Triatlon Hurbanovo Žiaci starší, mladší, nádeje, 08.09.2018

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 5km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 10km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1265Adamča Norbert2011M08 Team motigoSVK
2225Adamčová Agáta2008Z10 Team motigoSVK
3207Baluchová Nela2009Z08ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
4285Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK
5101Beke Ema2004Z14 Team Prestigio Realiz team BASVK
6235Beke Eva2006Z12 Team Prestigio Realiz team BASVK
7281Bezák Matej2007M10 Team JaníkovceSVK
8211Bezáková Lucia2010Z08 Team JaníkovceSVK
9237Boháčová Sandra2005Z12motigoSVK
10293Burt Tobias2010M08 1. Kralova Pri SenciSVK
11266Cesnek Šimon2010M08motigoSVK
12226Cesneková Lara2008Z10motigoSVK
13261Cibula Roman2010M08TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
14208Cícerová Laura2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK
15201Danielová Petra2011Z7- Team MTB KolečkoSVK
16229Danielová Táňa2005Z12 Team 3NITY Triathlon team BratislavaSVK
17224Dominová Viktória2007Z10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
18221Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
19272Drobný Matej2007M103NITY Triathlon team BratislavaSVK
20119Dubravík Šimon2004M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
21253Fejdi Filip2011M7-3NITY Triathlon team BratislavaSVK
22215Fejdiová Margaréta2008Z103NITY Triathlon team BratislavaSVK
23102Fekete Nina2004Z14Prestigio Realiz team BASVK
24284Fotul Branislav2005M12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
25275Fotul Richard2008M10 Team TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
26217Fotulová Alexandra2007Z10 Team TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
27118Fronc Juraj2003M14Prestigio Realiz team BASVK
28264Gajdošík Tomáš2009M08Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK
29103Gajdošová Natália Mária2003Z14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
30238Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
31230Grmanová Laura2006Z12Chlpaté gazelySVK
32202Grmanová Nelly2011Z7-Chlpaté gazelySVK
33117Hájnik Michal2003M14 Team TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
34104Hájniková Anna2004Z14 Team TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
35219Hájniková Zuzana2008Z10 Team TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
36228Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
37262Hričina Andrej2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK
38283Juhász Attila2005M12 KN Team KomárnoSVK
39269Kajan Maxim2009M08DulovceSVK
40260Kalinovský Gregor2009M08 1. Team Dunajská LužnáSVK
41252Kalinovský Jerguš2011M7- 1. Team Dunajská LužnáSVK
42203Katrenič Mia Ema2011Z7-3NITY Triathlon team BratislavaSVK
43116Keszöcze Jakub2003M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
44105Kľučárová Alžbeta2004Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK
45282Kníž Filip2008M10TRIAX BRATISLAVASVK
46257Korim Samuel2011M7-KošiceSVK
47292Kostoláni Alexander2009M08ŠTK PezinokSVK
48115Kosťov Jakub2004M14 Team 3klub ŠamorínSVK
49289Kováč Adam2006M12Prestigio Realiz team BASVK
50106Kridlová Katarína2004Z14Prestigio Realiz team BASVK
51214Laktišová Simona2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
52271Lúč Daniel2007M10- nezistený -SVK
53280Mandák Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
54209Mandáková Karin2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK
55240Miklošová Karolína2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
56270Mikuška Richard2008M10ŠK ATOM LEVICESVK
57251Mikuška Tomáš2011M7-ŠK ATÓM LeviceSVK
58222Moravská Debora2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
59114Motaj Marek2003M14Prestigio Realiz team BASVK
60107Neupaverová Karolína2003Z14TRIKLUB PopradSVK
61113Nôška Martin2003M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
62256Pastor Leonard2011M7-- nezistený -SVK
63273Pavlík Tomáš2008M103NITY Triathlon team BratislavaSVK
64206Pavlíková Zuzana2010Z083NITY Triathlon team BratislavaSVK
65276Peško Adam2009M08TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
66274Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
67227Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
68112Podhorný Šimon2003M14 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK
69231Popovičová Loriana2005Z12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
70218Popovičová Viviana2008Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
71213Porubská Tatiana2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
72287Rebidáš Šimon2005M12Turčianske TepliceSVK
73111Romančík Marek2004M14Športový triatlonový klub PezinokSVK
74223Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
75286Salazar Francesco2006M123NITY Triathlon team BratislavaSVK
76232Salazar Stefania2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
77279Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
78259Seemann Oliver2009M08- nezistený -SVK
79236Selecká Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
80108Siekelová Emma2004Z14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
81234Sládeková Veronika2006Z12Chlpaté gazelySVK
82216Slivonova Vanessa2007Z10STK PEZINOKSVK
83277Sporyshev Dmitry2008M10TRIAX BratislavaRUS
84210Steinemannova Lucia Sofia2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK
85233Stretavská Natália2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
86263Stretavský Oliver2010M083NITY Triathlon team BratislavaSVK
87267Stretavský Radovan2009M083NITY Triathlon team BratislavaSVK
88110Suchý Gabriel2004M14 Team ŠK ATÓM LEVICESVK
89290Šabo Michal2006M12Prestigio Realiz team BASVK
90288Ščevlík Jakub2005M12 NZ Team TK Nové ZámkySVK
91204Ščevlíková Lara Tereza2011Z7- NZ Team TK Nové ZámkySVK
92109Šintal Marián2003M14Športový triatlonový klub PezinokSVK
93258Taha Adam2011M7-motigoSVK
94268Taha Marwan2009M08motigoSVK
95205Tomková Laura2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK
96254Varga Peter2011M7-TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
97220Vargová Ema2008Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
98212Višňovská Ela2008Z10 NZ Team TK Nové ZámkySVK
99195Vitková Alexandra2004Z14ŠTK PezinokSVK
100239Vitková Natália2007Z10ŠTK PezinokSVK
101278Voľanský Juraj2007M10Prestigio Realiz team BASVK