Triatlon Hurbanovo Preteky olympijských nádejí, 18.07.2015

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Triatlon dorast, junior 700m plávanie - 18km cyklistika - 4,5km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
127Arnold Oliver1999M16+ 1. 3NT BASVK
215Balogh Milán1999M16+ OH HUN
361Březnová Radka1999Z16+ OH TJ Spartak Třebíč CZE
453Drahovská Lýdia1999Z16+ OH ŠBR PiešťanySVK
57Drahovský Tadeáš1997M18+ OH ŠBR PiešťanySVK
62Dubaj Ondrej1996M18+ OH SMTA NitraSVK
757Dvorská Ivana1999Z16+ OH ŠK Iglovia Spišská Nová VesSVK
862Fairaislová Iveta1998Z16+ OH TCV Jindřichův Hradec CZE
970Fekete Hanga1997Z18+ OH HUN
1028Filgas Juraj1999M16+TriMaT MartinSVK
1110Gajdoš Rastislav1997M18+Hospitality Triathlon TeamSVK
1254Gajdošová Ivana1997Z18+ OH TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
1322Gera Nandor1996M18+ OH HUN
1433Hajdú Kristóf1996M18+ OH HUN
153Hamrák Richard1997M18+ OH Triatlonový klub KošiceSVK
1629Hric Juraj1999M16+SKIGLSVK
1716Karai Botond1998M16+ OH HUN
1856Koreňová Tereza Rebeka1999Z16+ OH 3NT BratislavaSVK
1917Kovács Péter1998M16+ OH HUN
204Kozlovský Matúš1998M16+ OH TRIAX BratislavaSVK
2118Majoros Csaba1998M16+ OH HUN
2258Migilová Martina1998Z16+ OH KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
2351Miklóšová Ivona1996Z18+ OH ŠK ATÓM LeviceSVK
2465Molnár Sára1999Z16+ OH HUN
2531Mráz Martin1999M16+3NT BratislavaSVK
2623Nagy Máté1996M18+ OH HUN
2759Ozoráková Miroslava1999Z16+ NZ TK Nové ZámkySVK
2819Papp Tamás1998M16+ OH HUN
2966Petrov Dorottya1999Z16+ OH HUN
3055Petrovičová Ema1997Z18+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
3111Plojhar Tomáš1998M16+ OH E.ON triathlon team CZE
3232Polák Juraj1998M16+3NT BASVK
3312Řehula Jakub1999M16+ OH TCV Jindřichův Hradec CZE
3471Sárszegi Noémi1996Z18+ OH HUN
3513Semerád Martin1999M16+ OH TJ Bižuterie Jablonec CZE
366Simonides Samuel1998M16+ OH Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
378Smetana Matin1998M16+3NT BratislavaSVK
3867Soós Fanni1999Z16+ OH HUN
3920Soós Gergő1999M16+ OH HUN
4026Suchý Martin1998M16+ŠK Atóm LeviceSVK
4168Szegedi Sára1998Z16+ OH HUN
4269Szerdahelyi Szonja1999Z16+ OH HUN
439Špiriak Matej1998M16+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
4425Šteuček Tomáš1998M16+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
4521Tóth Milán1998M16+ HUN
4634Tóth Róbert1997M18+ OH HUN
4752Tóthová Iveta1997Z18+ OH TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
481Verbovský Matúš1998M16+ OH ŠK ATÓM LeviceSVK
4972Veress Petra1997Z18+ OH HUN
505Víglaš Pavol1997M18+ OH ŠK ATÓM LeviceSVK
5163Zábojníková Klára1999Z16+ OH TITAN TRILIFECZE
5224Zékány - Nagy Patrik1996M18+ OH HUN
5364Zelená Eliška1998Z16+ OH Individuální CZE
5414Zikmund Tomáš1999M16+ OH TRI KLUB PříbramCZE
5560Zygmunt Marta1999Z16+ OH Mluks Triathlon KołoPOL