Zimné plávanie - 2. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 11.03.2017
Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake
mapa
Preteky v zimnom plávaní.
1. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Trate: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Pácl Bohumil
1940
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
2
Kreuz Petr
1941
M250
I.PKO Praha
CZE
3
Valenta Lubomír
1941
M250
I.PKO Praha
CZE
4
Dzuba Andrej
1942
M250
FIDES Brno
CZE
5
Krčmařová Alena
1943
Z250
JPK Jihlava
CZE
6
Štepán Michael
1943
M750
SoKos
CZE
7
Lubomír Pelech
1946
M500
SKZP Znojmo
CZE
8
Fialová Vladimíra
1947
Z500
FIDES Brno
CZE
9
Hájek Jiří
1947
M250
I.PKO Praha
CZE
10
Hubáček Jan
1947
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
11
Kolář Vladimír
1947
M750
I.PKO Praha
CZE
12
Hejkrlík Jiří
1948
M1000
I.PKO Praha
CZE
13
Hess Miroslav
1948
M750
I.PKO Praha
CZE
14
Kacian Ján
1948
M750
Skalica
SVK
15
Kosař František
1948
M750
I.PKO Praha
CZE
16
Nekula Jan
1948
M500
JPK Jihlava
CZE
17
Hlavatý Karol
1949
M750
LMB
SVK
18
Čudanová Vlasta
1950
Z1000
I.PKO Praha
CZE
19
Novák Petr
1951
M750
I.PKO Praha
CZE
20
Kirschner, Alexander
1952
M500
Bratislava
SVK
21
Kouřil Pavel
1952
M750
FIDES Brno
CZE
22
Trlica Josef
1952
M750
JPK Jihlava
CZE
23
Havel Jaromír
1953
M500
I.PKO Praha
CZE
24
Hajdiaková Darina
1954
Z100
Delfíny Zlaté piesky
SVK
25
Hoštáková Viera
1954
Z250
I.PKO Praha
CZE
26
Hrdý Zdeněk
1955
M750
ČOUPr
CZE
27
Hvižď Bohumil
1955
M500
PK Zábřeh
CZE
28
Landa Ivan
1955
M1000
I.PKO Praha
CZE
29
Marek Ivan
1955
M750
FIDES Brno
CZE
30
Martínková Jitka
1956
Z500
I.PKO Praha
CZE
31
Matuštík Svatopluk
1956
M750
FIDES Brno
CZE
32
Pinta Pavel
1956
M750
I.PKO Praha
CZE
33
Suchopa Radomír
1956
M1000
FIDES Brno
CZE
34
Vranovský Jaroslav
1956
M250
SKZP Znojmo
CZE
35
Kouřilová Sylva
1957
Z500
FIDES Brno
CZE
36
Matuštíková Jana
1957
Z750
FIDES Brno
CZE
37
Pullmann Josef
1957
M750
JPK Jihlava
CZE
38
Harant-pecha Miroslav
1958
M750
JPK Jihlava
CZE
39
Juřenová Alena
1958
Z750
I.PKO Praha
CZE
40
Kubanová Věra
1958
Z500
TJ Haná Prostějov
CZE
41
Matějka Antonín
1958
M750
SKZP Znojmo
CZE
42
Pavézková Helena
1958
Z750
FIDES Brno
CZE
43
Schmidtová Eva
1958
Z500
SoHK
SVK
44
Tonhajzer Vojtech
1958
M250
Pohronské ľadové medvede
SVK
45
Křížek Lubomír
1959
M500
SyPa-Pardubice
CZE
46
Mašová Jarmila
1959
Z750
FIDES Brno
CZE
47
Chaloupka Bohumil
1960
M500
ČOUPr
CZE
48
Kubalík Čestmír
1960
M500
PK Zábřeh
CZE
49
Kuřina Jiří
1960
M1000
SoHK
CZE
50
Pospíšil Jiří
1961
M750
FIDES Brno
CZE
51
Crha Jan
1962
M500
PK Zábřeh
CZE
52
Čadil Vladimír
1962
M750
I.PKO Praha
CZE
53
Fölklová Dana
1962
Z250
SoHK
SVK
54
Jenšovský Jindřich
1962
M1000
SKZP Znojmo
CZE
55
Marek Petr
1962
M250
TJ Haná Prostějov
CZE
56
Vatalová Jaroslava
1962
Z750
I.PKO Praha
CZE
57
Havel Roman
1963
M750
I.PKO Praha
CZE
58
Jančík Mojmír
1963
M1000
FIDES Brno
CZE
59
Marková Helena
1963
Z750
FIDES Brno
CZE
60
Ostrihoňová Andrea
1963
Z250
ĽMB
SVK
61
Pečenka Ladislav
1963
M500
Ľadové Medvede Bratislava
SVK
62
Čápová Alena
1964
Z100
I.PKO Praha
CZE
63
Novotná Mirka
1964
Z1000
SoHK Bratislava
CZE
64
Procházková Pavlína
1964
Z750
I.PKO Praha
CZE
65
Tomášková Dana
1964
Z500
I.PKO Praha
CZE
66
Trnkal Milan
1964
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
67
Václavek Mojmír
1964
M750
I.PKO Praha
CZE
68
Ježek Otakar
1965
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
69
Trnkalová Marie
1965
Z750
TJ Haná Prostějov
CZE
70
Zezula František
1965
M1000
FIDES Brno
CZE
71
Harantová-pechová Marcela
1966
Z250
JPK Jihlava
CZE
72
Koukalová Hana
1967
Z1000
Spartak Choceň
CZE
73
Nykel Lumír
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
74
Stejskal Libor
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
75
Špottová Adriana
1967
Z750
SyPa
CZE
76
Zeman Jaroslav
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
77
Bendl Jan
1968
M1000
I.PKO Praha
CZE
78
Killar Marek
1968
M500
PK Zábřeh
CZE
79
Maškovič Miloš
1968
M250
Sereďský Spolok Zimných Plavcov
SVK
80
Šupa Róbert
1968
M1000
FIDES Brno
CZE
81
Hrubeš Michal
1969
M1000
SyPa
CZE
82
Ježková Gabriela
1969
Z1000
TJ Haná Prostějov
CZE
83
Kolář Karel
1969
M750
TJ Haná Prostějov
CZE
84
Pelikán Lubomír
1969
M1000
FIDES Brno
CZE
85
Kapeller Johannes
1970
M500
Wien
AUT
86
Lavička Petr
1970
M250
JPK Jihlava
CZE
87
Němčíková Daniela
1970
Z750
TJ Haná Prostějov
CZE
88
Sobotka Roman
1970
M100
TBM
SVK
89
Špinová Michaela
1970
Z250
SoHK
CZE
90
Valníček Jakub
1970
M1000
I.PKO Praha
CZE
91
Demlova Alena
1971
Z750
SYPA
CZE
92
Ružekova Adriana
1971
Z100
Trnavskí Bíli Mededi
SVK
93
Slabý Jan
1971
M500
I.PKO Praha
CZE
94
Šugár Martin
1971
M750
FIDES Brno
CZE
95
Záriš Dušan
1971
M250
LMB
SVK
96
Jirsáková Katarína
1972
Z750
I.PKO Praha
CZE
97
Tlamicha Zdeněk
1972
M1000
I.PKO Praha
CZE
98
Mikuláš Marek
1973
M250
Seredský spolok zimných plavcov
SVK
99
Pék Dezider
1973
M1000
FIDES Brno
CZE
100
Pék Ondrej
1973
M1000
FIDES Brno
CZE
101
Petruňa Michal
1973
M500
ČOUPr
SVK
102
Spurný Robert
1973
M750
DZP TJ Hodolany
CZE
103
Košecký Marek
1974
M250
SoHK
SVK
104
Kugler Pavol
1974
M1000
Slovenské ľadové medvede
SVK
105
Švejda Marek
1974
M500
I.PKO Praha
CZE
106
Tomečka Jiří
1974
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
107
Vanický Aleš
1974
M250
I.PKO Praha
CZE
108
Zamyslov Andrej
1974
M1000
Moskva
RUS
109
Prokop Tomáš
1975
M1000
I.PKO Praha
CZE
110
Zbořilová Dana
1975
Z1000
TJ Haná Prostějov
CZE
111
Franek Roman
1976
M500
SKZP Znojmo
CZE
112
Hanáček Martin
1976
M500
FIDES Brno
CZE
113
Koberl Josef
1976
M1000
Wien
AUT
114
Makai Zoltan
1976
M500
FiBr
SVK
115
Nyary Richard
1976
M1000
Fides Brno
SVK
116
Štencl Milan
1976
M500
PK Zábřeh
CZE
117
Masár Ivan
1977
M100
TBM
SVK
118
Neuhybel Peter
1977
M250
Delfiny ZP
SVK
119
Bohdanecká Dita
1978
Z250
I.PKO Praha
CZE
120
Kubányiová Zuzana
1978
Z100
Seredský spolok zimných plavcov
SVK
121
Sláma Zdeněk
1978
M1000
I.PKO Praha
CZE
122
Štengl Michal
1978
M1000
I.PKO Praha
CZE
123
Böhm Jan
1979
M1000
FIDES Brno
CZE
124
Drdla Vojtěch
1979
M500
JPK Jihlava
CZE
125
Haizer Martin
1979
M500
Ľadové medvede Bratislava
SVK
126
Hejkrlík Filip
1979
M1000
I.PKO Praha
CZE
127
Horvath Tomas
1979
M250
PK Elements BA
SVK
128
Kobrzek Filip
1979
M1000
I.PKO Praha
CZE
129
Ostrochovský Ján
1979
M1000
Slovenské Ľadové Medvede, IISA Slovakia
SVK
130
Sojka Luboš
1979
M500
SoHK
SVK
131
Griesser-stermscheg Martina
1980
Z250
Wien
AUT
132
Hallama Eva
1980
Z250
Wien
AUT
133
Keller Karl
1980
M500
Wien
AUT
134
Pilát Tomáš
1980
M1000
I.PKO Praha
CZE
135
Holý Jan
1981
M750
SoHK
CZE
136
Šůcha Jan
1981
M1000
KSO Plzeň
CZE
137
Vavřík Jaroslav
1981
M750
I.PKO Praha
CZE
138
Kalina Lukáš
1982
M750
JPK Jihlava
CZE
139
Šlehoverová Lenka
1982
Z750
SlPl
CZE
140
Palušák Juraj
1983
M100
Spišská Nová Ves
SVK
141
Podmelová Eliška
1983
Z1000
FIDES Brno
CZE
142
Kollár Tomáš
1987
M250
Ľadoví šuflikanti
SVK
143
Pohořelý Michal
1987
M1000
ČOUPr
CZE
144
Kostyal Michal
1988
M100
serpentine swimming club
SVK
145
Homolka Martin
1989
M1000
FIDES Brno
CZE
146
Kouřilová Iva
1989
Z250
FIDES Brno
CZE
147
Erbas Bilim
1990
Z100
Wien
AUT
148
Malenda Elmar
1990
M100
Wien
AUT
149
Slanina Michal
1990
M1000
FIDES Brno
CZE
150
Šlajs Petr
1990
M1000
I.PKO Praha
CZE
151
Vilím Pavel
1990
M750
I.PKO Praha
CZE
152
Nováková Iveta
1991
Z750
SCPAP
CZE
153
Okurková Magda
1991
Z1000
FIDES Brno
CZE
154
Bill Alan
1992
M100
Ladovi suflikanti bratislava
SVK
155
Tham Martin
1993
M250
Ľadoví Šuflikanti Bratislava
SVK
156
Strigáč Ján
1994
M500
SoHK
SVK
157
Šagát Juraj
1995
M100
Bratislava
SVK
158
Nováková Renata
1997
Z1000
SCPAP
CZE
159
Pelíšek Jan
1999
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
160
Šůchová Veronika
2002
Z250
KSO Plzeň
CZE
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.