Triatlon Hurbanovo Šprint, 08.09.2018

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Šprint triatlon 750m plávanie - 20km cyklistika - 5km beh
Propozície podujatia. Pretekári z mužských kategórií sa môžu prihlásiť aj na Fit triatlon, časový harmonogram to umožňuje.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátŠ/Č
127Akuratný Michal1988M30pro-body triatlon team KošiceSVKA
2164Antalíková Ivana1998Z20 1. NZ TK Nové ZámkySVK
315Arnold Oliver1999M183NT Trinity Triathlon Team BratislavaSVKA 1:04
4310Balamucký Aleš2002M16Triatlonový klub Žabka ČadcaSVKB
5166Balogh Barbara1992Z20SportriplexHUN
659Baluch Ladislav1974M40TDMK KrompachySVKA 1:02
7356Baťalík Jozef1957M60 LV ŠK AtómSVKB 1:30
8161Bäumlová Karin1990Z203NITY Triathlon team BratislavaSVK
970Beke Stefan1966M50 Team Prestigio Realiz team BASVKA
10389Benický Roman1965M50- nezistený -SVKB
11302Bernáth František1959M55TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVKB
12373Bezák František1975M40 Team JaníkovceSVKB
13162Blažeková Michala1989Z20- nezistený -SVK
14327Botka Pavol1980M35TrnavaSVKB
15355Brogyányi Daniel1958M603NITY Triathlon team BratislavaSVKB
1633Bulík Igor1985M30motigoSVKA
17305Bursik Michal1960M55- nezistený -SVKB
1858Burt Paul1976M40Športový triatlonový klub PezinokSVKA
1910Cícer Andrej2001M16ŠK ATÓM LeviceSVKA
20314Čaputa Martin1990M20Triatlon Team TrnavaSVKB 1:13
2120Čardáš Adam1996M20ŠK ATÓM LeviceSVKA
22171Červenková Oľga1972Z40Prestigio RealizSVK
2355Čičmanec Marek1977M40TRIATLON TEAM TrnavaSVKA
2471Čurila Patrik1993M20motigoSVKA
25152Daňová Zuzana2002Z16PopradSVK
26308Dlhopolec Ján1961M55ACT ŽilinaSVKB 1:20
2754Dobias Ján1974M40BratislavaSVKA 1:06
2864Dodok Patrik1973M45Prestigio Realiz team BASVKA 1:07
29155Doktoríkova Nina2002Z163NITY Triathlon team BratislavaSVK
30173Drahošová Alena1973Z40Športový triatlonový klub PezinokSVK
316Dubaj Ondrej1996M20SMTA NitraSVKA 1:00
32370Dulak Pavol1975M40- nezistený -SVKB
33168Fašková Miriam1984Z30- nezistený -SVK
342Fazekaš Tadeáš1996M20ŠK ATÓM LeviceSVKA
3539Figula Juraj1983M35pro-body triatlon team KošiceSVKA
3618Figura Richard1990M20 Team KODIAKSVKA 1:10
37315Figura Tomáš1996M203NITY Triathlon team BratislavaSVKB
3856Fotul Gregor1976M40 Team TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVKA
3957Foukal Libor1977M40Sportcomplex BreclavCZEA 1:10
40384Furár Milan1970M45- nezistený -SVKB
41365Futó Richard1977M403klub ŠamorínSVKB
42309Futó Richard2002M163klub ŠamorínSVKB
43174Futóová Dana1977Z403klub ŠamorínSVK
44333Gajdošík Juraj1980M35Run for Fun - TriathlonSVKB 1:13
45167Gajdošová Ivana1997Z20TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
46307Griščík František1959M55- nezistený -SVKB
47360Grman Branislav1977M40Chlpaté gazelySVKB
48349Gubáň Adam1993M20PiešťanySVKB
49175Hájniková Lucia1977Z40TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
50348Hajtman Benjamín1995M20HurbanovoSVKB
51165Hajtmanová Kristína1991Z20 KN HurbanovoSVK
52338Halász Jozef1980M35- nezistený -SVKB
5340Halvoň Matej1983M35Prestigio Realiz team BASVKA 1:06
547Hamrák Richard1997M20TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVKA
55339Havlík Tomáš1982M35- nezistený -SVKB
56153Hazuchová Líza2002Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
57323Hesek Milan1985M30BratislavaSVKB 1:20
58334Hošala Michal1983M35 1. Marathon BB team MartinSVKB
59374Hrabuša Roman1976M40BratislavaSVKB
60313Hyben Dominik1997M20Chlpaté gazelySVKB
6125Chlebovec Ivan1985M30TRIAX BratislavaSVKA 1:12
62182Iglarčíková Andrea1977Z40Prestigio Realiz team BASVK
63362Ivanič Stanislav1975M40- nezistený -SVKB
64351Jacko Andrej1955M60 NZ TK Nové ZámkySVKB 1:29
65378Janáč Rastislav1970M45- nezistený -SVKB
6634Jankó Alojz1982M35ROYAL plavecký klub o.z.,SVKA
6763Jánoš Slavomír1972M45ŠK ATÓM LeviceSVKA
6869Juraško Peter1968M50pro-body triatlon team KošiceSVKA 1:07
69329Kalinovsky Miroslav1979M35 Team Dunajská LužnáSVKB
70367Kapitáň Peter1976M40RusovceSVKB 1:15
71157Kašubová Aneta2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
72402Kissová Natália1982Z30motigoSVK
73158Kocianová Lenka2000Z18Prestigio Realiz team BASVK
74176Kolenová Blanka1972Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
75385Kopáčik Marek1971M45galantaSVKB
76312Kopčan Juraj2000M18 1. - nezistený -SVKB
77322Kopecky Tomas1985M30 1. Vegan Athletic CrewSVKB
78372Korenič Adrian1977M40 1. StupavaSVKB
79156Koreňová Tereza Rebeka1999Z183NITY Triathlon team BratislavaSVK
80354Krajnak Pavol1952M60TRIAX BratislavaSVKB
8131Kral Branislav1986M30 KN KomarnoSVKA 1:06
8229Krascsenits David1988M30- nezistený -SVKA
8336Krivosudský Peter1983M353NITY Triathlon team BratislavaSVKA 1:09
8426Kucharčík Lukáš1986M30Chlpaté gazelySVKA
85151Kuriačková Ivana1994Z20ŠK ATÓM LeviceSVK
86332Kuvik Jakub1979M353NITY Triathlon team BratislavaSVKB
87340Lenčéš Róbert1980M35Prestigio Realiz team BASVKB
88371Lepes Tibor1975M40- nezistený -SVKB
8968Leskovský Milan1965M503NITY Triathlon team BratislavaSVKA
90317Lipták Roman1988M30 NZ TK Nové ZámkySVKB 1:11
9160Lúč Ivan1977M40- nezistený -SVKA
92364Macák Marek1976M40 LV Levice - OrinocoSVKB
93341Madarász István1981M35SportriplexHUNB
9414Macháček Matej2001M16Športový triatlonový klub PezinokSVKA
95331Marendiak Peter1980M35ACT Marendiak ŽilinaSVKB 1:15
96366Marko Jozef1975M40Chlpaté gazelySVKB
97169Maršíková Veronika1986Z30- nezistený -SVK
98303Martinčík Roman1962M55TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVKB
99382Mečiar Ján1970M45Born2SportSVKB
10012Medveczky Matej2002M163NITY Triathlon team BratislavaSVKA
101301Mejzlík Petr1959M55TK Nové ZámkyCZEB
10266Mičík Ján1968M50Mestský plavecký klub Dolný KubínSVKA
103363Miko Branislav1974M40- nezistený -SVKB
104324Minarič Martin1988M30motigoSVKB
105159Mináriková Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
106328Mitošinka Ivan1982M35Chlpaté gazelySVKB
107177Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
108375Németh Tibor1970M45 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVKB 1:55
109330Obžera Michal1982M35- nezistený -SVKB
11016Olejník Oliver1999M18TRI Tatry Triathlon TeamSVKA
11151Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVKA 0:50
112381Orlovsky Martin1969M45- nezistený -SVKB
11352Ozorák Miroslav1973M45 NZ Team TK Nové ZámkySVKA
114357Ozorák Štefan1975M40 NZ Team TK Nové ZámkySVKB
115320Pagáč Michal1987M30TRI Tatry Triathlon TeamSVKB
116337Pastor Branislav1980M35- nezistený -SVKB
117386Paška Juraj1971M453NT BratislavaSVKB 1:23
118369Pavlík Tomáš1976M403NITY Triathlon team BratislavaSVKB
1194Pavuk Marek1999M18ŠK AQUASPORT LeviceSVKA
120172Pešková Lucia1983Z30- nezistený -SVK
121154Podhorná Ema2002Z16 Team TRIAX BratislavaSVK
12217Polák Juraj1998M203NITY Triathlon team BratislavaSVKA
123178Poláková Jarmila1973Z403NITY Triathlon team BratislavaSVK
124321Pongrácz Ladislav1984M303klub ŠamorínSVKB 1:14
12537Priesol Roman1983M353NITY Triathlon team BratislavaSVKA
126390Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVKB
127326Repka Tomáš1981M35LASOSPORTSVKB 1:23
128352Riman Peter1958M60TRIATLON TEAM TrnavaSVKB
129377Ripka Peter1970M45RusovceSVKB 1:18
1308Riška Dalibor2000M18TRIAX BratislavaSVKA
13113Rojtáš Peter2002M16TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVKA
132358Roszkos Erik1977M403klub ŠamorínSVKB
13319Runák Norbert1995M20 Team KODIAKSVKA 1:10
134318Rusznyák Ľudovít1986M30 NZ DHZ HurbanovoSVKB
135379Seemann Robert1972M45BratislavaSVKB 1:19
13630Slávik Roman1988M303NITY Triathlon team BratislavaSVKA
137316Slavkovsky Peter1993M20motigoSVKB
138179Slivoňová Vladka1976Z40Športový triatlonový klub PezinokSVK
139336Solar Stanislav1980M35 1. KN ĎALLAJISVKB 1:50
14023Soták Martin1994M20TRIATLON TEAM TrnavaCZEA
141359Sovinec Laco1978M40LASOSPORTSVKB 1:23
14224Stodola Martin1989M20TRIAN UMB Banska BystricaSVKA 1:08
14361Stretavský Radovan1974M403NITY Triathlon team BratislavaSVKA
144180Suchá Andrea1977Z40 Team ŠK Atóm LeviceSVK
145163Suchá Radka1994Z203NITY Triathlon team BratislavaSVK
146388Surový Branislav1964M50MTB KolečkoSVKB
147306Surovy Juraj1962M55MTB KolečkoSVKB
148183Szabóová Dana1962Z50 KN KomárnoSVK
149342Szalay Gabriel1979M35- nezistený -SVKB
150383Ševčík Roman1970M45L&Š Farby lakySVKB
15162Šima Miloš1973M45TRIAX BratislavaSVKA 1:11
15235Škvarenina Michal1983M35TRIATLON TEAM TrnavaSVKA 1:01
15322Šomšág Jozef1991M20- nezistený -SVKA
154387Šteller Peter1970M45- nezistený -SVKB
155319Ťažký Miloš1984M30Chlpaté gazelySVKB
156160Titková Viktória2000Z18ŠK ATÓM LeviceSVK
1573Tolkunov Tomáš1998M20Triax bratislavaSVKA 0:58
15838Tomasch Roman1982M35TRIAX BratislavaSVKA
15928Uhrin Jozef1986M30- nezistený -SVKA 1:09
160353Ulehla Dag1958M603NITY Triathlon team BratislavaSVKB
161170Vadkerti Zuzana1984Z30 NZ TK Triatlon Dvory nad ZitavouSVK 1:14
162376Vach Roman1971M45Fenix3ClubSVKB
163311Vaneček Alexander2000M18 Team KPŠ NEREUS ŽilinaSVKB
164368Vaneček Peter1975M40 Team - nezistený -SVKB
165380Varga Peter1973M45TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVKB 1:25
16665Vasko Ondrej1968M503atletik PrievidzaSVKA
16721Vavrík Tomáš1989M20Chlpaté gazelySVKA
16811Vicen Matúš2001M163NITY Triathlon team BratislavaSVKA
16967Vozník Ivan1968M50- nezistený -SVKA
17053Vrábel Jozef1973M45 Team TRISPORT Nová DubnicaSVKA
1719Vrábel Jozef2002M16 Team Slovenská Triatlonová AkadémiaSVKA
172181Walterová Andrea1973Z403NITY Triathlon team BratislavaSVK
173325Zaťko Miloš1981M35- nezistený -SVKB
174361Zednikovic Tomas1975M40- nezistený -SVKB
175304Zezula Lubomír1963M55MTB KolečkoSVKB
1761Žáčik Peter1999M18 Team SMTA NitraSVKA
1775Žáčik Šimon1991M20 Team SMTA NitraSVKA 0:56
178335Žember Ondrej1981M35MariankaSVKB