Akvatlon Šurany, 15.07.2018

Šurany, prírodné kúpalisko Tona

Slovenský pohár v akvatlone - 1.kategória
Nádeje C (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádeje B (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
Dorastenci/ky, Juniori/ky, Muži/Ženy, Veteráni/ky: 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh, nie je súčasťou Sl.pohára
Podrobné informácie sú v propozíciách podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1134Adam Slavomír2004M14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
28Adamová Lenka2009Z08TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
3324Balamucký Aleš2002M16Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK
4308Balogh Barbara1992Z20SportriplexHUN
519Balogh Ján2009M08Šk Atóm LeviceSVK
6146Baňovič Jakub1990MFPetržalka a ŠuranySVK
7112Bátovský Boris2005M12ŠK Atóm LeviceSVK
8303Bičanová Margaréta2001Z16KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
931Blihárová Soňa2007Z10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
10107Boháčová Sandra2005Z12motigoSVK
11316Brunovský Simon1993M20TRIAX BRATISLAVASVK
12333Bulík Igor1985M20motigoSVK
13328Čardáš Adam1996M20ŠK ATÓM LeviceSVK
1420Čech David2009M08BratislavaSVK
15312Daňová Zuzana2002Z16KP Aquacity PopradSVK
16108Dinková Miroslava2005Z12XBS swimmingSVK
1729Dominová Viktória2007Z10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
1822Drahovska Eliska2007Z10ŠBR PiešțanySVK
19304Drahovska Lydia1999Z18ŠBR PiešțanySVK
20139Dubravík Šimon2004M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
21130Dulíková Klára2004Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
22338Fazekaš Zsolt1975M40TK Nové ZámkySVK
23128Fekete Nina2004Z14Prestigio Realiz team BASVK
2439Ferianc Filip2008M10motigoSVK
25118Fotul Branislav2005M12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
26337Fotul Gregor1976M40TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
2737Fotul Richard2008M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
2828Fotulová Alexandra2007Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
29142Gajdošová Bohuslava1982ZFŠK ATÓM LeviceSVK
3011Gállová Lilly2010Z08Prestigio Realiz Team BASVK
3132Gállová Vanessa2007Z10Prestigio Realiz Team BASVK
32326Habrda Boris2002M16Triatlonovy klub Nové ZámkySVK
33137Hájnik Michal2003M14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
34129Hájniková Anna2004Z14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
3533Hájniková Zuzana2008Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
3641Halas Martin2008M10SK IgloviaSVK
37103Haulíková Paulína2005Z12ŠK Atóm LeviceSVK
38334Hesek Milan1985M20BratislavaSVK
39309Hesekova Petra1987Z20BratislavaSVK
4042Hirschauer Dennis2007M10Prestigio Realiz team BASVK
4118Hričina Andrej2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK
42329Jopcik Patrík1996M20Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK
4317Kajan Maxim2009M08- nezistený -SVK
44126Katreniaková Zuzana2004Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
45322Kindl Marcel1974M40TRIAX BratislavaSVK
46310Kopcová Zuzana1988Z20TrenčínSVK
47343Kopec Milos1963M50TopolcanySVK
48147Košecký Marek1974MFDelfíny Zlaté pieskySVK
49138Kovačka Filip2003M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
50330Kráľ Radim1990M20TKNZ - Sport club slovakiaSVK
51323Krížik Rudolf1968M50Run for Fun - TriathlonSVK
52302Kuriačková Ivana1994Z20ŠK ATÓM LeviceSVK
53307Laktišová Hana1973Z40ŠK ATÓM LeviceSVK
54133Lizák Filip2004M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
55342Máčaj Peter1968M50 ŠUNIKNIHY.SKSVK
56148Madarász István1981MFSportriplexHUN
571Madarász Panka2011Z7-SportriplexHUN
58149Macháček Matej2001MFŠportový triatlonový klub PezinokSVK
5935Mandák Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
6012Mandáková Karin2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK
61120Marcinek Lukáš2006M12LeviceSVK
625Marcineková Simona2011M7-Ariela LeviceSVK
63113Maršálek Maxim2005M12Prestigio Realiz TeamSVK
6440Maruniak Martin2008M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
65143Matykó Zsuzsanna1983ZFSportriplexHUN
66135Mesároš Matej2003M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
67125Mesárošová Martina2003Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
68335Miček Marek1985M20TRIAX BratislavaSVK
69301Michaličková Zuzana2002Z16KPŠ NEREUS ŽilinaSVK
70331Miklošík Michal1988M20ŠintavaSVK
7127Miklóšová Karolína2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
7238Mikuška Richard2008M10ŠK ATOM LEVICESVK
734Mikuška Tomáš2011M7-ŠK ATOM LEVICESVK
7443Mjartan Marian2008M10ŠK ATÓM LeviceSVK
7526Moravská Debora2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
7624Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
77340Nemeth Tibor1970M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK
78127Neupaverová Karolína2003Z14Triklub PopradSVK
7913Noémi Licskó2009Z08sportriplexHUN
80111Obert Kristián2005M12Plavecký klub SPK BratislavaSVK
81318Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK
8210Paceková Zuzana2010Z08Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
83313Pavuk Marek1999M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK
8436Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
85109Péterfi Liza2005Z12SportriplexHUN
86144Pivarčiová Lucia1983ZFŠK ATÓM LeviceSVK
87102Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
88105Popovičová Loriana2005Z12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
8925Popovičová Viviana2008Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
90327Prachár Maximilián2000M18.SVK
9121Preil Benedek2010M08SportriplexHUN
92121Preil Dániel2006M12SportriplexHUN
93114Rebidáš Šimon2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
94344Riman Peter1958M60Triatlon Team TrnavaSVK
95320Riška Dalibor2000M18TRIAX BratislavaSVK
96140Romančík Marek2004M14Športový triatlonový klub PezinokSVK
976Rončkevič Lukáš2011M7-motigoSVK
982Rončkevičová Lucia2011Z7-motigoSVK
9934Rončkevičová Radka2008Z10motigoSVK
100115Salazar Francesco2006M123NITY Triathlon team BratislavaSVK
101104Salazar Stefania2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
102336Sáraz Pavol1977M40 ŠŠuranySVK
103106Selecká Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
104315Simonides Samuel1998M20Aquapark - triatlon Turčianske TepliceSVK
105150Skokowski Krzysztof1974MFŠK ATÓM LeviceSVK
106306Slivoňová Vladka1976Z40Športový triatlonový klub PezinokSVK
10723Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
10814Snovakova Gréta2010Z08MPK Dolný kubínSVK
10915Steinemannova Lucia Sofia2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK
1107Strniskova Valentina2009Z08BratislavaSVK
111145Suchá Andrea1977ZFŠK ATÓM LEVICESVK
112151Suchý Gabriel1968MFŠK ATÓM LEVICESVK
113136Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LEVICESVK
114122Szabó Maximilián2006M12TK Nové ZámkySVK
115152Szalma Andrej1999MFTK Nové ZámkySVK
116119Šabo Michal2006M12Prestigio Realiz TeamSVK
117110Šámšonová Lara2005Z12TK Nové ZámkySVK
118341Šintal Marián1970M40Športový triatlonový klub PezinokSVK
119141Šintal Marián2003M14Športový triatlonový klub PezinokSVK
120123Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
121117Tapušík Patrik2006M12ŠBR PiešťanySVK
1223Tapušíková Alexandra2013Z7-PiešťanySVK
123116Tavačiak Timotej2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
124305Titková Viktória2000Z18ŠK ATÓM LeviceSVK
125325Tobiaš Peter1949M60TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVK
126314Tolkunov Tomáš1998M20TRIAX BratislavaSVK
1279Tomková Laura2009Z08ŠK ATÓM LeviceSVK
12830Tomková Sára2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
12916Tothová Rebeca2009Z08BratislavaSVK
130124Uhlár Martin2006M12Športový triatlonový klub PezinokSVK
131131Uhlárová Veronika2004Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK
132332Uhrin Jozef1986M20BratislavaSVK
133317Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
134311Váczyová Hana1989Z20 |Š|BánovSVK
135321Vasko Ondrej1968M503athletic PrievidzaSVK
136153Verbovský Róbert1972MFŠK Atóm LeviceSVK
137132Vitková Alexandra2004Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK
138339Vrábel Jozef1973M40TRISPORT Nová DubnicaSVK
139319Vrábel Jozef2002M16Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK
140101Vráblová Margaréta2005Z12Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK
141154Vrba Martin1986MF ŠNitra Knights - Club of american futballSVK
14244Zachar Oliver2007M10PKNZSVK