Quadrathlon 2017, World Championship, 12.08.2017

Slovakia, Komárno, map

Sprint quadrathlon 750m swim - 20km bike - 4km kayak - 5km run
Šprint quadrathlon 750m plávanie - 20km cyklistika - 4km kajak - 5km beh


Entry fee / Štartovné:
Till / doIndividualRelay
31.5.201735€55€
30.6.201745€70€
31.7.201755€90€
12.8.2017 without T-shirt / bez trička60€110€


Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
11Andrea Gőcze2000WyouthHódy TataHUN
261Appelt Peter1949M60+LGV Marathon Giessen/ECST 2000 RaunheimGER
319Balázs Ádám1998MjuniorHonvédHUN
42Balázs Kata2000WyouthHonvédHUN
547Binder Richard1966M50+WEBER KAYAKSVK
65Bodolai Fanni1995WU23Tiszaújvárosi Vízi Sport EgyesületHUN
76Bognár Anna1995WU23Tiszakécse VSEHUN
8100Manas Lukáš
Rozsypal Peter
Roman Czirók
2005relayDunajklub KamzíkSVK
934Bucek Michal1981MEliteTatran karlova VesSVK
1051Cazzato Giovanni1965M50+CUS Bari ASDITA
1135Corominas Bertran Albert1981MEliteNATACIÓ BANYOLESESP
1239Costanza Ignazio1977M40+Asd cus bariITA
1345Csima Ferenc1972M40+HungaryHUN
1498Novovesky Tomas
Hasa Michal
Csirik Jiri
1992relayjeste nevim reknem pakCZE
157Danišová Veronika1993WEliteDunajklub Kamzík BratislavaSVK
1615Didon Amaury2000MyouthNaveco SEVFRA
1746Didon Jean-philippe1967M50+Naveco SEVFRA
1832Dinka Marek1982MEliteVK TatranSVK
1925Dušička Michal1987MEliteČučoriedkove GuľôčkySVK
2011Fiedlerová Zuzana1975W40+Dunajklub Kamzík BratislavaSVK
2124Gergő Badar1990MEliteDuna Aszfalt Tiszakécske VSEHUN
2299Libová Emma
Hanúsková Miriam
Barčáková Sofia
2001relayDunajklkub Kamzík BratislavaSVK
2321Grőger Mátyás1996MU23BP HonvédHUN
2459Grohmann Heinz1953M60+RTC "Bernburger Bären"GER
254Grolmusová Bibiána1999WjuniorKajak Kanoe Klub KomárnoSVK
2660Grosser Leo1952M60+SSF BonnGER
2737Halasz Amade1979MEliteMecsek Maraton TEAMHUN
2840Halasz Arnold1976M40+Team PityeszHUN
2923Havlovič Miroslav1994MEliteAdastra PartneringSVK
3048Horváth Zsolt1966M50+Budaörs TriatlonHUN
3113Huyton Margaret1950W60+BQA/MADCCGBR
3258Charlet Klaus1954M60+Ksv Ajax Neptun BerlinGER
3396Jakub Černý
Vít Zbirovský
Lubomír Jadrný
1973relayRadost až na kostCZE
3457Kavanagh John1955M60+BQA/MADCCGBR
3553Kobera Jiří1961M50+KKJ TýnCZE
363Koberová Magdaléna2000WyouthKKJ TýnCZE
3733Kunderer David1982MEliteQuadrathlonteam UlmGER
3817Lazur Barnabás1999Mjuniorgraboplast GyőrHUN
3941Martinou Laurent1976M40+USMTFRA
4056Mejzlík Petr1959M50+TJ Spartak TřebíčCZE
4112Mielke Ellen1962W50+KC AltrheinGER
4254Mielke Karsten1961M50+KC AltrheinGER
4362Mikoláš Zdeněk1949M60+KLM - TřebíčCZE
4426Misik Matej1987MEliteDunajčíkSVK
4527Monteagudo Leal Jonathan1987MEliteClub Triatlón CoruñaESP
4644Ozorák Miroslav1973M40+TK Nové ZámkySVK
4728Pavlík Tomáš1987MEliteUSK PrahaCZE
4829Peces García Enrique1987MEliteClub Triatlón Ondarreta AlcorcónESP
4952Pietrzak Romek1963M50+GREEN TEAM RAKOWNIAPOL
5018Rácz Dániel1999MjuniorMecsek Maraton TeamHUN
5142Roušavý Leoš1976M40+Hradec KrálovéCZE
528Salmova Nina1992WEliteDunajčíkSVK
5349Schmidt Christian1966M50+Quadrathlon Team UlmGER
5443Schmuck Ádám1973M40+Seakayaking.huHUN
5555Skalický Zdeněk1960M50+Pluto team PrahaCZE
5697Matěj Kozubek
David Kotrč
Tom Svoboda
1985relayUnder Armour CZCZE
5731Svoboda Tomas1985MEliteUnder Armour CZCZE
5820Szabó Michael1997MU23STU , SvFSVK
5950Tamás Alexander1966M50+PezinokSVK
6016Tanka Tamás2000MyouthKKK KomárnoSVK
6114Tapaszti Bence2001MyouthSarkpont Kajak-Kenu és Quadratlon SEHUN
629Teichert Lisa Maria1991WEliteQuad-Team WSC HeidelbergGER
6336Teichert Stefan1980MEliteQuad-Team WSC HeidelbergGER
6422Tibor Lőrincz1995MU23TVSEHUN
6510Weber Lucia1980WEliteWEBER KAYAKSVK
6630Wintermayr Jens1986MEliteTVK 1877 EssenGER
6738Zahumensky Martin1979MEliteAdastra PartneringSVK