Triatlon pre všetkých - Šprint, 06.09.2014

Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero

Sl.pohár dorastenci/ky, juniori/ky, Open: 0,75km plávanie - 20km cyklistika - 5km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Adame Peter1972MopenRunshopSVK
2Antala Michal1983Mopen-SVK
3Bakova Katarina1995Z18+sk atom leviceSVK
4Balážová Mária1981ZopenAikido dojo GenkanSVK
5Balog Albert1969MopenTTK KošiceSVK
6Belanová Beata1983ZopenPekáreň KvetoslavovSVK
7Bernáth František1959MopenTK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK
8Bezecny Michal1985MopenČiga biga team marathonSVK
9Cabadaj Juraj1982MopenTriaxSVK
10Cecetka Dano1970MopenMOLfit 3team BratislavaSVK
11Čula Tibor1988MopenTriklub FTVŠ BratislavaSVK
12Demovič Dušan1967MopenBratislavaSVK
13Dodok Patrik1973MopenSportdiag teamSVK
14Drahovský Tadeáš1997M16+ŠBR PiešťanySVK
15Drienovsky Vlado1984Mopen-SVK
16Dubaj Ondrej1996M18+SMTA NitraSVK
17Dubeň Branislav1997M16+Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK
18Dudášik Martin1984MopenŠK Atóm LeviceSVK
19Dulayová Lucia1983Zopenmolfit 3teamSVK
20Ďurišin Peter1998M16+TriaxSVK
21Eibner Peter1985Mopen-SVK
22Fajnorova Martina1983ZopentriaxSVK
23Farber Tomas1979MopenNemamSVK
24Fazekas Zsolt1975MopenTK Nové ZámkySVK
25Fazekaš Tadeáš1996M18+ŠK ATÓM LeviceSVK
26Figura Tomáš1996M18+Realiz sport teamSVK
27Fritz Samuel1994MopenTriaxSVK
28Gajdosova Ivana1997Z16+Triathlon team KošiceSVK
29Gajdoš Tomáš1996MopenKošiceSVK
30Gajdošík Andrej1987MopenZilinaSVK
31Gossányi Peter1972MopenSportDiag TeamSVK
32Halvoňová Iveta1959ZopenRealiz sport teamSVK
33Hamrák Richard1997M16+Triatlonový klub KošiceSVK
34Harčarik Peter1973MopenMARTINSVK
35Helmecy Maroš1988MopenVSEMvsSVK
36Horak Michal1982MopenTatra BankaSVK
37Horvát Tomáš1972MopensamostatneSVK
38Horvatova Lubica1970ZopenChorvatsky GrobSVK
39Hrtan Zolo1971MopenLarynx team BratislavaSVK
40Hruzik Roman1972MopenMolFit3TEAMSVK
41Chlebovec Samuel1998M18+ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
42Chovanec Michal1984MopenBardejovSVK
43Jalč Ľubomír1983MopenKPMGSVK
44Jánošová Mirka1973ZopenŠK Atóm LeviceSVK
45Jároši Patrik1997Mopen...SVK
46Jovanovič Filip1998M16+amaterSVK
47Juraško Peter1968MopenKošiceSVK
48Jurčiak Marek1987Mopen-SVK
49Jurkovic Jakub1994MopenTriaxSVK
50Karaba Ľubomír1982MopenTJ Dynamo DKSVK
51Karaffova Diana1982ZopenKPS Nereus ZilinaSVK
52Keszocze Martin1965MopenRealizSportTeam BratislavaSVK
53Konrad Filip1988MopenVK DunajčíkSVK
54Kozlovský Matúš1998M16+Triax BratislavaSVK
55Krafská Katarína1983ZopenTriaxxSVK
56Krajčirovič Tomaš1969Mopenrunshop running expertSVK
57Krajnak Pavol1952MopentriaxxSVK
58Kráľ František1966MopenŽilinaSVK
59Kráľ Radim1990MopenKKK KomárnoSVK
60Krepop Martin1982MopenRealiz Sport TeamSVK
61Kršiak Milan1973MopenAsseco Running ClubSVK
62Kucsera Miki1969MopenNovozamocka strelaSVK
63Kucharčík Lukáš1986MopenChlpaté GazelySVK
64Kuchárek Jakub1997M16+Realiz sport teamSVK
65Lederer Lukas1994MopenTriaxSVK
66Macek Kamil1996M18+ŠK Atóm LeviceSVK
67Matocha Mário1983MopenAŠK Inter BratislavaSVK
68Matúšek Martin1990MopenTriaxSVK
69Matyšek Michal1962MopenCK FalangeSVK
70Mäsiar Ľubomír1984MopenCK Dukla BratislavaSVK
71Medvid Peter1988Mopenn/ASVK
72Melicháč Lukáš1997M16+ŠBR PiešťanySVK
73Migilová Martina1998Z16+KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
74Miklóšová Ivonka1996Z18+ŠK ATÓM LeviceSVK
75Miklóšová Jana1972ZopenŠK ATÓM LeviceSVK
76Mikolas Martin1979MopenBratislavaSVK
77Nagy David1967MopenPenatiSVK
78Nemčok Rado1979MopenTriaxSVK
79Nemčok Tomáš1984MopenKMT Banská ŠtiavnicaSVK
80Novakova Monika1975ZopenTriaxxSVK
81Očenáš Daniel1997M16+ŠK RAJA BBSVK
82Paškan Martin1967Mopenfit & fun clubSVK
83Pašteka Mikuláš1982MopenČekan Mekenroff 1897SVK
84Pavlík Ján1989MopenTRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
85Perdík Pavol1987MopenTím Ivana HanákaSVK
86Peterský Daniel1971MopenKTL BratislavaSVK
87Petrovičová Ema1997Z16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
88Podhorský Samuel1996M18+TriMaT MartinSVK
89Pohrebovič Roman1969MopenHerbalife teamSVK
90Polák Juraj1998M16+Realiz Sport TeamSVK
91Rácz Peter1987MopenDiscreditSVK
92Ráchela Michal1990MopenTím Ivana HanákaSVK
93Remenár Milan1969MopenASK SportReport PezinokSVK
94Repčík Marek1976MopentechwoodSVK
95Repka Tomáš1981MopenLasosportSVK
96Ripka Oliver1998M16+PK Orca BASVK
97Riška Peter1964MopenPiccard SenecSVK
98Rogel Branislav1972MopenSpotDiagSVK
99Sedliacik Pavol1973Mopensbr piestanySVK
100Schmiedl Gustáv1964MopenGabbo SenecSVK
101Simonides Samuel1998M16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
102Sliacky Matúš1995M18+3NT Triathlon TeamSVK
103Smetana Marek1997M16+Realz Sport TeamSVK
104Smetana Martin1998M16+Realiz Sport TeamSVK
105Soták Martin1994MopenTriatlon Team TrnavaSVK
106Stromko Erik1972MopenBreznansky šmalecSVK
107Suchý Martin1998M16+ŠK Atóm LeviceSVK
108Szabó Peter1982MopenTK Nové ZámkySVK
109Šiška Ondrej1991MopenxxxSVK
110Špiriak Matej1998M16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
111Šteuček Branislav1968MopenAquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
112Šteuček Martin1994MopenAquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
113Šteuček Tomáš1998M16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
114Šulaj Martin1995M18+ŠK RAJA BBSVK
115Terpák Pavol1986MopenKPŠ NEREUS ŽilinaSVK
116Tomasch Peter1985MopenSTU BratislavaSVK
117Tóth Nikolaj1996M18+ŠBR PiešťanySVK
118Tóthová Iveta1997Z16+Triatlonový klub KošiceSVK
119Turna Stefan1970MopenAsseco running clubSVK
120Valachová Lucia1997Z16+Dukla Trenčín TREKSVK
121Valachovic Martin1974MopenBASVK
122Valachovič Michal1987MopenMalackySVK
123Vaňová Martina1988ZopenCentrum MEMORYSVK
124Vavrík Tomáš1989MopenChlpate gazelySVK
125Veizerova Lucia1981ZopentriaxSVK
126Verbovský Matúš1998M16+ŠK Atóm LeviceSVK
127Vigláš Pavol1996M18+Šk Atom LeviceSVK
128Vrba Michal1981MopenDoprastavSVK
129Zambova Denisa1986ZopenkarlovkaSVK
130Zanovitová Lenka1996Z18+TriMaT MartinSVK
131Zátopek Ondrej1988Mopen-SVK
132Zipaj Peter1979Mopen-SVK