Duatlon Krompachy, 19.09.2015

Krompachy, Námestie Slobody, mapa

Sl.pohár Ml.žiaci/ky: 2km beh - 6km cyklistika - 1km beh
Sl.pohár St.žiaci/ky: 3km beh - 10km cyklistika - 1,5km beh
Sl.pohár dorastenci/ky, juniori/ky, Open: 5km beh - 19km cyklistika - 2,5km beh
Sl.pohár mužov a žien v krátkom duatlone: 10km beh - 38km cyklistika - 5km beh
Pre šprint a krátky duatlon je drafting (jazda v háku) zakázaný!

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Adamcová Blanka1962Z40+Triatlon team Dolný KubínSVK
2Bernáth František1959M50+TK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
3Cibula Roman1971MopenKošiceSVK
4Cisár Jaroslav1961M50+Triklub FTVS BratislavaSVK
5Daňová Zuzana2002Z14+KP Aquacity PopradSVK
6Dinžík Viliam1987M20+TriaxxSVK
7Dunčková Pavlína2001Z14+ŠK IgloviaSVK
8Dvorská Ivana1999Z16+ŠK IgloviaSVK
9Frlička Eduard2000M14+ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
10Gajdoš Rastislav1997M18+Hospitality Triathlon TeamSVK
11Handlovsky Patrik1999M16+šk rajaSVK
12Hanzlikova Simona2003Z12+TTT TrnavaSVK
13Holiga Ján1977M20+KBL ŠKP MartinSVK
14Ivanovová Eliška2002Z12+ŠK IgloviaSVK
15Jenčušová Nora2002Z12+ŠK IgloviaSVK
16Kaľavský Július1976MopenAll4Run MargecanySVK
17Kohoutkova Zora1989Z20+PrahaCZE
18Kopernicka Erika1975Z40+ŠK Atóm LeviceSVK
19Kopernický Tobias2003M12+ŠK Atóm LeviceSVK
20Koren Matus Jakub2002M12+3NT BratislavaSVK
21Kostelník Eduard1972MopenLevoča XC ski teamSVK
22Kostelník Viliam1999M16+Levoča XC ski teamSVK
23Koštial Adam2002M12+Levoča XC ski teamSVK
24Kovalančík Martin1985MopenBanská BystricaSVK
25Krak Kristian1965M50+TDM klub KrompachySVK
26Kraviansky Daniel1994M20+pro-body.skSVK
27Kubová Lucia2002Z14+ŠKP- KošiceSVK
28Kučera Cyprián1981M20+Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK
29Kučerová Miroslava1984Z20+Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK
30Macko Matúš2001M14+Trian SK UMBSVK
31Neupaverová Karolína2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
32Petrovičová Ema1997Z18+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
33Pukluš Radoslav1990M20+Spišská Nová VesSVK
34Purgat Lukáš2000M14+TRIAN ŠKUMBSVK
35Repková Lucia1998Z16+Levoča XC ski teamSVK
36Repková Petra2001Z14+Levoča XC ski teamSVK
37Slama Jozef1962M50+KZT DonovalySVK
38Šimko Pavel1982M20+Prestigio Realiz SportteamSVK
39Šteller Peter1970MopenSenecSVK
40Štilla Peter1989M20+Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
41Ťapušík Miroslav1973M40+hasiči HandlováSVK
42Vasko Ondrej1968M40+3athletic PrievidzaSVK
43Vnenčák Matúš1988M20+DYNAFITSVK
44Vojník Marek1973M40+Trian ŠK UMBSVK
45Ziman Peter1997M18+ŠK Atom LeviceSVK