Triatlon Hurbanovo - Šprint, 06.07.2013

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Šprint triatlon 700m plávanie - 18km cyklistika - 4,5km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Ander Lubo1980M30+ 1. e3 PiestanySVK
2Bako Kristián1994M18+Slávia ŠG TrenčínSVK
3Bakova Katarina1995Z18+sk atom leviceSVK
4Bernáth František1959M50+ NZ TRIATLON DvorySVK
5Bielik Ivan1975M35+Sportdiag-teamSVK
6Bielikova Lubka1978Z30+tat martinSVK
7Bruncko Jaroslav1967M45+Oravska Poruba - Vysny KoniecSVK
8Brunovský Simon1993M20+TRIAXSVK
9Bulkova Marcela1991Z20+3NT Trinity Triathlon TeamSVK
10Cisár Jaroslav1961M50+Triklub FTVS BratislavaSVK
11Csákyi Ákos1997M16+VISE Triatlon Klub VácHUN
12Čižmarik Radovan1971M40+ŠK Leontínka KošiceSVK
13Čula Tibor1988M20+Triax BratislavaSVK
14Čurka Daniel1972M40+TriaxxSVK
15Danihel Jozef1980M30+ultrasspartak trnavaSVK
16Danišová Lívia1982Z30+triklub ORAVASVK
17Dodok Patrik1973M40+..SVK
18Drahovská Katarína1975Z30+ŠBR PiešťanySVK
19Drahovský Jozef1975M35+ŠBR PiešťanySVK
20Drahovský Tadeáš1997M16+ŠBR PiešťanySVK
21Dubeň Branislav1997M16+KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
22Eckert Vladimir1977M35+3NT Trinity Triathlon TeamSVK
23Fazekaš Tadeáš1996M16+ŠK Atom LeviceSVK
24Fotul Gregor1976M35+TTK KošiceSVK
25Gajdošová Ivana1997Z16+Triatlonový klub KošiceCZE
26Gajdošová Romana1994Z18+Triatlonový klub KošiceSVK
27Gireth Róbert1983M30+KPŠ Nereus ŽilinaSVK
28Gonda Ján1987M20+šk OravamanSVK
29Gunárová Katarína1995Z18+Šk Atóm LeviceSVK
30Hamrák Rivchard1997M16+TTK KošiceSVK
31Hockicko Tomáš1978M35+Triatlonový klub KošiceSVK
32Horník Ján1970M40+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
33Chalabalová Zuzana1962Z50+TTK KošiceSVK
34Karaffova Diana1982Z30+Sportdiag klubSVK
35Karoly Torocsik1976M35+VISE-Triatlon Klub VacHUN
36Kavec Ján1970M40+Maratón Klub Rajec SVK
37Kolocsanyi Julius1980M30+NitraSVK
38Košťan Pavol1962M50+Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK
39Kozár Kristián1997M16+ 1. REALIZ SPORTTEAMSVK
40Krajčovič Ján1986M20+Triklub FTVŠ BASVK
41Kráľ František1966M45+ŽilinaSVK
42Kráľ Radim1990M20+KKK KomárnoSVK
43Králik Juraj1991M20+Šk Delfín NitraSVK
44Králik Peter1968M45+3NTSVK
45Lahová Milina1987Z20+ KN TRIAXXSVK
46Lengyel Michal1971M40+neregistrovanySVK
47Loic Jezequel1978M35+MAGDA KLUBSVK
48Lubeck Michal1979M30+BBSVK
49Marcanik Peter1974M35+TriaxSVK
50Martinčík Roman1962M50+Trian šk UMB B.B.SVK
51Masiar Michal1985M20+3NTSVK
52Matúšek Martin1990M20+TRIAX BratislavaSVK
53Mészáros Jakub1991M20+ŠK Atóm LeviceSVK
54Miklóšová Ivona1996Z16+Šk Atóm LeviceSVK
55Nagyová Blanka1959Z50+3NT triatlon team BratislavaSVK
56Nemčok Radoslav1979M30+TriaxSVK
57Nemčok Tomáš1984M20+KMT Banská ŠtiavnicaSVK
58Ondrusova Lucia1978Z30+fit and fun clubSVK
59Ozorák Miroslav1973M40+ NZ TK Nové ZámkySVK
60Palúch Jakub1990M20+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
61Papp Juraj1961M50+pegas triatlon partizánskeSVK
62Paškan Martin1967M45+FIT & FUN CLUBSVK
63Pavlík Ján1989M20+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
64Peťkovský Roman1972M40+ŠKP TrnavaSVK
65Petrovičová Ema1997Z16+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
66Polomčáková Rebeka1996Z16+ŠK ATÓM LeviceSVK
67Pusztay Juraj1992M20+Realiz sportteamSVK
68Rizman Radovan1966M45+PK MartinSVK
69Rizmanová Rebeka1995Z18+MartinSVK
70Rogel Branislav1972M40+Sport Diag TeamSVK
71Roziak Ján1981M30+REALIZ SPORTTEAMSVK
72Sedliacik Pavol1973M40+sbr piestanySVK
73Slafkovská Gabriela1977Z30+TTK KošiceSVK
74Slosiarik Peter1965M45+Sloso ZvolenSVK
75Smetana Mikuláš1988M20+REALIZ SPORT TEAMSVK
76Sopko Vladimír1990M20+TTK KošiceSVK
77Stefik Martin1983M30+ziadnyCZE
78Straňovský Miroslav1993M20+ŠK Atóm LeviceSVK
79Škvarka Peter1983M30+Triax BratislavaSVK
80Šmída Matej1991M20+ŠBR PiešťanySVK
81Šteuček Branislav1968M45+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
82Šteuček Martin1994M18+Slávia ŠŠ TNSVK
83Štupák Peter1983M30+Sport Diag TeamSVK
84Švecová Silvia1986Z20+PezinokSVK
85Terpák Pavol1986M20+Sportdiag TeamSVK
86Trnkusová Barbara1994Z18+ŠK ATÓM LeviceSVK
87Víglaš Pavol1997M16+ŠK Atom LeviceSVK
88Vinarčík Peter1984M20+Triatlon Team TrnavaSVK
89Vnenčáková Soňa1994Z18+ŠK TRIATLON team TrnavaSVK
90Vojteková Zuzana1981Z30+triklub ORAVASVK
91Zámečník Lukáš1991M20+3NT Triathlon Team BratislavaSVK
92Zoričáková Magdaléna1994Z18+Triathlon team TrnavaSVK
93Zsófia Szakály1993Z20+TVK-MALIHUN
94Zsuzsanna Szakály1988Z20+TVK-MALIHUN
95Zvara Adrian1987M20+HK ABCSVK
96Žáčik Šimon1991M20+SMTA NitraSVK