Duatlon Krompachy, 14.09.2013

Krompachy, Námestie Slobody

Sl.pohár Ml.žiaci/ky: 2km beh - 6km cyklistika - 1km beh
Sl.pohár St.žiaci/ky: 3km beh - 10km cyklistika - 1,5km beh
Sl.pohár juniori/ky, Open: 5km beh - 19km cyklistika - 2,5km beh
M-SR mužov a žien v krátkom duatlone, Sl.pohár V1 a V2: 10km beh - 38km cyklistika - 5km beh
Pre šprint a krátky duatlon je drafting (jazda v háku) zakázaný!

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Bako Kristián1994M16+Slávia ŠG TNSVK
2Berka Martin1987M20+Triaxx BratislavaCZE
3Bielik Ivan1975MopenSPORTDIAGSVK
4Bielik Oliver2004M12+sportdiagSVK
5Bielikova Lubomira1978ZopenTAT MartinSVK
6Bujdoš Radoslav1974M20+KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
7Bujdoš Radoslav1975M20+KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
8Čižmarik Radovan1971M40+ŠK Leontínka KošiceSVK
9Daňová Zuzana2002Z12+KP Aquacity PopradSVK
10Dunčko Juraj2000M12+ŠK IgloviaSVK
11Dunčková Pavlína2001Z12+ŠK IgloviaSVK
12Dvorská Ivana1999Z14+ŠK Iglovia Spišská Nová VesSVK
13Dzivjak Tomáš2004M12+KP Aquacity PopradSVK
14Dzivjaková Broňa2001Z12+KP Aquacity PopradSVK
15Fazekaš Tadeáš1996M16+ŠK Atóm LeviceSVK
16Frlička Eduard2000M12+ŠK IgloviaSVK
17Gajdoš Rastislav1997M16+Hospitality Triathlon TeamSVK
18Hamrák Richard1997M16+Triatlonový klub KošiceSVK
19Harmanová Radka1996Z16+Gymnázium KrompachySVK
20Havašová Sára2000Z12+ŠK IgloviaSVK
21Holečko Imrich1956M50+MŠK TDM KrompachySVK
22Holiga Ján1947M50+KBL ŠKP MartinSVK
23Holiga Ján1977M20+KBL ŠKP MartinSVK
24Hric Juraj1999M14+ŠK IgloviaSVK
25Hronec Kamil1981MopenPKP Spisske VlachySVK
26Hrtan Maťo2002M12+Larynx team BratislavaSVK
27Chlebovec Samuel1998M14+ŠK IgloviaSVK
28Ivančo Michal1970M40+Triklub BratislavaSVK
29Janovčík Miroslav1959M50+TK TRIATLON Dvory / Žitavou SVK
30Juraško Peter1968MopenKošiceSVK
31Jurčo Andrej1968MopenGánovceSVK
32Jurčo Michal1995M16+GánovceSVK
33Kaľavský Július1976M20+All4Run MargecanySVK
34Kampczyk Karol1976MopenSpišská Nová VesSVK
35Kleja Denis1999M14+ŠK IgloviaSVK
36Koreň Matúš Jakub2002M12+REALIZ SPORTTEAMSVK
37Koreňová Terezka1999Z14+REALIZ SPORTTEAMSVK
38Kovalík Miroslav1975M20+bezSVK
39Kozáková Zuzana1999Z14+ŠK IgloviaSVK
40Kučera Cyprián1981M20+Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK
41Macek Kamil1998M14+Šk Atóm LeviceSVK
42Madič Viktor1999M14+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
43Mosný Peter1987M20+TRIAX BRATISLAVASVK
44Mráz Martin1999M14+REALIZ SPORTTEAMSVK
45Ozorák Miroslav1973M40+TK Nové ZámkySVK
46Ozoráková Miroslava1999Z14+TK Nové ZámkySVK
47Papcun Miroslav1969M40+KošiceSVK
48Pavlík Vladislav1969MopenPopradSVK
49Petras Lukáš1991MopenKP Aquacity PopradSVK
50Petrovičová Ema1997Z16+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
51Polák Juraj1998M14+REALIZ SPORTTEAMSVK
52Rigda Jakub2004M12+KP Aquacity PopradSVK
53Roziak Ján1981M20+REALIZ SPORTTEAMSVK
54Simonides Samuel1998M14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
55Slimák Adam2004M12+KP Aquacity PopradSVK
56Smetana Martin1998M14+REALIZ SPORTTEAMSVK
57Sopko Vladimír1990M20+Triatlonový klub KošiceSVK
58Širilová Terézia1999Z14+ŠK IgloviaSVK
59Šmída Matej1991M20+ŠBR PiešťanySVK
60Špiriak Matej1998M14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
61Šteuček Tomáš1998M14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
62Švaňa Branislav2000M12+Triatlonový klub KošiceSVK
63Švaňa Roman1964M40+Triatlonový klub KošiceSVK
64Tache Tomáš1976MopenSIC KošiceSVK
65Tokarčík Ján1975MopenSpišská Nová VesSVK
66Toma Jakub2001M12+ŠK Atóm LeviceSVK
67Trnkusová Barbara1994Z16+ŠK ATÓM LeviceSVK
68Uličný Michal1990MopenMultisportSVK
69Verbovský Matúš1998M16+ŠK Atóm LeviceSVK
70Walter Jarko2001M12+REALIZ SPORTTEAMSVK
71Walterová Janka2000Z12+REALIZ SPORTTEAMSVK
72Zámečník Lukáš1991M20+3NT Triathlon TeamSVK
73Ziman Peter1997M16+ŠK Atom LeviceSVK