Triatlon Hurbanovo starší a mladší žiaci, deti, 10.09.2016

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Žiacky triatlon 400m/10km/2km ; 200m/5km/1km ; 100m/2km/0,5km plávanie/cyklistika/beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1284Barto Aurel2001M14TRIAN ŠK UMBSVK
232Bátovský Boris2005M10ŠK Atóm LeviceSVK
356Bielik Oliver2004M12NEPRIHLASENY VOPREDSVK
4287Brunovský Samuel2001M14 Team Triax BratislavaSVK
5285Cícer Andrej2001M14ŠK ATOM LEVICESVK
648Cisárová Miroslava2003Z12Prestigio Realiz Team BASVK
717Danáč Zoltán2006M10 NZ ziadnySVK
827Danielová Tana2005Z10 1. MTB KoleSVK
97Dominová Viktória2007Z9-Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
1055Drahovská Eliška2007Z10 Team NEPRIHLASENY VOPREDSVK
1122Dunčko Dominik2005M10ŠK IgloviaSVK
12289Dunčková Pavlína2001Z14ŠK IgloviaSVK
1350Fiťková Martina2003Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
1439Foltínová Kristína2004Z12MPKDKSVK
1521Fotul Branislav2005M10Triatlonový klub KošiceSVK
161Fotul Richard2008M9- Team Triatlonový klub KošiceSVK
1711Fotulová Alexandra2007Z9- Team Triatlonový klub KošiceSVK
1853Gajdošová Natalia2003Z12 Team Triatlonový klub KošiceSVK
1959Gajdošová Žaneta2007Z10NEPRIHLASENY VOPREDSVK
20286Gašpar Nikolas2001M14TRISPORT Nová DubnicaSVK
2120Grmanová Laura2006Z10Chlpaté GazelySVK
2249Hájnik Michal2003M12 Team Triatlonový klub KošiceSVK
2336Hájniková Anna2004Z12 Team Triatlonový klub KošiceSVK
2451Hanzlíková Simonka2003Z12TRIATLON TEAM TrnavaSVK
2531Haulíková Paulína2005Z10ŠK Atóm LeviceSVK
26297Hazuchová Líza2002Z14MPKDKSVK
27292Hrtan Maťo2002M143nt BratislavaSVK
28295Jánošová Karin2002Z14Šk Atóm LeviceSVK
29294Jenčušová Nora2002Z14ŠK Iglovia Sp. N. VesSVK
3028Juhász Attila2005M10 KN Team KomárnoSVK
3145Kašubová Karolína2003Z12Žabka ČadcaSVK
3240Katreniaková Zuzka2004Z12MPKDKSVK
3346Keszocze Jakub2003M123NT BratislavaSVK
34300Koren Matus Jakub2002M143NT BratislavaSVK
3525Kubová Karolína2005Z10Delfín Lipt. MikulášSVK
36293Kubová Lucia2002Z14ŠKP KošiceSVK
379Laktišová Simona2007Z9-SK Atom LeviceSVK
3841Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
3943Mácsaiová Jana2004Z12 Team ŠK AQUASPORT LeviceSVK
4010Mandák Alex2007M9-ŠK ATOM LEVICESVK
4138Marčeková Viktória2004Z12aquapark triatlon turč.tepliceSVK
4252Mesárošová Martina2003Z12MPKDKSVK
4354Miklošová Karolínka2007Z10NEPRIHLASENY VOPREDSVK
448Moravská Debora2007Z9-ŠK Atom LeviceSVK
4524Moravská Tamara2005Z10ŠK Atom LeviceSVK
46296Mudráková Hana2002Z14Škatóm LeviceSVK
4747Neupaverová Karolína2003Z12KP AQUACITY PopradSVK
483Omerovicova Selma2008Z9- 1. PK AZETASVK
4937Ozorák Štefan2004M12 NZ Team TK Nové ZámkySVK
50298Peciar Tomáš2002M14ŠK DELFÍN NitraSVK
5116Peško Michal2007M9-Triatlonový klub KošiceSVK
5213Peťkovský Šimon2007M9- KN PO KomKo KomárnoSVK
5318Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
5426Pivarčiová Nikol2005Z10ŠK Atom LeviceSVK
55291Podhorná Ema2002Z14ŠTK PezinokSVK
5612Porubská Tatiana2007Z9-ŠK Atóm LeviceSVK
5734Rebidáš Šimon2005M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
5830Rohárová Rebecca2005Z10Trian ŠK UMBSVK
596Rudolphi Mia-sophie2007Z9-SK Atom LeviceSVK
6057Salazar Francesco2006M10NEPRIHLASENY VOPREDSVK
6158Salazar Stefania2005Z10NEPRIHLASENY VOPREDSVK
6233Selecká Tereza2005Z10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
6344Siekelová Emma2004Z12Aquapark triatlon Turč. TepliceSVK
64290Slivka Matej2001M14TK Žabka ČadcaSVK
6515Slivonova Vanessa2007Z9-SSV BRUNECKSVK
664Slovák Andrej2008M9- 1. NZ ŠuranySVK
6714Snováková Bibiana2007Z9-MPKDKSVK
6835Suchý Gabriel2004M12 Team Veľké ÚľanySVK
69299Ščerbíková Ivana2002Z14MPK DKSVK
7029Ščevlík Jakub2005M10 NZ TK Nové ZámkySVK
7142Tesárová Katarína2004Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
72288Toma Jakub2001M14ŠK Atóm LeviceSVK
7323Tomová Nina2005Z10ŠK Atóm LeviceSVK
742Valachovič Richard2008M9- 1. BASVK
7519Valachovičová Tamara2006Z10 1. BASVK
765Vojtko Milan2007M9- 1. Pk AzetaSVK