Triatlon Komárno, 12.08.2017

Komárno, Nová Osada, „Mrtvák“ , mapa: 47.780144,18.122127

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 4km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
11Balušík Peter1989MFMKellysSVK
22Frano Vlado1979MFMVinosadySVK
33Frindrich Ondrej1988MFMROYAL plavecký klubSVK
44Meľuch Rastislav1978MFMBratislavaSVK
55Slovák Ľubomír1981MFMTK Nové ZámkySVK
66Surovec Pavol1979MFMBratislavaSVK
77Škarba Roman1978MFMŠK Atom leviceSVK
88Graszl Ján1976MFVTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
99Janovčík Miroslav1959MFVTK Nové ZámkySVK
1010Juhász László1966MFVKomárnoSVK
1111Petresevics Robert1969MFVDunakesziHUN
1212Roszkos Erik1977MFV3Klub ŠamorínSVK
1313Suchý Gabriel1968MFVŠK ATÓM LeviceSVK
1414Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK
1515Koreň Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
1616Žiak Martin2004M12TopoľčanySVK
1717Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
1818Ščevlík Jakub2005M12TK Nové ZámkySVK
1919Suchý Gabriel2004M12ŠK Atóm LeviceSVK
2020Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2121Juhász Attila2005M12KomárnoSVK
2222Doktorik Dominik2005M12Kajak Kanoe Klub KomárnoSVK
2323Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK
2424Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
2525Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
2626Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
2727Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
2828Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2929Grolmus Lukáš2006M10Kajak kanoe klub KomárnoSVK
3030Csikós Peter2007M10TvrdošovceSVK
3131Bigun Martin2007M10KoppánymonostorHUN
3232Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
3333Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
3434Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
3535Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK
3636Weber Patrik2010M9-WEBER KAYAKSVK
3737Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK
3851Košlabová Silvia1967ZFVHurbanovoSVK
3952Suchá Andrea1977ZFVŠK ATÓM LeviceSVK
4053Szabóová Dana1962ZFVKomárnoSVK
4154Michalková Michaela1980ZFZTriatlon Team TrnavaSVK
4255Pivarčiová Lucia1983ZFZŠk Atom LeviceSVK
4356Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4457Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK
4558Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4659Hanzlikova Simona2003Z14triatlon team trnavaSVK
4760Vráblová Margaréta2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
4861Popovičová Loriána2005Z12Triatlonový klub KošiceSVK
4962Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK Atom LeviceSVK
5063Mácsaiová Jana2004Z12SK Aquasport LeviceSVK
5164Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5265Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
5366Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5467Weber Kristina2007Z10WEBER KAYAKSVK
5568Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5669Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
5770Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5871Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK
5972Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
6073Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
6174Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK
6275Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
6376Czéreová Ema2008Z9-motigoSVK
6477Popovičová Viviana2008Z9-Triatlonový klub KošiceSVK