Akvatlon Šport 2000, Šurany, 19.07.2015

TONA Beach Šurany, mapa

Deti (do 11 rokov) a ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2km beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy, M-SR veterániek a veteránov V1 a V2: 1000m plávanie - 5km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
11Antalík Matej2004M11-ŠuranySVK
222Arnold Oliver1999M16+3NT BASVK
357Bálintová Hanka2003Z12+SPK BratislavaSVK
439Balog Albert1969M40+TTK KošiceSVK
52Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK
646Bernáth František1959M50+TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK
771Bohater Paulina2000Z14+Mluks Triathlon KołoPOL
853Brunnerová Laura2005Z11-TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
910Brunovský Samuel2001M14+TRIAXSVK
1027Brunovský Simon1993M20+TRIAX BRATISLAVASVK
1126Cidorík Jozef1997M18+Šg TNSVK
1247Cisár Jaroslav1961M50+Triklub FTVS BratislavaSVK
1340Čurka Daniel1972M40+Triax BASVK
1458Daňová Zuzana2002Z12+KP Aquacity PopradSVK
1572Dunckova Pavlina2001Z14+SKIGLSVK
1628Ďurák Peter1977M20+AJ MY SME BEH :)SVK
1711Dzik Szymon2000M14+SSP Orka IławaPOL
185Farkaš Jakub2003M12+3NT BASVK
1959Fiťková Martina2003Z12+ŠK Atom LeviceSVK
2012Grman Matej2000M14+Aquasport LeviceSVK
216Habrda Boris2002M12+Plavecký klub Nové ZámkySVK
2260Hanzlikova Simona2003Z12+TTTSVK
2323Hric Juraj1999M16+SKIGLSVK
2413Hrtan Maťo2002M14+3nt BratislavaSVK
25Chovanec Ivan1986M20+ANEXTSVK
2673Ibošová Laura2000Z14+pirana sport club TopoľčanySVK
2761Ivanovova Eliska2002Z12+SKIGLSVK
2862Jencusova Nora2002Z12+SKIGLSVK
2987Kalinova Lubomira1982Z20+3athleticsSVK
3074Kašubová Aneta2000Z14+TK Žabka ČadcaSVK
3163Kašubová Karolína2003Z12+TK Žabka ČadcaSVK
3294Kolinkova Katarina1977ZFTriatlon Team TrnavaSVK
337Koreň Matúš Jakub2002M12+3NT BratislavaSVK
3482Koreňová Tereza Rebeka1999Z16+3NT BratislavaSVK
3550Košecký Marek1974MFBratislavaSVK
3641Kotrady Marcel1973M40+Bez klubuSVK
3764Kotradyova Amalia2003Z12+BezSVK
3865Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
3975Kubová Lucia2002Z14+ŠKP KošiceSVK
4088Kuriačková Ivana1994Z20+ŠK Atóm LeviceSVK
4142Mácsai Ladislav1973M40+IRONMAN TEAM LeviceSVK
4254Mácsaiová Jana2004Z11-SK AQUASPORT LeviceSVK
4391Machálková Anežka1970Z40+Trimat ,MartinSVK
4476Machálková Petra2000Z14+Trimat ,MartinSVK
4592Majernikova Laura1967Z40+TriaxxSVK
4629Miček Marek1985M20+TRIAXSVK
4777Mináriková Alexandra2000Z14+TK Žabka ČadcaSVK
4866Mosná Patrícia2002Z12+Veľké KostoľanySVK
4924Mráz Martin1999M16+3NT BratislavaSVK
5030Nemčok Tomáš1984M20+KMT Banská ŠtiavnicaSVK
5167Neupaverová Karolína2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
5293Novakova Monika1975Z40+TriaxxSVK
5385Obetková Miriam1996Z18+TrnavaSVK
5431Orlický Andrej1977M20+Triatlon Team TrnavaSVK
5543Ozorák Miroslav1973M40+TK Nové ZámkySVK
5695Ozoráková Miroslava1999ZFTK Nové ZámkySVK
5748Papp Juraj1961M50+trihealth.sk PartizánskeSVK
5832Pavlík Ján1989M20+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
59Peguet Christian1972M40+ASJ74SUI
6033Petras Lukáš1991M20+TRIKLUB PopradSVK
6134Piršel Szabolcs1985M20+LeviceSVK
6283Podolinčáková Gabriela1999Z16+AQTTESVK
6325Polák Juraj1998M16+3NT BASVK
6478Psotová Elena2001Z14+SPK BratislavaSVK
6514Purgat Lukáš2000M14+TRIAN ŠKUMBSVK
6615Ravas Matej2000M14+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
6768Ravasová Viktória2003Z12+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
6835Redaj Ľubomír1986M20+StudioSmileSVK
6916Riška Dalibor2000M14+SenecSVK
703Rutkovský Samuel2009M11-ŠK DelfínSVK
7169Sági Fanni Lili2002Z12+Martfűi ÚTKHUN
7251Sáraz Pavol1977MFSOS HSaO Nové ZámkySVK
738Serafin Juraj2003M12+Žabka ČadcaSVK
7436Sklenar Andrej1977M20+Makaj Run Tech TeamSVK
7517Slivka Matej2001M14+TK Žabka ČadcaSVK
7637Smetana Mikuláš1988M20+3NT BratislavaSVK
7738Sopko Vladimír1990M20+TTK KošiceSVK
784Suchý Gabriel2004M11-Štúdio L+SSVK
7989Szabóová Zuzana1979Z20+TRIKLUB PopradSVK
8044Šteller Peter1970M40+SenecSVK
8179Titková Viktória2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK
8249Tobiaš Peter1949M60+TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVK
8318Toma Jakub2001M14+ŠK ATÓM LeviceSVK
8455Tomová Nina2005Z11-ŠK Atóm LeviceSVK
8586Tóthová Iveta1997Z18+Triatlonový klub KošiceSVK
8690Trnkusová Barbara1994Z20+ŠK ATOM LEVICESVK
87Vitek Róbert1989M20+ANEXTSVK
8852Vlčák Stanislav1972MFNitraSVK
8970Vlčková Dáša2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
9019Vojník Filip2000M14+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
919Vrábel Jozef2002M12+Nová DubnicaSVK
9256Vráblová Margaréta2005Z11-Nová DubnicaSVK
9320Walter Jarko2001M14+3NT BASVK
9421Walter Jaromír2001M14+3NT BratislavaSVK
9580Walterová Janka2000Z14+3NT BratislavaSVK
9681Zimanová Miroslava2000Z14+ŠK Atom LeviceSVK
9784Zygmunt Marta1999Z16+Mluks Triathlon KołoPOL