Triatlon Hurbanovo starší a mladší žiaci, deti, 09.09.2017

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 5km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 10km cyklistika - 2km beh
Majstrovstvá Slovenska pre všetky kategórie
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1233Adam Slavomír2004M12Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
2202Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
3257Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK
4101Balamucký Aleš2002M14TK Žabka ČadcaSVK
5229Bátovský Boris2005M12 LV ŠK Atóm LeviceSVK
6283Beke Ema2004Z12Prestigio Realiz SportTeamSVK
7272Beke Eva2006Z10Prestigio Realiz SportTeamSVK
8212Belan Michal2008M9-3Klub ŠamorínSVK
9203Brňák Dávid2011M9-motigoSVK
10252Cícerová Laura2009Z9- LV ŠK ATÓM LeviceSVK
11219Csikós Peter2007M10 NZ TvrdošovceSVK
12110Čellárová Veronika2002Z14Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
13277Didíková Alexandra2005Z12 1. BardejovSVK
14268Drahovská Eliška2007Z10 Team ŠBR PiešťanySVK
15215Drobný Matej2007M103 NT BratislavaSVK
16201Fejdi Filip2011M9- Team 3NT Triathlon team BratislavaSVK
17258Fejdiová Margaréta2008Z9- Team 3NT Triathlon team BratislavaSVK
18206Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
19288Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
20226Fotul Branislav2005M12Triatlonový klub Košice TTKSVK
21207Fotul Richard2008M9- Team Triatlonový klub KošiceSVK
22265Fotulová Alexandra2007Z10 Team Triatlonový klub KošiceSVK
23111Gajdošová Natália2003Z14Triatlonový klub KošiceSVK
24270Gajdošová Žaneta2007Z10 LV ŠK Autom LeviceSVK
25273Grmanová Laura2006Z10Chlapaté GazelySVK
26102Habrda Boris2002M14 1. NZ TK Nové ZámkySVK
27103Hájnik Michal2003M14 Team Triatlonový klub KošiceSVK
28285Hájnikova Anna2004Z12 Team Triatlonový klub KošiceSVK
29256Hájniková Zuzana2008Z9- Team Triatlonový klub KošiceSVK
30232Hajtman Márk2004M12 1. KN HurbanovoSVK
31281Haulíková Paulína2005Z12 LV ŠK Atóm LeviceSVK
32112Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
33216Horvat Filip2007M10 Team Chorvatsky GrobSVK
34217Horvat Marek2007M10 Team Chorvatsky GrobSVK
35221Jánoš Michal2006M10 1. LV Team ŠK Atóm LeviceSVK
36113Jenčušová Nora2002Z14ŠK Iglovia Spišská Nová &vesSVK
37227Juhász Attila2005M12 KN Team KomárnoSVK
38204Kajan Maxim2009M9- 1. BratislavaSVK
39251Kallová Ella2009Z9-motigoSVK
40261Kallová Sofia2007Z10motigoSVK
41114Kašubová Karolína2003Z14KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
42224Katreniak Ján2006M10 1. Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
43289Katreniaková Zuzana2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
44104Keszöcze Jakub2003M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
45105Koren Matus Jakub2002M143NT Triatlon Team BratislavaSVK
46234Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
47286Mácsaiová Jana2004Z12 LV SK Aquasport LeviceSVK
48220Mandák Alex2007M10šK Atom LeviceSVK
49115Mesárošová Martina2003Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
50116Michalickova Zuzana2002Z14Kps nereus ŽilinaSVK
51263Miklóšová Karolínka2007Z10 LV ŠK ATÓM LeviceSVK
52208Mjartan Marian2008M9- LV ŠK ATOMSVK
53209Mojžíš Jakub2008M9-Triax BratislavaSVK
54264Moravská Debora2007Z10 LV ŠK Atom LeviceSVK
55269Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
56271Naňová Sofia2006Z10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
57117Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK
58218Peško Michal2007M10Triatlonový klub KošiceSVK
59210Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
60222Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
61276Pivarčiová Nikol2005Z12 LV ŠK Atom LeviceSVK
62118Podhorná Ema2002Z14ŠTK PezinokSVK
63278Popovičová Loriána2005Z12 1. Team Triatlonový klub KošiceSVK
64259Popovičová Viviána2008Z9- Team Triatlonový klub KošiceSVK
65266Porubská Tatiana2007Z10 LV Šk Atóm LeviceSVK
66119Půstová Šárka2002Z14Ekol Team BrnoCZE
67106Rebro Alex2002M14 1. Moravany nad VáhomSVK
68279Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK
69107Rojtáš Peter2002M14 1. Triatlonový klub KošiceSVK
70260Rončkevičová Radka2008Z9-motigoSVK
71262Rudolphi Mia Sophie2007Z10 LV SkAtom LeviceSVK
72223Salazar Francesco2006M10 Team 3NT BratislavaSVK
73282Salazar Stefania2005Z12 Team 3NT BratislavaSVK
74214Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
75274Selecká Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
76284Siekelová Emma2004Z12Aquapark-triatlon Turč. TepliceSVK
77235Slimák Adam2004M12KP AquacitySVK
78253Slimáková Linda2008Z9-KP AquacitySVK
79267Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
80211Sporyshev Dmitry2008M9-MoskvaRUS
81230Suchý Gabriel2004M12ŠK Atóm LeviceSVK
82120Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
83228Ščevlík Jakub2005M12 NZ TK Nové ZámkySVK
84225Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
85287Tesárová Katarína2004Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
86108Ulbricht Adam2002M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
87254Vargova Ema2008Z9-Triatlonovy klub KosiceSVK
88275Velenová Maxima2005Z12 1. NZ AmatériSVK
89205Vida Viktor2009M9- 1. NZ Team Nové ZámkySVK
90255Višňovská Ela2008Z9- NZ Team TK Nové ZámkySVK
91109Vrábel Jozef2002M14 Team TRISPORTSVK
92280Vráblová Margaréta2005Z12 Team TRISPORTSVK
93236Žiak Martin2004M12TopoľčanySVK