Triatlon pre všetkých - Olympijský, 05.09.2015

Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero, mapa

Sl.pohár mužov a žien, M-SR pre vekové kategórie: 1,5km plávanie - 40km cyklistika - 10km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Badinka Martin1985M30+AlcasysSVK
2Banák Peter1981M30+BA - RužinovSVK
3Beke Stefan1966M45+Prestigio Realiz TeamSVK
4Bernáth František1959M55+TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK
5Cisár Jaroslav1961M50+Triklub FTVS BratislavaSVK
6Čorbová Nikola1990Z20+Sportdiag teamSVK
7Demčák Martin1978M35+3NTSVK
8Duba Gabriel1969M45+ŠK Atóm LeviceSVK
9Dudášik Martin1984M30+ŠK ATÓM LeviceSVK
10Ďurák Peter1977M35+Aj MY sme BEH :)SVK
11Fazekaš Tadeáš1996M20+ŠK Atom LeviceSVK
12Filo Ľubomír1973M40+Prestigio Realiz TeamSVK
13Fotul Gregor1976M35+Triatlonový klub KošiceSVK
14Galajda Vlado1984M30+Biometric Sport ClubSVK
15Goga Robert1965M50+BratislavaSVK
16Hanes Martin1978M35+New-wave multisportSVK
17Holečko Imrich1956M55+TDM klub KrompachySVK
18Hruzik Roman1972M40+MolFitSVK
19Hurta Robert1976M35+MartinSVK
20Jánoš Slavomír1972M40+SK Atom LeviceSVK
21Janoška Vladko1990M20+Prestigio Realiz TeamSVK
22Jánošová Miroslava1973Z40+SK Atom LeviceSVK
23Janovčík Miroslav1959M55+TK TRIATLON dvory nad ŽitavouSVK
24Janžo Tomáš1976M35+McD machersSVK
25Jung Robert1974M40+LASOSPORTSVK
26Kermietová Veronika1992Z20+Prestigio Realiz TeamSVK
27Keszocze Martin1965M50+3NT BratislavaSVK
28Komjaty Stefan1974M40+SUPERNOVA Triathlon TeamSVK
29Kosiba Jakub1992M20+Double StarSVK
30Kostka Jan1967M45+AlcasysSVK
31Kotvas Radovan1985M30+ALCASYSSVK
32Krak Kristian1965M50+TDM klub KrompachySVK
33Kráľ Radim1990M20+TK Nové ZámkySVK
34Králik Peter1968M45+3NTSVK
35Kubínek František1988M20+Prestigio Realiz TeamCZE
36Kučera Cyprián1981M30+Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK
37Kučerová Miroslava1984Z30+Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK
38Kucharcik Peter1979M35+SenecSVK
39Labaj Ivan1962M50+Epic DohnanySVK
40Lépes Tibor1975M40+Hasiči BratislavaSVK
41Lipták Roman1988M20+Nové ZámkySVK
42Martinčík Patrik1984M30+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
43Martinčík Roman1962M50+Trian šk UMB B.BystricaSVK
44Matocha Mário1983M30+AŠK INTER BratislavaSVK
45Mészáros Jakub1991M20+ŠK Atóm LeviceSVK
46Miklánek Ondrej1983M30+Slávia STUSVK
47Miklóšová Ivona1996Z20+Šk Atóm LeviceSVK
48Miklóšová Jana1972Z40+Šk Atóm LeviceSVK
49Nagy David1967M45+Agrimex teamSVK
50Nemčok Rado1979M35+KMT B.StiavnicaSVK
51Nemečkay Peter1978M35+Laso sportSVK
52Olšan Martin1987M20+Prestigio Realiz TeamCZE
53Ondrej Michal1986M20+GBSVK
54Ozorák Miroslav1973M40+TK Nové ZámkySVK
55Pavlík Ján1989M20+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
56Polcová Natália1997Z20+New-wave multisportSVK
57Poliakova Silvia1986Z20+Derave ponozkySVK
58Pury Jozef1968M45+triaxSVK
59Putala Martin1965M50+BratislavaSVK
60Ráchela Michal1990M20+BratislavaSVK
61Riman Peter1958M55+ŠK TRIATLON team TrnavaSVK
62Riška Peter1964M50+SenecSVK
63Roziak Ján1981M30+3NT BratislavaSVK
64Rybáček Mira1987M20+Prestigio Realiz TeamCZE
65Sedliačik Pavol1973M40+TRIAN SK UMB BANSKA BYSTRICASVK
66Selko Boris1970M45+MartinSVK
67Schweitzerova Marcela1990Z20+TriaxSVK
68Sopko Vladimír1990M20+TTK KošiceSVK
69Soták Martin1994M20+Triatlon Team TrnavaCZE
70Spiller Ivo1964M50+grinavaSVK
71Stranovsky Miroslav1993M20+SK Atom LeviceSVK
72Šima Miloš1973M40+TriaxxSVK
73Šimalčík Lubomir1984M30+Triatlon Team TrnavaSVK
74Šimko Pavel1982M30+Prestigio Realiz TeamSVK
75Šiška Michal1985M30+ALCASYSSVK
76Šteller Peter1970M45+senecSVK
77Ťažký Miloš1984M30+ŽilinaSVK
78Tomasch Roman1982M30+Slavia STUSVK
79Valent Frantisek1983M30+Ziar nad HronomSVK
80Vasko Ondrej1968M45+3athletic PrievidzaSVK
81Vida Tomáš1981M30+PrešovSVK
82Viglas Pavol1997M20+Sk atom leviceSVK
83Voznik Ivan1968M45+Prva Stavebná SporiteľňaSVK
84Wiebauer Tomáš1977M35+www.sansport.skSVK
85Zámečník Lukáš1991M20+3NTSVK