Triatlon pre všetkých - Nádej, Bike, Inline, Štafety, 06.09.2014

Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero

Nádej: 0,1km plávanie - 5km cyklistika - 1km beh
Bike: 0,2km plávanie - 10km cyklistika - 2km beh
Inline: 0,2km plávanie - 10km inline - 2km beh
štafety ja-ty-on: 0,2km plávanie - 10km cyklistika - 2km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Adamča Norbert1978M-BADA WASTE s.r.o. ŠintavaSVK
2Ambrus Peter1983M-Ii-ridersSVK
3Bäumlová Karin1990Z-BProcycling DexterSVK
4Benč Miloš1986M-BamatérSVK
5Berger Adam
František Frkala
Andrej Burdiga
1999S-KFanatix BratislavaSVK
6Blaško Honzo1984M-BČAU PEŤ!!!SVK
7Catlos (stafeta Ciit1) Marek
Marek Fric
Matus Hornak
1981S-FCIITSVK
8Dudas Oliver
Jan Svantner
Marek Catlos
1983S-FCIIT2SVK
9Dušička Marián1966M-BTrvalo tuhé svalySVK
10Dušička Michal1987M-BTrvalo tuhé svalySVK
11Grellneth Danka1975Z-BLTT - Len Tak TakHUN
12Grellneth Igor1967M-BLTT - Len Tak TakHUN
13Holček Roman1965M-BamaterSVK
14Kiral-vargová Eva1976Z-Bpre RADOSŤSVK
15Kopúnek Peter1984M-BamatérSVK
16Krajčovič David1989M-I3athletics PrievidzaSVK
17Kršek Matúš1981M-BMUWSVK
18Marendiak Vladimír1951M-BŽilinaSVK
19Marendiaková Lenka
Peter Marendiak
Nela Adámková
1983S-R1.československá štafetaCZE
20Meľuch Rastislav1978M-BPávoví NurminátoriSVK
21Miček Marek1985M-BCOLOMAXSVK
22Miholeková Kristína
Pavol Bigoš
Michal Laurenčik
1984S-KKiqebiSVK
23Mikolaj Maros1989M-BBratislavaSVK
24Minarovič Matej1993M-BKysucké Nové MestoSVK
25Ozoráková Miroslava
Martin Ozorák
Miroslav Ozorák
1999S-ROzorákovciSVK
26Pánek Vladimír

1971S-RSandokanSVK
27Práger Juraj1984M-NŠportservis Team BratislavaSVK
28Ricanek Martin1982M-BCOLOMAXSVK
29Ripka Igor1965M-BIRDATASVK
30Ripka Oliver
David Zigo
Viktor Mach
1998S-KTraja MakaciSVK
31Ripka Peter1970M-BAmatérSVK
32Ripková Andrea1970Z-BRusovceSVK
33Slezáková Eva1986Z-BESSVK
34Suchý Gabriel
Simona Slivková
Matej Minarovič
1968S-RHorniaciSVK
35Suchý Gabriel1968M-BVeľké ÚľanySVK
36Šabo Zuzana1984Z-IZačiatočník amatér - prváčka :)SVK
37Šuchová Barbora
Juraj Šuch
Branislav Šuch
1997S-RSlovenský veslársky klub BASVK
38Vallo Lukáš1987M-BAmaterSVK
39Vandlik Tomas
Matej Chalama
Jan Filip Kotora
1989S-K3ja kamaratiSVK
40Veizer Lukáš1982M-BTriaxxSVK
41Veizerová Lucia
Kršek Matúš
Veizer Lukáš
1981S-KTriaxx vajíčkový šalátSVK
42Zajac Vladimír1958M-BamaterSVK