Vianočný akvatlon Nové Zámky, 16.12.2018
Nové Zámky, Plaváreň, Sihoť Nová dimenzia akvatlonu! Verejné preteky pre každého, pre celé rodiny a aj pre neplavcov! Priame vzájomné súboje všetkých zúčastnených! Otestujte sa po 1/3 prípravy na sezónu 2019! Čítajte viac v pozvánke na preteky . Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 300m beh Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 600m beh Ml.žiaci/ky (12-13 rokov):
250m plávanie - 1500m beh St.žiaci/ky (14-15 rokov):
500m plávanie - 3000m beh dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
750m plávanie - 4500m beh Fit B muži/ženy (od 16 rokov)
250m plávanie - 1500m beh Fit A muži/ženy (od 16 rokov)
500m plávanie - 3000m beh Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku)
D:4500m, C:6000m, B:7500m, A:9000m PDF propozície.
Zoznam prihlásených
Š.č. Meno Rok.n. Kat. Klub Štát P:B Nahl.č. R D Plávanie
399 Babicza Krištof 2003 BMa TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA SVK 00:00,0 99 00:00,0
210 Bálintová Lujza 2009 Z10 Triax SVK 01:45,0 3 34 01:38,6
175 Baracková Adela 1988 FZa Piešťany SVK 07:30,0 8 12 07:38,9
167 Bátovský Boris 2005 M14 ŠK Atóm Levice SVK 07:00,0 7 56 07:12,3
207 Cícerová Laura 2009 Z10 :ŠK Atóm Levice SVK 01:33,0 2 12 01:25,2
398 Detvaj Martin 1977 BMa Nové Zámky SVK 00:00,0 99 00:00,0
105 Gajdošová Barbora 2010 Z08 Šk Atom Levice SVK 01:00,0 1 12 00:53,9
6 Gajdošova Žaneta 2007 Z12 Šk Atom Levice SVK 03:50,0 4 56 03:54,2
52 Hajdú Vojtech 1967 M50 TK Nové Zámky SVK 10:30,0 0 12 11:42,0
171 Haulíková Paulína 2005 Z14 ŠK Atóm Levice SVK 06:58,0 7 56 07:11,9
101 Hričina Andrej 2010 M08 Šk Atóm Levice SVK 00:50,0 1 34 00:45,8
173 Iboš Zoltán 1970 FMa piraňa sport club Topoľčany SVK 09:30,0 9 34 09:52,5
222 Jacko Andrej 1955 FMb TK Nové Zámky SVK 06:26,0 0 56 06:31,4
166 Jánošík Jakub 2005 M14 ŠTK Pezinok SVK 06:45,0 7 12
102 Jendek Jakub 2010 M08 STK Pezinok SVK 00:50,0 1 34 00:55,8
401 Klein Otokar 1974 -Pc Primátor NZ SVK 05:20,0 6 56 05:50,3
203 Kníž Filip 2008 M10 Triax Bratislava SVK 01:45,0 3 12 01:47,4
106 Knížová Katka 2010 Z08 Triax Bratislava SVK 01:15,0 1 56 01:03,7
16 Knížová Lenka 1977 FZb Triax Bratislava SVK 06:00,0 6 12 07:24,0
208 Kolenikova Ema 2008 Z10 STK Pezinok SVK 01:40,0 2 56 01:34,1
11 Kolenikova Nina 2006 Z12 STK Pezinok SVK 04:01,0 5 12 04:11,6
204 Kostolani Alexander 2009 M10 STK Pezinok SVK 00:00,0 3 56 02:07,4
176 Kršňáková Lucia 1986 FZa BB SVK 08:00,0 8 56 07:23,5
104 Kujan Richard 2010 M08 ŠTK Pezinok SVK 01:15,0 1 56 01:17,6
211 Kujanová Kristína 2009 Z10 ŠTK Pezinok SVK 02:00,0 3 12 02:03,8
174 Lacika Lucia 1988 FZa Piešťany SVK 07:15,0 8 34 07:04,4
7 Laktišová Simona 2007 Z12 SK Atom Levice SVK 03:50,0 4 56 04:09,2
5 Lenčéš Richard 2007 M12 Prestigio Realiz Team SVK 04:30,0 6 34 04:37,7
10 Macháčková Hana 2006 Z12 ŠTK Pezinok SVK 04:00,0 5 12 05:08,4
103 Málnáši Alex 2012 M08 TK Nové Zámky SVK 01:00,0 1 12 00:47,4
1 Málnáši Filip 2007 M12 TK Nové Zámky SVK 03:10,0 4 34 03:28,4
198 Málnáši Miroslav 1980 BMc Nové zámky SVK 00:00,0 99 13:00,0
202 Mihaľov Maxim 2008 M10 ŠTK Pezinok SVK 01:44,0 3 34 01:32,9
3 Miklenčič Jakub 2006 M12 STK Pezinok SVK 03:45,0 4 12 04:03,2
197 Miklóšová Jana 1972 BZc SK Atom Levice SVK 00:00,0 13:00,0
17 Miklóšová Karolína 2007 Z12 ŠK Atóm Levice SVK 00:00,0 4 56 04:09,8
201 Mojžíš Jakub 2008 M10 TRIAX SVK 01:22,6 2 34 01:23,1
209 Nogová Nina 2008 Z10 ŠTK Pezinok SVK 01:40,0 2 56 01:34,1
164 Obert Kristián 2005 M14 XBS swimming SVK 05:40,0 7 34 05:49,7
177 Pivarčiová Lucia 1983 FZa ŠK Atóm Levice SVK 10:00,0 9 12 10:14,1
170 Pivarčiová Nikol 2005 Z14 ŠK Atóm Levice SVK 06:30,0 7 12 06:59,6
8 Porubská Tatiana 2007 Z12 ŠK ATÓM Levice SVK 03:50,0 5 34 04:00,9
169 Prokaj Filip 2004 M14 Triax Bratislava SVK 07:30,0 8 12 06:47,9
9 Rudolphi Mia Sophie 2007 Z12 SkAtom Levice SVK 03:50,4 5 34 03:58,1
298 Spodníková Jana 1987 BZb Vyšný Slavkov SVK 00:00,0 99 06:00,0
15 Suchá Andrea 1977 FZb ŠK ATÓM Levice SVK 05:10,8 6 12 06:09,3
13 Suchý Gabriel 1968 FMb ŠK ATÓM Levice SVK 04:59,5 6 56 05:46,0
168 Suchý Gabriel 2004 M14 ŠK ATÓM Levice SVK 07:29,8 8 34 07:45,8
4 Szabó Maximilián 2006 M12 TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA SVK 04:00,0 5 56 03:51,9
165 Ščevlík Jakub 2005 M14 TK Nové Zámky SVK 06:07,0 7 34 06:25,0
205 Tomkova Laura 2009 Z10 ŠK Atom SVK 01:30,0 2 34 01:28,5
206 Višňovská Ela 2008 Z10 TK Nové Zámky SVK 01:30,0 2 12 01:27,0
172 Vitková Alexandra 2004 Z14 Športový triatlonový klub Pezinok SVK 08:10,0 8 56 08:08,4
12 Vitková Natália 2007 Z12 Športový triatlonový klub Pezinok SVK 04:30,0 6 34 05:43,5
2 Zachar Oliver 2007 M12 TK Nové Zámky SVK 03:33,0 4 12 03:37,9
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.