Akvatlon Šurany, 09.07.2017

TONA Beach Šurany, mapa

Nádeje B (do 9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
M-SR:Dorastenci/ky, Juniori/ky, Muži/Ženy, Veteráni/ky: 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1144Adam Slavomír2004M12Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
2101Adamová Lenka2009Z9-Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
336Antalíková Ivana1998Z18TK Nové ZámkySVK
4175Bálintová Hana2003Z14TRIAX BratislavaSVK
541Barbara Balogh1992Z20sportriplexHUN
653Barto Aurel2001M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
735Brunovský Samuel2001M16TRIAX BratislavaSVK
834Brunovský Simon1993M20TRIAX BratislavaSVK
925Bulík Igor1985M20motigoSVK
1024Bulíková Lucia1988Z20motigoSVK
11112Cesnek Šimon2010M9-motigoSVK
12110Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
137Cisár Jaroslav1961M50Slávia Triklub FTVŠ BratislavaSVK
14113Czéreová Ema2008Z9-motigoSVK
15176Čellárová Veronika2002Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
1639Čičmanec Marek1977M40SenecSVK
17150Dinková Miroslava2005Z12SPK BRATISLAVASVK
18177Doktorikova Nina2002Z143NITY Triathlon team BratislavaSVK
19147Dóra Fekete2004Z12sportriplexHUN
20120Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
2116Drahovská Lýdia1999Z18ŠBR PiešťanySVK
22102Drahovský Damián2010M9-ŠBR PiešťanySVK
23127Drobný Matej2007M103NITY Triathlon team BratislavaSVK
2454Dubaj Ondrej1996M20SMTA NitraSVK
2568Dvorská Ivana1999Z18ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
2670Fazekas Zsolt1975M40TK Nové ZámkySVK
27114Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
288Fister Sebastian1999M18Bratislava PetržalkaSVK
29140Fotul Branislav2005M12TTK KošiceSVK
30196Francisci Adrian2003M14TK Nové ZámkySVK
31137Francisci Alex2006M10TK Nové ZámkySVK
32186Gajdošová Bohuslava1982ZFŠK ATÓM LeviceSVK
33126Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
344Grexová Martina1995Z20Nenechám sa dobehnúťSVK
35179Habrda Boris2002M14TK Nové ZámkySVK
36142Haulíková Paulína2005Z12ŠK Atóm LeviceSVK
37178Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
3855Hodál Róbert1999M18TRIAX BratislavaSVK
3956Hrubcinova Slivonova Vladka1976Z40- nezistený -SVK
4019Hunavy Juraj1965M50Triatlon team trnavaSVK
4150Chebenová Adriana1987Z20ŠK Atóm LeviceSVK
4252Chovanec Ivan1986M20AnextSVK
43163Iboš Zoltan1970MFPiraňa Šport clubSVK
44165Ibošová Laura2000ZFPiraňa Šport clubSVK
4527István Madarász1982M20sportriplexHUN
4643Jacko Branislav1982M20TK Nové ZámkySVK
4713Jesenská Kristína2000Z16Aquapark Triatlon Turčianske TepliceSVK
4826József Fekete2001M16sportriplexHUN
49115Káclová Dominika2008Z9-motigoSVK
50116Kallová Ella2009Z9-motigoSVK
51133Kallová Sofia2007Z10motigoSVK
52134Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
53154Katreniaková Zuzana2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5457Kermietová Veronika1992Z20Prestigio Realiz team BASVK
55145Kľuska Matej2005M12SPK BratislavaSVK
5618Kolenová Blanka1972Z40AQUA turčianske tepliceSVK
57149Košec Samuel2005M12SPK BRATISLAVASVK
58158Košecký Marek1974MFDelfíny Zlaté pieskySVK
59169Kovačka Filip2003M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
6075Kozáč Vojtech1989M20DroopySVK
6158Kozlovský Matúš1998M18TRIAX BratislavaSVK
6273Králik Peter1968M403NTSVK
6367Krizik Michal1992M20BRATISLAVASVK
645Krížik Rudolf1968M40Run for Fun triatlonSVK
6542Kuchťáková Viera Vendelína1982Z20ŠK Atóm LeviceSVK
66164Kupec Peter1975MFPiraňa Šport clubSVK
6744Laktisova Hana1973Z40SK Atom LeviceSVK
68124Laktisova Simona2007Z10SK Atom LeviceSVK
69103Leskó Lili2008Z9-sportriplexHUN
70151Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
71153Lörinc Šimon2004M12ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
72181Mácsaiová Jana2004Z14ŠK AQUASPORT LeviceSVK
73198Máčaj Peter1968MFTona BEACH ŠuranySVK
7432Machálková Anežka1970Z40Aquapark Turč.TepliceSVK
75138Málnáši Filip2007M10TK Nové ZámkySVK
76188Markuskova Simona1993ZFEzdekSVK
7711Martinčík Patrik1984M20ŠK Atóm LeviceSVK
7810Martinčík Roman1962M50Trian šk UMB B.BystricaSVK
79168Matta Andrej1991MFPopradSVK
8059Matúšek Tomáš1987M20- nezistený -SVK
81180Mesároš Matej2003M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
82192Mesárošová Martina2003Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
8333Micek Marek1985M20Triax BratislavaSVK
8431Michalec Dušan1974M40Športový triatlonový klub PezinokSVK
8560Miklóšová Jana1972Z40ŠK ATÓM LeviceSVK
86129Miklóšová Karolínka2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
87194Miklovics Milan1975MFTK Nové ZámkySVK
8847Mikoláš Peter1982M20SPK BRATISLAVASVK
89182Mjartanová Katarína2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
90108Mojzis Jakub2008M9-TRIAXSVK
91121Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK
92183Moskáľová Kristína2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
93128Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
94109Mosná Michaela2009Z9-ŠBR PiešťanySVK
95119Naňová Sofia2006Z10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
9612Nemčok Radoslav1979M20KMT B.ŠtiavnicaSVK
9737Németh Tibor1970M40TK TRIATLON Dvory Nad ŽitavouSVK
98105Noémi Licskó2009Z9-sportriplexHUN
99106Nóra Fekete2008Z9-sportriplexHUN
100148Obert Kristián2005M12SPK BRATISLAVASVK
10129Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVK
10246Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK
103199Páleníková Emma2006Z10ŠK Atom LeviceSVK
10461Perina Juraj1983M203NITY Triathlon team BratislavaSVK
105118Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
106135Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
107159Petrovská Dominika1985ZFRun For Fun - TriathlonSVK
108174Pilc Milan1983MFŠK Atóm LeviceSVK
109195Pilek Adam1998MFTK Nové ZámkySVK
110136Pilek Matúš2007M10TK Nové ZámkySVK
111193Pileková Helena1969ZFTK Nové ZámkySVK
112160Pivarčiová Lucia1983ZFŠK Atóm LeviceSVK
113141Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK Atóm LeviceSVK
114166Podhorná Ema2002Z14ŠTK PezinokSVK
11522Podhorný Marián1975M40ŠTK PezinokSVK
116167Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK
11749Podolinčáková Gabriela1999Z18Aquapark Triatlon Turčianske TepliceSVK
118125Podolinčáková Viktória2007Z10Aquapark Triatlon Turčianske TepliceSVK
11963Polák Juraj1998M183NITY Triathlon team BratislavaSVK
1201Poláková Katarína1995Z20TRIAXSVK
121122Porubská Tatiana2007Z10ŠK ATÓM LEVICESVK
12245Purgat Lukáš2000M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
12328Riman Peter1958M50Triatlon Team TrnavaSVK
12417Rohár Ivan1972M40TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK
125146Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK
126111Rončkevičová Radka2008Z9-motigoSVK
12774Roziak Ján1981M203NT BASVK
128130Salazar Francesco2006M103NITY Triathlon team BratislavaSVK
129152Salazar Stefania2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
130156Selecká Tereza2005Z12Trian ŠK UMBSVK
13114Simonides Samuel1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
13262Sitarčík Martin1981M20Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
13323Siváček Marián1989M20TRIAXSVK
1342Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK
135162Skokowski Krzysztof1974MFSK ATOM LEVICESVK
13664Slodičák Bohumil1987M20motigoSVK
137117Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK
13877Slovák Ľubomír1981M20TK Nové ZámkySVK
13976Smetana Marek1997M203NTSVK
14069Smetana Martin1998M183nt BratislavaSVK
1413Smetana Mikuláš1988M203NT BratislavaSVK
142189Smik Damián2002M14ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
143190Smik Sebastian2002M14ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
144123Soltes Peter2007M10Trian SK UMBSVK
145184Sučáková Lucia2003Z14MPKDKSVK
146173Suchá Andrea1977ZFŠK ATÓM LEVICESVK
14771Suchá Radka1994Z20TRIAXSVK
148171Suchý Gabriel1968MFŠK ATÓM LEVICESVK
149139Suchý Gabriel2004M12ŠK ATÓM LEVICESVK
15072Szabo Peter1982M20TK Nové ZámkySVK
151185Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
152132Ščerbíková Kika2006Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
15365Špiriak Matej1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
154131Tavačiak Timotej2006M10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
15515Titková Viktória2000Z16ŠK ATÓM LeviceSVK
1569Tobiaš Peter1949M60Triklub FTVŠ BratislavaSVK
15720Tolkunov Tomáš1998M18Triax BratislavaSVK
158187Tolnai Mate2003M14motigoSVK
159161Toma Jakub2001MFŠK ATÓM LeviceSVK
160143Tomová Nina2005Z12ŠK Atóm LeviceSVK
16148Uhrin Jozef1986M20Banska BystricaSVK
16221Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
16340Vaneček Alexander2000M16Triatlon team Nereus ZilinaSVK
16466Velková Katarína1988Z203NITY Triathlon team BratislavaSVK
165170Verbovský Róbert1972MFŠK Atóm LeviceSVK
166107Višňovská Ela2008Z9-TK Nové ZámkySVK
16751Vitek Róbert1989M20EzdekSVK
168172Vitekova Martina1989ZFEzdekSVK
169104Vivien Leskó2009Z9-sportriplexHUN
170191Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK
171155Vráblová Margaréta2005Z12TRISPORTSVK
172197Vrba Martin1986MFTona BEACH ŠuranySVK
17338Vutas Andreas1985M20MartinSVK
1746Zavadská Alexandra2000Z18KPŠ Nereus ŽilinaSVK
175157Zikova Radka1991ZFRun For Fun - TriathlonSVK
17630Žlkovan Jakub2000M16ŠK Aquasport LeviceSVK