Triatlon Komárno, 12.08.2017

Komárno, Nová Osada, „Mrtvák“ , mapa: 47.780144,18.122127

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 4km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
112Roszkos Erik1977MFV3Klub ŠamorínSVK
215Koreň Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
360Vráblová Margaréta2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
434Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
525Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
617Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
74Meľuch Rastislav1978MFMBratislavaSVK
86Surovec Pavol1979MFMBratislavaSVK
911Petresevics Robert1969MFVDunakesziHUN
1051Košlabová Silvia1967ZFVHurbanovoSVK
1122Doktorik Dominik2005M12Kajak Kanoe Klub KomárnoSVK
1229Grolmus Lukáš2006M10Kajak kanoe klub KomárnoSVK
131Balušík Peter1989MFMKellysSVK
1421Juhász Attila2005M12KomárnoSVK
1510Juhász László1966MFVKomárnoSVK
1653Szabóová Dana1962ZFVKomárnoSVK
1731Bigun Martin2007M10KoppánymonostorHUN
1857Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK
1966Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2058Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2128Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2264Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2320Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2470Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2568Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2656Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2732Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
2874Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK
2976Czéreová Ema2008Z9-motigoSVK
3033Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
313Frindrich Ondrej1988MFMROYAL plavecký klubSVK
3273Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
3363Mácsaiová Jana2004Z12SK Aquasport LeviceSVK
3423Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK
3575Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
3672Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
3765Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
3827Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
3937Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK
4071Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK
4155Pivarčiová Lucia1983ZFZŠk Atom LeviceSVK
4262Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK Atom LeviceSVK
4369Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
4452Suchá Andrea1977ZFVŠK ATÓM LeviceSVK
4513Suchý Gabriel1968MFVŠK ATÓM LeviceSVK
4619Suchý Gabriel2004M12ŠK Atóm LeviceSVK
477Škarba Roman1978MFMŠK Atom leviceSVK
489Janovčík Miroslav1959MFVTK Nové ZámkySVK
4935Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK
505Slovák Ľubomír1981MFMTK Nové ZámkySVK
5118Ščevlík Jakub2005M12TK Nové ZámkySVK
528Graszl Ján1976MFVTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
5316Žiak Martin2004M12TopoľčanySVK
5459Hanzlikova Simona2003Z14triatlon team trnavaSVK
5554Michalková Michaela1980ZFZTriatlon Team TrnavaSVK
5624Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
5726Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
5861Popovičová Loriána2005Z12Triatlonový klub KošiceSVK
5977Popovičová Viviana2008Z9-Triatlonový klub KošiceSVK
6014Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK
6130Csikós Peter2007M10TvrdošovceSVK
622Frano Vlado1979MFMVinosadySVK
6367Weber Kristina2007Z10WEBER KAYAKSVK
6436Weber Patrik2010M9-WEBER KAYAKSVK