM LeviceSVK
14Dušička Michal1987MopenČučoriedkove guľôčkySVK
15Dvořáček Filip1994MopenŠK Atom LeviceSVK
16Fábry Martin1987Mopenfor FUNSVK
17Farkaš Tomáš1968Mopen3NTSVK
18Farkašová Martina1988ZopenBratislavaSVK
19Fazekaš Tadeáš1996M18+ŠK Atom LeviceSVK
20Figura Tomáš1996M18+3NT BratislavaSVK
21Fillo Tomáš1985MopenEzyProtein Sport TeamSVK
22Graszl Ján1976MopenTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
23Grman Branislav1977MopenChlpaté gazelySVK
24Hamerlík Stanislav1970MopenTRIATLON team TrnavaSVK
25Hamrák Richard1997M18+Triatlonový klub KošiceSVK
26Havrilla Gabriel1976MopenSK MultisportteamSVK
27Heglas Ladislav1979MopenZilinaSVK
28Hettych Daniel1998M16+Prestigio Realiz TeamSVK
29Hireš Branislav1976MopenTake it easySVK
30Holly Martin1974MopenNovi bystricaniaSVK
31Holly Peter1975MopenNovi bystricaniaSVK
32Horvát Tomáš1972MopenPiestanySVK
33Hric Juraj1999M16+ŠK IgloviaSVK
34Hrtan Maťo1999M16+3nt BratislavaSVK
35Hrtanova Lucia1988Zopenpro-body.skSVK
36Janda Jiri1969MopenZilinaSVK
37Jarincik Slavomir1985MopenLitmanovaSVK
38Juraško Peter1968Mopenpro-body.skSVK
39Kačic Peter1970MopenNové Mesto nad VáhomSVK
40Karaba Ľubomír1982MopenTJ Dynamo DKSVK
41Karaffová Diana1982ZopenKPŠ Nereus ŽilinaSVK
42Kastier Vladimir1981MopenEYSVK
43Klinčúch Roman1971MopenMas.Ter. RK-PBSVK
44Kostka Jan1997M18+AlcasysSVK
45Kotrady Marcel1973MopenBratislavaSVK
46Kováčová Natália1993ZopenŠK Atom LeviceSVK
47Kozlovský Matúš1998M16+TriaxSVK
48Kráľ František1966MopenŽilinaSVK
49Krepop Martin1982MopenPrestigio Realiz TeamSVK
50Kršiak Milan1973MopenBratislavaSVK
51Kucharcik Jan1977MopenChlpate gazelySVK
52Kucharčík Lukáš1986MopenChlpaté GazelySVK
53Kulkova Eva1983ZopenTJ Dynamo DKSVK
54Louis Matthieu1998M16+Prestigio Realiz TeamFRA
55Mak Maximilián1997M18+Prestigio Realiz TeamSVK
56Matúšek Martin1990Mopen4buddySVK
57Medvid Peter1988MopenUctovnicek amaterSVK
58Migilová Martina1998Z16+KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
59Miklóšová Ivona1996Z18+Šk Atóm LeviceSVK
60Mikoláš Martin1979MopenBratislavaSVK
61Mizera Daniel1999M16+J&TSVK
62Mráz Martin1999M16+3NT BASVK
63Nemčok Tomáš1984MopenKMT Banská ŠtiavnicaSVK
64Novak Lukas1986MopenTJ Dynamo DKSVK
65Novakova Monika1975ZopenTriaxSVK
66Obergries Boris2000M16+New-wave multisportSVK
67Očenáš Daniel1997M18+ŠK RajaSVK
68Peterský Daniel1971Mopen3klub ŠamorínSVK
69Podhorec Rasto1972MopenHainburg a d DonauSVK
70Podhorný Marián1975MopenBratislavaSVK
71Polák Juraj1998M16+3NT BratislavaSVK
72Popovec Adam1990MopenBratislavaSVK
73Remenár Milan1969MopenASK Sportreport PezinokSVK
74Renner Walter1960Mopenck KežmarokSVK
75Simonides Samuel1998M16+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
76Sladek Robert1975MopenChlpaté gazelySVK
77Smetana Marek1997M18+3NT BratislavaSVK
78Smetana Martin1998M16+3NT BratislavaSVK
79Suchá Radka1994ZopenTriaxSVK
80Suchý Gabriel1968MopenŠtúdio L+SSVK
81Suchý Martin1998M16+ŠK Atóm LeviceSVK
82Suliman Peter1984MopenEzyprotein Sport TeamSVK
83Škvarka Peter1983MopenTriax BratislavaSVK
84Šmid Marek1986MopenFSESVK
85Šoš Mario1972Mopenhrnčiarovce nad parnouSVK
86Špiriak Matej1998M16+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
87Šuchová Barbora1997Z18+Slovenský veslársky klubSVK
88Terpák Pavol1986MopenKPŠ NEREUS ŽilinaSVK
89Thurska Gabriela1981ZopenHrom do piecky!SVK
90Tóthová Iveta1997Z18+Triatlonový klub KošiceSVK
91Trojak Martin1981MopenTJ Dynamo DKSVK
92Vajduľák Peter1972MopenTvrdošínSVK
93Valachovic Martin1974MopenBratislavaSVK
94Valachovič Michal1987MopenMalackySVK
95Viglas Pavol1997M18+Sk atom leviceSVK
96Walterová Andrea1973Zopen3NT BratislavaSVK
97Walterová Janka2000Z16+3NT BratislavaSVK
98Zahumensky Martin1979MopenAdastra PartneringSVK
99Zubacký Marko1971MopenPrestigio Realiz TeamSVK
100Žember Ondrej1981Mopencoffeetime.digitalSVK